Ana içeriğe atla

Hediye Kitap İsteyen?

Toyota Türkiye twitterdan,  hashtagi ile 100 bin tweet atılırsa LÖSEV'e bir ambulans bağışlayacağını açıkladı. Yitik Ülke Yayınları da 9 yaşındaki yazar A. Zeynep Leyla Gündoğar'ın yazıp resimlediği  adlı çocuk romanının gelirini koşulsuz olarak LÖSEV'e bağışladığını duyurdu. Böyle güzel bir niyete kayıtsız kalamadım ve Prens Ali'nin Macerası'nı sizlerden 10 şanslı kişiye hediye etmeye karar verdim. Yapmanız gereken bu postun altına İSTİYORUM diye yazmanız ve twitter hesabınız varsa bu iki hashtagi kullanarak tweet atmanız. Kitapların siparişini verdim. 17 Aralık Pazartesi günü 10 şanslı kişiyi random.org'la belirleyerek sizlere duyuracağım. 


Yorumlar

güzel kalplim ne iyi yapmışsın:).
sevgiler öpüyorum.
Funda Ceyhan dedi ki…
İS-TE-RİM İS-TE-RİİM :)
Ceren YILDIZ dedi ki…
Ben de isteriiiiiimm. :)
Unknown dedi ki…
İSTİYORUM:)
tülin dedi ki…
Benim tweeter, facebook hesabım yok canım. Senin duyarlılığınsa çok güzel. Çok teşekkür.
Po dedi ki…
Bende istiyorum

Ulaşım için: yilmazer.pelin@gmail.com
Huzurlu orman dedi ki…
Merhaba,kitap istiyorum
Neriman Deniz
fatefate7@gmail.com
Syhn dedi ki…
ya kaçırdım mı yeşimmmm istiyorum tabii ki :)
Yeşim dedi ki…
ÖRGÜÇANTAM, teşekkür ederim canım ablam ben de öpüyorum seni :)

Funda Ceyhan, :) tamamdır canım

Ceren YILDIZ, :) zevkle

Gülşah Erol, tamamdır canım benim :)

tülin, ablacığım senin kadar olamasam da ben de gücüm yettiğince yapmaya çalışıyorum

Po, tamamdır :)

Huzurlu orman, tamamdır :)

Syhn'ım, geç kalmadın bir de sana geliyor :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥