Ana içeriğe atla

Projektör Yüzük

Yüzüklere olan tutkumu bilirsiniz, iflah olmaz bir yüzük manyağıyım ben. Bu durum paylaşımlarıma da yansıdı elbette. Çok güzel yüzükler paylaştım bugüne kadar, hatta bu yüzükle HT Web Günlüğü sayfasında yer almıştım. Fakat bugünkü kadar özel bir yüzüğe ilk defa rastladım. 

Luke Jerram'ın kendi tasarımı olan projektör yüzükten sadece bir tane yapılmış. O da Luke'nin eşi Shelina'nın parmağında :) Ne kadar hoş değil mi? Luke inanılmaz bir adam bu açıdan çünkü Shelina'ya evlenme teklif etmek için de konuşan yüzük tasarlamış. Ah Shelina! Ne kadar şanslısın ♥ 

Bu arada düşünmeden edemiyorum; acaba bunun sırrı ne? Yani Shelina bu kadar özel bir kadın olmayı nasıl beceriyor? Yoksa Luke'mi çok ince düşünceli bir adam? Ya da ben neden böyle özel sürprizlere layık görülmedim? Sorular sorular... Neyse biz yüzüğe dönelim. Neden özel bir yüzük onu anlatayım.

Yüzüğün üst tarafında mikro mercek, bu merceğin tam karşısına denk gelen yüzüğün alt tarafında da Luke ve Shelina'nın fotoğraflarından oluşan ve yüzüğün yan tarafından yerleştirilen minyatür slaytlar var. Karanlık bir odada slaytlara led ışık veya mum ışığı tutulduğunda yüzükteki mercek sayesinde seçtiğiniz slayt duvara yansıyor. Büyülü! En güzeli de bu slaytların değiştirilebiliyor olması. Müthiş!


Teşekkürler Luke, bu dünyada senin gibi erkekler olduğunu bilmek güzel ve Shelina çok şanslısın umarım bu şansın ömrün boyunca devam eder. 

Yorumlar

minikkus dedi ki…
ah bebegim güzel kalplim, o "layık olma" kısmına girersek zararlı cıkabiliriz. ben bu duruma sadece şans diyorum :) çirkin şansı yada her neyse:) bazı insanlar hayatın her anında şanslı oluyo, evlilikte de, yemeksiparişi verirken de, cocuk sahibi olunca da, yani her anlamda. kimi de "acaba ben bu kadar iyiyken neden bu kadar şahane şeyler yaşayamıyorum" diye kendinde arıyo suçu.. ben de zaman zaman yaşadıgım icin söylüyorum:)
cok zorlamamak lazım, erkekler türleri geregi öküz, yapcak bişey yok:)) öyle kabul edince herşey cok daha güzel ve eglenceli oluyo:D
imza: kendini teselli eden züğürt:P
öperim seni tatlı yanaklardan ve en kısa zamanda da görüşmek sarılmak isterim kocamanından ^.^
emintolga dedi ki…
Luke'un elinden o geliyormuş yapabiliyormuş yapmış. Nasıl yapıldığını bilen yapabilen herkes yapabilirdi. Şimdi bunu görünce ben de böyle birşey yapmak istedim ama yapabilemiyorum. Liyakat meselesine hiç girmemek gerekir ama kocanı taşlamadan önce, 2001 yılında tasarımını yaptığı, sana hediye ettiği adına özel, çekmecelerde sakladığın CD'yi hatırlasaydın keşke. Ya da hazır, sıradan bir tane almak yerine emek ve zaman harcayarak kendi elleriyle hazırladığı nikah davetiyesini... Acaba bunları bile alan, gören kaç "şanslı" var? Üzüldüm...
Beauty Follower dedi ki…
Wow this is cool!

http://beautyfollower.blogspot.gr/
Anca narsistler gibi kendi fotolarımı koyarım şu dönemde heralde :))
tülin dedi ki…
Shelina şanslı olduğunun farkında mıdır sence güzelim ?
Şans da göreceli :)
çok değişik bir tasarımmış.

A Cat From London dedi ki…
Reyhane'nin yorumu gerçekten duruma çok uygun: Vay be!
Ne zarif adammış Luke. Shelina'nın da şansına maaşallah diyelim :) .
huuuubakbi dedi ki…
müthiş bişey..ah ah ...böyle şahane şeyler insana ah da çektirebiliyor yani...
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Tasarımın sonu yok.İlginçmiş gerçekten.
Sevgiler:)
Syhn dedi ki…
harika bir şey bu!
ne kadınlar var nasıl sevgiyle sımartılıyorlar haklısın valla bizim neyimiz eksik diye düşündürüyor :)
CEPAYNASI dedi ki…
40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu:))
A Cat From London dedi ki…
Görünce aklıma sen geldin Yeşimciğim.
http://shop.cottonon.com/shop/product/eiffel-scissors-gold/

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?