Ana içeriğe atla

EKG Yüzük

Kalbimiz, vücudumuza kan pompalayan bir organdan çok daha fazlasıdır; içine sevgilerimizi, sevdiklerimizi sığdırırız aynı zamanda. EKG ise kalbimizdeki elektrik akımının kağıda yazdırılma işlemidir ve kalp ritminin anlaşılmasını sağlar. Şimdi öyle bir yüzük düşünün ki sizin ya da sevdiceğinizin EKG'sinden yapılmış olsun. İşte size romantik bir hediye fikri daha :) Bu büyüleyici yüzüklerin tasarımcısı Meghan Farrel. Farrel, Heart koleksiyonunu EKG yüzüklerinden oluşturmuş. Ben bayıldım bakalım sizler de beğenecek misiniz? Aranızda almak isteyen olursa burada satıştalar ;)
Yorumlar

Süeda Bilgin dedi ki…
başarılı.kardiyografi hep ilgimi çekmiştir
Syhn dedi ki…
gene bulmuşsun orjinal bir tasarım ;)
A-H dedi ki…
guzel fikirmis hakikaten :)
audrey dedi ki…
ahhh benim vardı böyle bir yüzüğüm son resimdekine benziyordu ama kaybolduuuu..:-(((
Stil Direktoru dedi ki…
Yeşom gözümün nuru; ben olsam bunu kalp hastası olan her hastaya takmalarını sağlarım, bu sayede O kişilere her konuda öncelik tanınır. Ne diyorum yahu ben unuttum burası TÜRKİYE! .///
YETENEK-SİZİN dedi ki…
harikalar Yeşovskim, paylaşan ellerine yüreğine sağlık;)
reyhane dedi ki…
Hoş çok hoşş
Yeşim dedi ki…
Süeda Bilgin, benim de özellikle böylesi :)

Syhn, hihhihi buldum kuzum :)

A-H,çok da romantik :)

audrey, kaybolan yüzüğüne üzüldüm canım inşallah yenisini ve daha güzelini bulursun ;)

 Stil Direktörü , canım ciğerim iki gözüm olmayacak bir iş değil keşke düşünülüp uygulansa gerçekten çok işe yarar fakat hastaların kendilerini kötü hissetmesini sağlamaz mı?

YETENEK-SİZİN, saol bal kuzum ben de çok beğendim sevgilimin kalp atışlarını parmağımda taşıyor olsaydım ne güzel olurdu :)

reyhane, bence de canom bence de :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?