Ana içeriğe atla

Uykusuz Gecelere Son

Sevgili blogger arkadaşlarım bugünkü sebeb-i postum sizlere güzel bir haber vermek :) Zira, anne ve anne adayı olan arkadaşlarıma bu güzel üründen bahsetmemek olmazdı. Dünyanın en güzel varlığı olan bebeklerimizi büyütürken pek çok zorluğa katlanırız. Bunlardan biri de uykusuzluktur. Bu sorunla başa çıkmak için geliştirilmiş bir ürün var artık: Baby Sleeper. Ürünün tanıtım bültenini sizlerle paylaşıyorum.

Bebeklerde Uyku Problemine Sağlıklı ve Güvenli Çözüm

Baby Sleeper’ın sevilen ürünü BS-101’in yerini alan BS-102 Uyku Destekleyici şık tasarımı,AB standartlarındaki sağlıklı materyali ve yeni teknik özelikleri ile bebeklere huzurlu uykunun kapılarını açıyor. 

2014’te Türkiye pazarında yerini alan Baby SleeperTM alanında ilk ve tek olan ürünü BS-101 ile bebeklerin uykuya geçiş sürecini sağlıklı biçimde, zamandan ve mekândan bağımsız olarak kısaltırken, her türlü elektromanyetik etkiden de arındırılmış özelliği ile ebeveynlerin büyük beğenisini kazandı.Şimdi ise yenilenen tasarımı ile daha sağlıklı, daha şık ve bebeklerimiz için çok daha güvenli olan BS-102 modelini Türk tüketicilerinin beğenisine sunuyor. 


Ergonomik tasarımı ile evde olduğu kadar, parkta, piknikte ya da misafirlikte, kısacası ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabileceğiniz, taşıması kolay BS-102, çocuğunuzun uyku problemini çözmede en büyük yardımcınız olacak. Elektriksiz ve pilsiz çalışma özelliği ile son derece sağlıklı ve ekonomik olan BS-102, usb bağlantısı ile şarj edilerek rahatlıkla kullanılabiliyor. Yeni doğan bebeklere özel, anne karnındaki seslere en yakın üç adet BS Sound ile 12 adet ninni melodisini hafızasında barındıran BS-102’nin üstün özelliklerinden biri de bluetooth bağlantısı ile bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdaki müzikleri de dinletme olanağı sunması… Bu sayede bakteri yuvası olan, elektromanyetik etkileri yüksek elektronik aletler de bebeklerden uzak tutulmuş oluyor.


BS-102’nin diğer bir artısı da Baby Sleeper kullanıcılarından gelen öneriler ışığında tasarımda yapılan önemli değişikliklerdir. BS-101’in köşeli ve metal gövdesi az da olsa bebeklerin canını acıtma ihtimaline sahipti. Bu soruna çözüm olarak Baby Sleeper Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen BS-102 ise oval yapısı ve CE standartlarındaki plastik alaşımı ile sağlık ve güvenlik açısından çıtayı çok daha yukarılara taşımış gibi görünüyor.

Siz de bebeğiniz ve kendiniz için rahat bir gece uykusu istiyorsanız 49,90 TL gibi cazip bir fiyattan satılan BS-102’yi incelemenizi tavsiye ederim.

www.babysleeper.net

İlgilenen blogger anneler bana yazarsanız ürünün sizlere özel kampanyası da mevcut :)Yorumlar

ne güzel ürünler yapılıyor .
Sevgi günün şimdiden kutlu olsun tatlım
Yeşim dedi ki…
ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı, evet ablacığım bu zaman da anne olmak zaten zor böyle ürünlere ihtiyaç çok, sevgi günün senin de kutlu olsun canım ablacığım. Seni de Badem'i de öpüyorum ♥
reyhane dedi ki…
anneler kaçırmasın

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?