Ana içeriğe atla

mkblconcept.com Açıldı


Tanıyorsunuz onu aslında. Beni çok güldüren anılarını paylaşır blogunda. Ara sıra da diktiği güzel cicileri. Yazdıklarını okurken çocukluğumuzun ne kadar birbirine benzer anılarla dolu olduğunu fark ettim :) tesadüf değilmiş aynı coğrafyada büyümüşüz biz. Sonra dikiş kursu anılarıyla güldürdü beni. Aslında çok güzel dikiş diker fakat tekniğini de öğrenmek istedi. Çünkü O'nun bir hayali vardı: Kendi butiğini açmak istiyordu. Çok çalıştı, uykusuz kaldı ve başardı. Sahrayıcedid'te kendi atölyesini açtı. Şimdilik sadece bir çalışanı var :) ve mkblconcept.com'dan satışlara başladı bile. Hatta Stil Direktörü'm Edi'min bizlere harika bir sürprizi var. 3 şanslı kişiye mkblconcept'in benzersiz elbiselerinden hediye ediyor :) katılmak için tık tık. Canım Makbule'm şansın bol, yolun açık olsun.


Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ne de güzel tanıtmış kuzum her zaman birbirimize destek olalım herkesin yolu açık olsun. Öperim
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, bu konuda seni hep takdir etmişimdir balım. Haklısın birbirimize destek olmalıyız :) Ben de seni öperim bebeemmm :)
Begonvilli Ev dedi ki…
Üretken ve dost canlısı insanlara güzel örneklersiniz. Arkadaşına başarılar diliyor, kutluyorum.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
kalpli elbiseye bayıldım canparem süpper... Bol satışı olsun mkblnin:)
inanirsakolurbence dedi ki…
Çok beğendim elbiseleri satışı bol olsun:)
Buket Poyraz dedi ki…
Kendisi de elbiseleri de cok tatlı :))

http://www.pinkandsugar.blogspot.com
çok beğendiğim modeller var.
paylaşım için tskler yeşimcim.
reyhane dedi ki…
Hayırlı olsun..
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, teşekkür ederim sevgili ablacığım :)

YETENEK-SİZİN'im, di mii tatlım? Ben de görür görmez çok sevdim o elbiseyi :) Amin inşallah balım.

inanirsakolurbence, saol kuzummm :)

Buket Poyraz, :) kesinlikle :)

Zeynep Özmen Ünlü, canım rica ederim beğendiğine sevindim.

reyhane'm, saol balımm :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥