Ana içeriğe atla

Bardaklaşalım...


Sevgili Madam Dö Gonç çok keyifli bir etkinlik başlatmış. Amaç her etkinlikte olduğu gibi hediyeleşmek ve tanışmak. Hiç bir şartı yok sadece bu yazısına katılacağınıza dair yorum bırakmanız gerekiyor. Bu etkinliğe göre; dilediğiniz şekilde ve boyutta bir bardak alıp içine küçük hediyeler koyuyorsunuz ve çekiliş sonucuna göre belirlenecek kişiye bardağınızı gönderiyorsunuz. Süre 1 ay, detaylar burada. Hazırlıklar başlasın o halde :}

Fotoğraf: www.pasabahce.com.tr

Yorumlar

Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Bayıldım bu fikre Yeşimciğim. Duyurduğun için sana da çok teşekkürler canım :) .
moda_kesh dedi ki…
bende katıldım :)))birbirimize çıkarız belki:))
Stil Direktoru dedi ki…
Zarif bir düşünce olmuş kuzum sevdim bir bakalım
Nilgün Komar dedi ki…
ay bu fotodakilerde çok güzelmişşş... valla heryerde bardak bakıyorum zaten ama önemli olan içine koyacaklarımız farklı bir düşünüş arıyorum :)
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Güzel bir etkinlik.
Sevgiler:)
KOVA KADINIYIM BEN dedi ki…
senın boyle guzel bir etkinliği kaçırmanı düşünemezdim zaten
ben de varım katıldım bıle
bardak kupa delisiyimdir zaten :)
elvin dedi ki…
Your blog is very good. please come to my blog, I am waiting for your presence on my blog http://skrtu.blogspot.com
Elifin Terazisi dedi ki…
Yeşim 'cim dün birden aklıma düştün ne yapıyor acaba diye kendi kendime sordum, tam bloguna gelip halini hatrını soracakken kızlar bilgisayarı elimden aldılar, sonra unuttum.
İyilikler, güzellikler diliyorum canım:)
Syhn dedi ki…
çok şeker bi fikir :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bu ara hiç vaktim yok olsa hiç kaçırmam:(
Stil Direktoru dedi ki…
Bardaklaştık bardak olduk içimiz şişti ayın 31 i oldu anlarsın al bu da dil .P
darkolivee dedi ki…
sanırım ben kaçırdım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?