Ana içeriğe atla

Firari_Yaşar

Kaç defa dinlediğimi bile hatırlamıyorum. Emin olduğum tek şey Yaşar'ın o muhteşem sesinin her defasında yüreğimin başka bir telini titrettiği...


Yorumlar

Nasıl güzel söylemiş değil mi?
Yaşar candır , Yaşar bir tanedir :))
Yıllardır tek geçtiğim bir ses.
♥pemb€sinti♥ dedi ki…
Hani mesela Adana deyince kebap gelir ya akla, Yaşar denince de aklıma tek gelen sensin :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Zekamın dediği gibi Yaşar denilince aklıma ilk sen geliyorsun. Sen fanların fanısın:))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?