Ana içeriğe atla

Stil Direktörü'm Parfüm Hediye Ediyor!

Olmaz! Böyle güzel kokulu hediye verilip, insanın aklı başından alınmaz! Yapma Eda, bak bu defa da bana çıkmazsa elindeki en güzel kokuya el koyarım geldiğimde ona göre ;} Şaka bir yana bugüne kadar çok istediğim hediyelerinden hiçbirini kazanamamış olmam da şaşırtıcı 0.o Bana çıkmasın diye mi uğraşıyorsun acaba diye de düşünmüyor değilim zaman zaman ;} Kızma kızma biliyorum ki sende torpil sökmüyor. Neyse ben üzerime düşeni yapayım da gerisi şans artık ;}

Efendim blogosferin en tatlı ve de duayen bloggerı olan Stil Direktörü yani benim güzel Edi'm Parfüm Dükkanı'nın katkılarıyla yukarıdaki görselde gördüğünüz kokulardan, beğendiğiniz birini şartları yerine getirmeniz ve şansınızın da yardımıyla size hediye etmeyi vaad ediyor ;} 25 Mayıs son gün bence çıkmaz demeyin şansınızı deneyin ;} Edi'min yazısı için buraya tıklayın. Hepinize bol şans...

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Hahah canım dostum kıyamam sana istesek olmaz bu kadar umarım bu defa sana da çıkar koptum yazına seviyorum seni .9
Gizlibahcem dedi ki…
ayy bende cok istiyorum bunları :)
http://obenimgizlibahcem.blogspot.com/
♥pemb€sinti♥ dedi ki…
benim şansımda sana gitsin abla :)
tülin dedi ki…
Umarım sana çıkar tatlım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?