Ana içeriğe atla

EKG Yüzük

Kalbimiz, vücudumuza kan pompalayan bir organdan çok daha fazlasıdır; içine sevgilerimizi, sevdiklerimizi sığdırırız aynı zamanda. EKG ise kalbimizdeki elektrik akımının kağıda yazdırılma işlemidir ve kalp ritminin anlaşılmasını sağlar. Şimdi öyle bir yüzük düşünün ki sizin ya da sevdiceğinizin EKG'sinden yapılmış olsun. İşte size romantik bir hediye fikri daha :) Bu büyüleyici yüzüklerin tasarımcısı Meghan Farrel. Farrel, Heart koleksiyonunu EKG yüzüklerinden oluşturmuş. Ben bayıldım bakalım sizler de beğenecek misiniz? Aranızda almak isteyen olursa burada satıştalar ;)




Yorumlar

Süeda Bilgin dedi ki…
başarılı.kardiyografi hep ilgimi çekmiştir
Syhn dedi ki…
gene bulmuşsun orjinal bir tasarım ;)
A-H dedi ki…
guzel fikirmis hakikaten :)
audrey dedi ki…
ahhh benim vardı böyle bir yüzüğüm son resimdekine benziyordu ama kaybolduuuu..:-(((
Stil Direktoru dedi ki…
Yeşom gözümün nuru; ben olsam bunu kalp hastası olan her hastaya takmalarını sağlarım, bu sayede O kişilere her konuda öncelik tanınır. Ne diyorum yahu ben unuttum burası TÜRKİYE! .///
YETENEK-SİZİN dedi ki…
harikalar Yeşovskim, paylaşan ellerine yüreğine sağlık;)
reyhane dedi ki…
Hoş çok hoşş
Yeşim dedi ki…
Süeda Bilgin, benim de özellikle böylesi :)

Syhn, hihhihi buldum kuzum :)

A-H,çok da romantik :)

audrey, kaybolan yüzüğüne üzüldüm canım inşallah yenisini ve daha güzelini bulursun ;)

 Stil Direktörü , canım ciğerim iki gözüm olmayacak bir iş değil keşke düşünülüp uygulansa gerçekten çok işe yarar fakat hastaların kendilerini kötü hissetmesini sağlamaz mı?

YETENEK-SİZİN, saol bal kuzum ben de çok beğendim sevgilimin kalp atışlarını parmağımda taşıyor olsaydım ne güzel olurdu :)

reyhane, bence de canom bence de :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?