Ana içeriğe atla

Yok Artık Eda :)
Çok güzel hediyeler bunlar istiyorum artık Edi bak bu kadar hediye verdin ilk defa bunları çok çok çok istiyorum :) Kısmetse bir yüzük delisi olarak 3 numaralı görseldeki yüzüklerden birine talibim, random duy sesimi :)

Anladığınız gibi Stil Direktörü'müz Zerger by Nesrin Dugan tasarımı olan yukarıdaki şahane cicişleri hediye ediyor. Katılmak isterseniz buraya tıklayınız :)

Yorumlar

Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Yeşimciğim bence sen kedili kolyeyi de iste :) Nerelerdesin ? Yine kayboldun ortalıktan :( Öptüm seni ...
Syhn dedi ki…
inşallah sana çıkar öyleyse canimmm ;)
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Arka arka bombalıyorsun Yeşimciğim hediye haberlerini :) . Ben en çok baykuşluyla kediliyi sevdim sanırım. Umarım, gelir parmaklarına konar seçtiğin kumrular. Bol şans sana!
Eda'm noel babadan bile güzel şeyler dağıtıyor:)
inş gönlündeki sana gelir.
Yeşim dedi ki…
colette, canım ablam isterdim de sadece bir şansım var ;) İyiyim ablacığım işler yoğun bu ara o yüzden yokum geleceğim yakında :) Kızları da seni de öpüyorum güzel ablam benim...

Syhn'ım, kısmetse çıksın artık çok güzeller :))

Aybige-Kedi Defteri, :) hediyeleşmek güzeldir :) Hepsi çok güzel aslında :) inşallah artık bekliyorum :)

ÖRGÜÇANTAM, kesinlikle ablacığım :) inşallah gelir ablam inşallah :)
Aycan dedi ki…
Çok şirinler gereçkten.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?