Ana içeriğe atla

mkblconcept.com Açıldı


Tanıyorsunuz onu aslında. Beni çok güldüren anılarını paylaşır blogunda. Ara sıra da diktiği güzel cicileri. Yazdıklarını okurken çocukluğumuzun ne kadar birbirine benzer anılarla dolu olduğunu fark ettim :) tesadüf değilmiş aynı coğrafyada büyümüşüz biz. Sonra dikiş kursu anılarıyla güldürdü beni. Aslında çok güzel dikiş diker fakat tekniğini de öğrenmek istedi. Çünkü O'nun bir hayali vardı: Kendi butiğini açmak istiyordu. Çok çalıştı, uykusuz kaldı ve başardı. Sahrayıcedid'te kendi atölyesini açtı. Şimdilik sadece bir çalışanı var :) ve mkblconcept.com'dan satışlara başladı bile. Hatta Stil Direktörü'm Edi'min bizlere harika bir sürprizi var. 3 şanslı kişiye mkblconcept'in benzersiz elbiselerinden hediye ediyor :) katılmak için tık tık. Canım Makbule'm şansın bol, yolun açık olsun.


Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ne de güzel tanıtmış kuzum her zaman birbirimize destek olalım herkesin yolu açık olsun. Öperim
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, bu konuda seni hep takdir etmişimdir balım. Haklısın birbirimize destek olmalıyız :) Ben de seni öperim bebeemmm :)
Begonvilli Ev dedi ki…
Üretken ve dost canlısı insanlara güzel örneklersiniz. Arkadaşına başarılar diliyor, kutluyorum.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
kalpli elbiseye bayıldım canparem süpper... Bol satışı olsun mkblnin:)
inanirsakolurbence dedi ki…
Çok beğendim elbiseleri satışı bol olsun:)
Buket Poyraz dedi ki…
Kendisi de elbiseleri de cok tatlı :))

http://www.pinkandsugar.blogspot.com
çok beğendiğim modeller var.
paylaşım için tskler yeşimcim.
reyhane dedi ki…
Hayırlı olsun..
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, teşekkür ederim sevgili ablacığım :)

YETENEK-SİZİN'im, di mii tatlım? Ben de görür görmez çok sevdim o elbiseyi :) Amin inşallah balım.

inanirsakolurbence, saol kuzummm :)

Buket Poyraz, :) kesinlikle :)

Zeynep Özmen Ünlü, canım rica ederim beğendiğine sevindim.

reyhane'm, saol balımm :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?