Ana içeriğe atla

Bardaklaşalım...


Sevgili Madam Dö Gonç çok keyifli bir etkinlik başlatmış. Amaç her etkinlikte olduğu gibi hediyeleşmek ve tanışmak. Hiç bir şartı yok sadece bu yazısına katılacağınıza dair yorum bırakmanız gerekiyor. Bu etkinliğe göre; dilediğiniz şekilde ve boyutta bir bardak alıp içine küçük hediyeler koyuyorsunuz ve çekiliş sonucuna göre belirlenecek kişiye bardağınızı gönderiyorsunuz. Süre 1 ay, detaylar burada. Hazırlıklar başlasın o halde :}

Fotoğraf: www.pasabahce.com.tr

Yorumlar

Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Bayıldım bu fikre Yeşimciğim. Duyurduğun için sana da çok teşekkürler canım :) .
moda_kesh dedi ki…
bende katıldım :)))birbirimize çıkarız belki:))
Stil Direktoru dedi ki…
Zarif bir düşünce olmuş kuzum sevdim bir bakalım
Nilgün Komar dedi ki…
ay bu fotodakilerde çok güzelmişşş... valla heryerde bardak bakıyorum zaten ama önemli olan içine koyacaklarımız farklı bir düşünüş arıyorum :)
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Güzel bir etkinlik.
Sevgiler:)
KOVA KADINIYIM BEN dedi ki…
senın boyle guzel bir etkinliği kaçırmanı düşünemezdim zaten
ben de varım katıldım bıle
bardak kupa delisiyimdir zaten :)
elvin dedi ki…
Your blog is very good. please come to my blog, I am waiting for your presence on my blog http://skrtu.blogspot.com
Elifin Terazisi dedi ki…
Yeşim 'cim dün birden aklıma düştün ne yapıyor acaba diye kendi kendime sordum, tam bloguna gelip halini hatrını soracakken kızlar bilgisayarı elimden aldılar, sonra unuttum.
İyilikler, güzellikler diliyorum canım:)
Syhn dedi ki…
çok şeker bi fikir :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bu ara hiç vaktim yok olsa hiç kaçırmam:(
Stil Direktoru dedi ki…
Bardaklaştık bardak olduk içimiz şişti ayın 31 i oldu anlarsın al bu da dil .P
darkolivee dedi ki…
sanırım ben kaçırdım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥