Ana içeriğe atla

Hoşgeldin 2012


Henüz eskimemişken yeni yılda hepiniz için dileklerimi yazmak istedim :) evet itiraf ediyorum; bende henüz değişen bir şey yok :} aynı tembellik devam etmekte...

Yorumlar

Nazan dedi ki…
Yeni yılın kutlu olsun Yeşimciğim.Yeni yılda her şey gönlünce olsun..
Begonvilli Ev dedi ki…
Güzel dileklerine yürekten katılıyorum. Sana da mutluluklar getirsin yeni yıl!
Nilgün Komar dedi ki…
iyi seneler şekerim... bol üretimli bir yıl olsun :)
sağlıklı ve güzellikleri bol bir yıl olsun canım
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Güzel bir yıl olsun. 2012 bütün dileklerini gerçekleştirsin, sana şans getirsin Yeşimciğim. Miya kızına da mutlu yıllar!
ebrulikedi dedi ki…
güzel ve içten dileklerin için teşekkür ederiz.sana da mutlu yıllar:)miyayı öpüyoruz:)
Pelin P.A. dedi ki…
Yeşimciğim ne oldu küsmüşsün bana??
Vanessa Mercado dedi ki…
happy new year!!! love your blog!!! following you now, hope you could visit my blog too.. kissess!!!
CEPAYNASI dedi ki…
mutlu yıllar:)
halime dedi ki…
sağlıklı, mutlu,huzurlu bir yıl diliyorum canım...
Stil Direktoru dedi ki…
evet ya bırak artık yazı gir özledim balım inan ki .(
chfashiontrend dedi ki…
selam,
sevdim en bu bloğu..
sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥