Ana içeriğe atla

Hug Me (Sarıl Bana)

Hepimizin severek giydiği giysileri vardır. En sevdiğimiz pantolonlarımız, kazaklarımız, tişörtlerimiz vs... Onları giydiğimizde kendimizi daha güzel ya da daha özel hissederiz. Biz onları severiz de onların bizi sevip sevmediğini düşüneniniz oldu mu hiç? "Saçmalama Öceli" dediğinizi duyar gibiyim :D tamam biliyorum düşünmediniz. Fakat Si Leong Chan bunu düşünmüş ve Hug Me (Sarıl Bana) adlı 2012 - 2013 Sonbahar/Kış erkek koleksiyonunu bile hazırlamış. Kendinizi yalnız hissettiğinizde ya da o an için birine sarılma ihtiyacı duyduğunuzda bu giysilerden birine sahip olmak istemez miydiniz?

Herkesin sevilmeye ihtiyacı vardır, değil mi?

Yorumlar

Funda Ceyhan dedi ki…
Süpermiş :)
Atolyekedi dedi ki…
Ay canım nereden bulursun? Harika
YETENEK-SİZİN dedi ki…
yok anam giymem ben bunları;)
Yeşim dedi ki…
Funda Ceyhan, evet tatlım :) bence de...

AtolyeKedi, denk geliyor tatlım benim :) bence de harika...

YETENEK-SİZİN, hihhi peki bebişim giyme sen ;)
MAYRI dedi ki…
Ay ne şirin şeyler.. Rengarenk ellere bayıldım...
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
Ahahahahha Yeşommm yıkılıyorum şu an resimlere bi daha bi daha bakıpp:D:D harika nerden buldun bunları:D "Dikkat her yerden el(!) çıkabilir" konsepti:D:D
tülin dedi ki…
Komik ama bunlar :))
Selin Ergeçer dedi ki…
Ayy cok komik,cok degisik :))))
Syhn dedi ki…
oyyy korkunççç hele şu pembeli ne kadan mutsuzzz :))))
Yeşim dedi ki…
MAYRI, eller müthiş :)

hande ne yapıyor?, ahahhaa tatlım hele pembeliye bittim :)

tülin, evet ablacığım komik :)

Selin Ergeçer, :) moda işte aykırı olacaksın giyilebilir olması mühim değil ;)

Syhn'ım, o pembeli favorim :))
reyhane dedi ki…
Favorimi anladın sen
Stil Direktoru dedi ki…
1ye bayildim 3ye koptum aman saglam tutsun kacmasin ahhaha ,))
Unknown dedi ki…
pembe ne kadar seviyomuş öyle sanki bi onda var valla edoşun dediği gibi sıkı tutsun
Yeşim dedi ki…
reyhane, favorin favorimdir ;)

 Stil Direktörü , hahhah bence de Allah muhafaza kaçıp gitmesin bir yerlere ;)

mor menekşe, görmemişin şeyi olmuş sıkı tutmuş hesabı :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥