Ana içeriğe atla

China Glaze Forestbite ve Kızlarla Geçen Bir Gün...

O kadar tembelim ki; kelimeleri bir araya getirip cümle bile kuramaz oldum artık. Bu fotoğraflar 10 Mart Cumartesi günü, sevgili ojemrujumrimelim'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Ankamall Parisli Cemil Kuaför'de düzenlediği bakım gününden kalma. Çok güzel bir gündü. Tanıştık, kaynaştık, bakımlar yapıldı, ojeler sürüldü. Kız kıza harika saatler geçirildi :) kimler mi vardı o gün? Bloggerlardan: Alice, Bonbon, En'Style, Kova Kadınıyım Ben, J.D., Pelito, etkinliğimizin güzeller güzeli sahibesi ojemrujumrimelim, ve saç bakımı kazanan güzel okurlar :)

Tahmin edildiği gibi en yaşlıları bendim aralarında :) O kadar güzel ve genç insanla birlikte olmak iyi geldi bana bir anda onlarla aynı yaşta hissettim kendimi ;) ah gençlik, ne güzel nimet!

Günümüze renk katan çiçeklerimiz de vardı. Çiçek Bahçem bizlere harika güzellikteki bu jelberaları göndermişti.

Ojelerimiz China Glaze markaydı. Kolay sürülen harika renklere sahip olan China Glaze ojeler Ankamall Parisli Cemil Kuaför'de satılıyor bilginize.

Benim sürdürdüğüm renk Frostbite'dı ve sanırım aşık oldum bu renge.


Ne zormuş böyle fotoğraf çekmek o.O

Ojeli Parmaklar olarak ikinci oje postumu da yazmış oldum bu sayede :) Vee sarıldığım herkesin kazağına takılarak güne damgasını vuran benim yaptığım ikili yüzüğüm - burada yazmıştım - :) Canım Pelito'm umarım kazağında kalıcı bir hasara sebep olmamışımdır >.<


Son karemiz de Miya'dan şu patinin güzelliğine bakar mısınız?

Yorumlar

smyrnian dedi ki…
ne güzeeeeelll :))) Çok kıskanmıştım zaten sizi :) Resimler bir harika olmuş. Miyalı olan ise tam ısırmalık :)) bu arada pelitoyu çok merak ediyorum :D
alice dedi ki…
yaşlı mı? hiç kimse inanmaz yalnız buna ! ;)
mine dedi ki…
güzel bir günmüş belli ...
♥pemb€sinti♥ dedi ki…
Ben o karede yaşlı kimseyi göremedim taam mıı :))
Güzeller güzeli gül yanaklı BalAblam benim, kaynaşmak tanışmak nede güzel, keşke bende olaydım orada da kazagımda kalıcı hasar bırakaydın :))

Çoook öpüyorum seniii :*
Chilek dedi ki…
Elbette en güzel O, yerim ben onun patişlerini açar açar koklar yerim hemde:))
ebrulikedi dedi ki…
ojenin rengi gerçekten çok güzelmiş.bazen ben de kendimi yaşlı hissediyorum daha 32 yaşında.her gün 18-19 yaşında kızlarla birlikte olunca böyle oluyor galiba
Nilgün Komar dedi ki…
yüzüklerin ve sen her zamanki gibi güzelsin şekerim muckk
j.d. dedi ki…
Ne yaşlısın, orda hiç yaşlı göremedim bennn :D
Bu arada ojeli parmaklar blogunda ojeli parmaklar görmek bizi çok şaşırttı, arada böyle şaşırtmaya devam etmelisin bence :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Şu yüssükten banadamı yapsakki, sen hazır tembel modundan çıkmışken:)
Yeşim dedi ki…
smyrnian, canım benimm keşke sen de burada olsaydın :) Pelito'yu merak ediyorsan bu linke tıkla tek sarışın fıstık o :) http://www.ojemrujumrimelim.com/nasil-makyaj-yapilir-video/bakim-gunumuz/ Mya'yı ısırırım senin için :)

alice, canımsın ;)

mine, herkesin yüzü gülüyor :)

♥pemb€sinti♥, canımsın sen benim kuzume'm :) kıyamam sana ben keşke olsaydın sen de güzel gözlüm gelip seni de görücem söz :) öptüm kocaman

Chilek, gel de ye ablası :)

ebrulikedi, beğendiğine sevindim canım. Hii sakın yaşlı hissetme snin bana yetişmen için önünde daha 5 yılın var ;) yine de gençlerle olmak çok güzel :)

Nilgün Komar, canımm sağol güzel görenim :) mucx

j.d., seni yerim ben ya güzelim benimm :) hahhaha di mi ama arada yapmalı böyle ;)

YETENEK-SİZİN, hehhehe yapalım balım yetr ki iste :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
taam ben geldiğimde aktivite amaçlı yaparıs:)
Yeşim dedi ki…
YETENEK-SİZİN, tamam fıstığım sen gel yaparız :) öperim kocaman
audrey dedi ki…
ben o yüzüğü nasıl görmemişim nasıll.. çok harika olmuşş bayıldım nasıl yaptın ???

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?