Ana içeriğe atla

+18 Fetiş Takılar

Bugün sizleri İngiliz takı tasarımcısı Catherine Chester ile tanıştırmak istiyorum. Catherine, 20. yy erotik fotoğrafları ve Viktorya dönemi portrelerinden esinlenerek kadın formlarında takılar yapıyor. Yüzük delisi olarak bacak formundaki yüzüklere bayıldım. Ayrıca broş ve küpeler de çok orijinal duruyor ;}

Bunlar benim beğendiğim +18 takılar daha fazlası için sizi buraya alalım ;)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
harbi güzelmiş bakalım Türk tasarımcılardan ilk kim kopyalayacak!
j.d. dedi ki…
Vuhu!! Çok seksiymiş hepsi :D
Yüzüğe bende bayıldımmm :D
j.d. dedi ki…
Vuhu!! Çok seksiymiş hepsi :D
Yüzüğe bende bayıldımmm :D
KOVA KADINIYIM BEN dedi ki…
yüzük takı dedin benı tam 12den vurdun

edanın dediği gibi soyle el ayak altına dusse de bız de alsak :)
Adsız dedi ki…
Slm çok orjinal bunlar hoşuma gitti.Özellikle yüzüklere bayıldım.
CEPAYNASI dedi ki…
o yüzük oraya buraya takılmaz mı Yeşim?
ama küpeler çok hoşmuş:)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok gücelmiş Yeşo, keçeden filan kessek yapsak olmamı:D (Edoş duymasın keçe dediğimi:))
Unknown dedi ki…
çok güzelmiş:)))
reyhane dedi ki…
sıradışı bir tasarım anlayışı, güzelmiş

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?