Ana içeriğe atla

Hediye Kitap İsteyen?

Toyota Türkiye twitterdan,  hashtagi ile 100 bin tweet atılırsa LÖSEV'e bir ambulans bağışlayacağını açıkladı. Yitik Ülke Yayınları da 9 yaşındaki yazar A. Zeynep Leyla Gündoğar'ın yazıp resimlediği  adlı çocuk romanının gelirini koşulsuz olarak LÖSEV'e bağışladığını duyurdu. Böyle güzel bir niyete kayıtsız kalamadım ve Prens Ali'nin Macerası'nı sizlerden 10 şanslı kişiye hediye etmeye karar verdim. Yapmanız gereken bu postun altına İSTİYORUM diye yazmanız ve twitter hesabınız varsa bu iki hashtagi kullanarak tweet atmanız. Kitapların siparişini verdim. 17 Aralık Pazartesi günü 10 şanslı kişiyi random.org'la belirleyerek sizlere duyuracağım. 


Yorumlar

güzel kalplim ne iyi yapmışsın:).
sevgiler öpüyorum.
Funda Ceyhan dedi ki…
İS-TE-RİM İS-TE-RİİM :)
Ceren YILDIZ dedi ki…
Ben de isteriiiiiimm. :)
Unknown dedi ki…
İSTİYORUM:)
tülin dedi ki…
Benim tweeter, facebook hesabım yok canım. Senin duyarlılığınsa çok güzel. Çok teşekkür.
Po dedi ki…
Bende istiyorum

Ulaşım için: yilmazer.pelin@gmail.com
Huzurlu orman dedi ki…
Merhaba,kitap istiyorum
Neriman Deniz
fatefate7@gmail.com
Syhn dedi ki…
ya kaçırdım mı yeşimmmm istiyorum tabii ki :)
Yeşim dedi ki…
ÖRGÜÇANTAM, teşekkür ederim canım ablam ben de öpüyorum seni :)

Funda Ceyhan, :) tamamdır canım

Ceren YILDIZ, :) zevkle

Gülşah Erol, tamamdır canım benim :)

tülin, ablacığım senin kadar olamasam da ben de gücüm yettiğince yapmaya çalışıyorum

Po, tamamdır :)

Huzurlu orman, tamamdır :)

Syhn'ım, geç kalmadın bir de sana geliyor :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?