Ana içeriğe atla

Forza Beşiktaş: çArşı Sokak Hayvanlarına Zulme Karşı

Dünyanın en duyarlı taraftar topluluğudur çArşı. Aslında onlara sadece taraftar demek haksızlık olur. Gündemi takip eden ve haksızlığa karşı tepki gösteren, en renkli tribün şovlarını hazırlayan, en özgün tezahüratları yapan, en yaratıcı insanların bir araya geldiği asi bir ruhtur çArşı. Ve çArşı can dostlarımızı unutmadı. Sokakta yaşayan canlara yapılan işkencelere, istismarlara tepkisiz kalmadı. Yarın 13:00-17:30 arası hayvan barınaklarını ziyarete gidiyorlar. Böyle bir taraftar topluluğunun üyesi olmaktan gurur duyuyorum. 

Yorumlar

zeynep bayram dedi ki…
bende gurur duyuyorum....çarşılı olmak özeldir:)
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Şimdi artık takım tutmuyorum ama Galatasaray Lisesi'nde okurken, gördüğüm her türlü baskıya rağmen mezun olana kadar Beşiktaş'ı tutmaktan vazgeçmemiştim. Yavrum Çarşı, her şeye karşı! Sportmenklik böyle böyle bir şey değil mi zaten? Sadece meşin topun peşinde koşup kendini kaybetmek değil, farkında olmak ve tepki vermek aynı zamanda.
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Çok güzel bir etkinlik gerçekten,kutlarım !
tülin dedi ki…
Ben de gurur duyuyorum, ben de..:)

Dededen BJK lı olarak.
GÖNÜL dedi ki…
bravo arkadaşım tüm sosyal sorumluluk projelerinde etkili ve haberdarsın çok güzel sevgiler
Selin Ergeçer dedi ki…
İşte Beşiktaşım benim yaaa :))))))) var mı beşiktaş aşkından öte bir aşk :))
Peritozu dedi ki…
Bu tur etkinlikleri buradan duyurdugun icin cok tesekkurler. Taraftar olmanin en buyuk gururu ayni renklere gonul vermenin yaninda, olaylara tepkimizi tek bir yumruk gibi gosterebilmek olmali. FB li olarak yurekten kutluyorum Carsi Alemini :)
beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum.izninle paylaşıyorum.sevgiler
Yeşim dedi ki…
zeynep bayram, çok özel hem de :)

Aybige-Kedi Defteri, tebrikler tatlım baskı altında bile vazgeçmemişsin takımından :) Keşke bütün taraftarlar sportmen olabilse.

colette, teşekkürler ablacığım :)

tülin, canım ablam Beşiktaş 4ever :)

GÖNÜL'üm, elimden şimdilik bu kadarı geliyor :) teşekkür ederim canım arkadaşım.

Selin Ergeçer, Beşiktaşk 4ever :))

Peri Tozu Fotoğraf, teşekkürler tatlım. Katılamadıklarımı duyuruyorum belki okuyup giden olur diye :) çok haklısın olay sadece aynı renklere gönül vermek değil gerçek sportmen olabilmekte :)

GÜLÜN TAKI EVİ, sevinirim tatlım teşekkür ederim :)
Stil Direktoru dedi ki…
Taraftarı değilim bilirsin ama bu ülkenin takımı ve helal olsun canım. Seni özlemişim kadın .)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
en güzel takım yaa, taraftarı gibi:))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?