Ana içeriğe atla

40'ım Çıktı

Hem sizlere merhaba demek hem de benim için çok özel olan bugünü paylaşmak istedim. Evet bugün doğumgünüm ve ben 40 yaşı geride bırakıyorum.


Başkalarından duyduğumda "ne kadar büyük" dediğim o yaşa ulaşmış olmak hem güzel hem de korkutucu. Zaman ürkütücü bir hızla geçiyor. Bundan sonrası için planlarım var: Daha çok kitap okumalıyım, daha çok gezmeliyim, daha çok sevmeliyim, daha çok sevilmeliyim. Her günü daha dolu geçmeli yeni yaşımın. Yeşim'i mutlu etmeliyim. Önümde bir kırk yılım daha var mı bilmiyorum. Olsa da geçen kırk yıldaki kadar genç olamayacağımdan bu yazdıklarımı ivedilikle yapmalıyım. Bir de rafa kalkan planlarım var ama onları buraya yazmayacağım. 

Kırk yaşın bana öğrettiği en önemli şey: Hayata geç kalmanın telafisi yok. O yüzden hiçbir şeyi ertelemeden yaşamalı insan. 

Bu arada bundan sonra yaşımı soracak olan olursa cevabım :D


Hepimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu seneler diliyorum...

Yorumlar

Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Kırk yaşın için kırkbir kere maşallah !
İnsan yaşlanınca kendine daha iyi bakmadığı için pişman oluyor. Orta yaşın ilk basamağında alınabilecek en doğru kara kendine yatırım yapmak olacaktır!
Gez, eğlen , sev-sevil ve çok oku !
Doğru karar.
Yeni yaşın kutlu olsun bir tanem benim 💝
tülin dedi ki…
Aaa.. Yok yav. Yoksun sen o kadar :)
Hem daha dünkü çocuksun sen.
:)) Kutlu olsun yeni yaşın güzelim.
Öpüyorum, sevgiler.
Yeşim dedi ki…
Nilgün Torunoğlu, çok teşekkür ederim canım ablacığım. Kendime yatırım yapmak bundan sonraki en öncelikli işim olacak kesinlikle :* ♥

tülin, ablacığım zaman şaka gibi çok hızlı geçiyor. O kadar oldum da aslına bakarsan kimse de inanamıyor. Ben hep dünkü çocuk olarak kalacağım zaten :) :* ♥
Siri yaşam dedi ki…
İyi ki doğmuşsun, seni iyi ki tanımışım <3 nice güzel yıllar, bu yaşın sana hayattaki her istediğini sunsun
reyhane dedi ki…
Yaştır geçer boşver iki doğdun ona bakacan
Unknown dedi ki…
Merhaba bloğunuzu çok beğendim takip ettiğim bloglar arasında ekledim.
Sizi kendi bloğuma davet ediyorum Beyaz Limon
Teşekkürler.
Yeşim dedi ki…
Siri Yaşam, canım benim çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Öperim seni kocaman ♥

reyhane, canım Reyhan'ım senin dediğin gibi yaş bu geçiyor. O zaman iyi ki doğdum ♥

Leyla Akcay, çok teşekkür ederim hoşgeldiniz dünyama :) elbette gelirim ♥
tülin dedi ki…
Nerelerdesin kuzum ? Lösemili çocuklarımız için bir etkinliğimiz var.
Bekleriz :)
hitaakademi dedi ki…
thanks for it. Cool! zemin etüdü

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?