Ana içeriğe atla

Ojeli Parmaklar

Uzun zamandır blogumun istatistikleri doğrultusunda bir post hazırlamak istiyordum, bugüne kısmetmiş. Blogumu "ojeli parmaklar" ve "en güzel ojeli parmaklar" anahtar kelimeleriyle ziyaret edenler var. Mademki talep var o halde arz edeyim dedim :} İşte benim Pinterest'de oluşturduğum Nails panomda pinlediklerimin bir kısmı, umarım beğenirsiniz.Hepinize rengarenk, mutlu bir hafta diliyorum :}

Yorumlar

audrey dedi ki…
Cok guzel hepsi bayildim ama nasil yaparim ugrasirmiyim bilemem :))
Syhn dedi ki…
ben bunlara kısaca sanat eseri diyorum!
j.d. dedi ki…
Tam bloga uygun bir yazı olmuş bu :D
Blogunun giriş postu olmalı bu:))
çok hoşlar.
mATHkECE dedi ki…
itina ile ojelenmiş tırnaklar ;)çok şıklar. insanoğlu(kızı) her yerde yaratıcılığını sergileyebilir ;)
CEPAYNASI dedi ki…
bunlara bakması eğlenceli olsa da,
böyle tırnak istemezdim ben:)))

ama benim de ojelerden pinlediklerim var...
örneğin şu;ayak parmaklarına siyah oje sürülmüş,
sadece bir ayak 2.parmakta beyaz oje var....
reyhane dedi ki…
Esas rengarengim sensin bana..
Stil Direktoru dedi ki…
En uste de Stil Direktoru nu koymus yerim seni
Yeşim dedi ki…
audrey, ne sabır var yapanlarda di mi? biraz da el becerisi gerek tabii bende olmayan ;)

Syhn'ım, evet aynen katılıyorum sana :)

j.d., en sonunda di mi kuzum :)

ÖRGÜÇANTAM, evet arada böyle postlar yapmalıyım ablam gelen eli boş dönmesin :)

mATHkECE, çok haklısın :)

CEPAYNASI'm, ben isterdim de dayanmazdı saatlerce uğraş boya sonra ilk bulaşıkta bozulsun hiç akıl karı değil :)) evet o bir parmak farklı renk olanlara ben de bayılıyorum :)

reyhane, ne kadınsın ya sensin benim gökkuşağım :)

 Stil Direktörü , o kadar torpil olacak :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?