Ana içeriğe atla

Hoşgeldin 2012


Henüz eskimemişken yeni yılda hepiniz için dileklerimi yazmak istedim :) evet itiraf ediyorum; bende henüz değişen bir şey yok :} aynı tembellik devam etmekte...

Yorumlar

Nazan dedi ki…
Yeni yılın kutlu olsun Yeşimciğim.Yeni yılda her şey gönlünce olsun..
Begonvilli Ev dedi ki…
Güzel dileklerine yürekten katılıyorum. Sana da mutluluklar getirsin yeni yıl!
Nilgün Komar dedi ki…
iyi seneler şekerim... bol üretimli bir yıl olsun :)
sağlıklı ve güzellikleri bol bir yıl olsun canım
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Güzel bir yıl olsun. 2012 bütün dileklerini gerçekleştirsin, sana şans getirsin Yeşimciğim. Miya kızına da mutlu yıllar!
ebrulikedi dedi ki…
güzel ve içten dileklerin için teşekkür ederiz.sana da mutlu yıllar:)miyayı öpüyoruz:)
Pelin P.A. dedi ki…
Yeşimciğim ne oldu küsmüşsün bana??
Vanessa Mercado dedi ki…
happy new year!!! love your blog!!! following you now, hope you could visit my blog too.. kissess!!!
CEPAYNASI dedi ki…
mutlu yıllar:)
halime dedi ki…
sağlıklı, mutlu,huzurlu bir yıl diliyorum canım...
Stil Direktoru dedi ki…
evet ya bırak artık yazı gir özledim balım inan ki .(
chfashiontrend dedi ki…
selam,
sevdim en bu bloğu..
sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?