Ana içeriğe atla

mkblconcept.com Açıldı


Tanıyorsunuz onu aslında. Beni çok güldüren anılarını paylaşır blogunda. Ara sıra da diktiği güzel cicileri. Yazdıklarını okurken çocukluğumuzun ne kadar birbirine benzer anılarla dolu olduğunu fark ettim :) tesadüf değilmiş aynı coğrafyada büyümüşüz biz. Sonra dikiş kursu anılarıyla güldürdü beni. Aslında çok güzel dikiş diker fakat tekniğini de öğrenmek istedi. Çünkü O'nun bir hayali vardı: Kendi butiğini açmak istiyordu. Çok çalıştı, uykusuz kaldı ve başardı. Sahrayıcedid'te kendi atölyesini açtı. Şimdilik sadece bir çalışanı var :) ve mkblconcept.com'dan satışlara başladı bile. Hatta Stil Direktörü'm Edi'min bizlere harika bir sürprizi var. 3 şanslı kişiye mkblconcept'in benzersiz elbiselerinden hediye ediyor :) katılmak için tık tık. Canım Makbule'm şansın bol, yolun açık olsun.


Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ne de güzel tanıtmış kuzum her zaman birbirimize destek olalım herkesin yolu açık olsun. Öperim
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, bu konuda seni hep takdir etmişimdir balım. Haklısın birbirimize destek olmalıyız :) Ben de seni öperim bebeemmm :)
Begonvilli Ev dedi ki…
Üretken ve dost canlısı insanlara güzel örneklersiniz. Arkadaşına başarılar diliyor, kutluyorum.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
kalpli elbiseye bayıldım canparem süpper... Bol satışı olsun mkblnin:)
inanirsakolurbence dedi ki…
Çok beğendim elbiseleri satışı bol olsun:)
Buket Poyraz dedi ki…
Kendisi de elbiseleri de cok tatlı :))

http://www.pinkandsugar.blogspot.com
çok beğendiğim modeller var.
paylaşım için tskler yeşimcim.
reyhane dedi ki…
Hayırlı olsun..
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, teşekkür ederim sevgili ablacığım :)

YETENEK-SİZİN'im, di mii tatlım? Ben de görür görmez çok sevdim o elbiseyi :) Amin inşallah balım.

inanirsakolurbence, saol kuzummm :)

Buket Poyraz, :) kesinlikle :)

Zeynep Özmen Ünlü, canım rica ederim beğendiğine sevindim.

reyhane'm, saol balımm :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?