Ana içeriğe atla

Forza Beşiktaş: çArşı Sokak Hayvanlarına Zulme Karşı

Dünyanın en duyarlı taraftar topluluğudur çArşı. Aslında onlara sadece taraftar demek haksızlık olur. Gündemi takip eden ve haksızlığa karşı tepki gösteren, en renkli tribün şovlarını hazırlayan, en özgün tezahüratları yapan, en yaratıcı insanların bir araya geldiği asi bir ruhtur çArşı. Ve çArşı can dostlarımızı unutmadı. Sokakta yaşayan canlara yapılan işkencelere, istismarlara tepkisiz kalmadı. Yarın 13:00-17:30 arası hayvan barınaklarını ziyarete gidiyorlar. Böyle bir taraftar topluluğunun üyesi olmaktan gurur duyuyorum. 

Yorumlar

zeynep bayram dedi ki…
bende gurur duyuyorum....çarşılı olmak özeldir:)
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Şimdi artık takım tutmuyorum ama Galatasaray Lisesi'nde okurken, gördüğüm her türlü baskıya rağmen mezun olana kadar Beşiktaş'ı tutmaktan vazgeçmemiştim. Yavrum Çarşı, her şeye karşı! Sportmenklik böyle böyle bir şey değil mi zaten? Sadece meşin topun peşinde koşup kendini kaybetmek değil, farkında olmak ve tepki vermek aynı zamanda.
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Çok güzel bir etkinlik gerçekten,kutlarım !
tülin dedi ki…
Ben de gurur duyuyorum, ben de..:)

Dededen BJK lı olarak.
GÖNÜL dedi ki…
bravo arkadaşım tüm sosyal sorumluluk projelerinde etkili ve haberdarsın çok güzel sevgiler
Selin Ergeçer dedi ki…
İşte Beşiktaşım benim yaaa :))))))) var mı beşiktaş aşkından öte bir aşk :))
Peritozu dedi ki…
Bu tur etkinlikleri buradan duyurdugun icin cok tesekkurler. Taraftar olmanin en buyuk gururu ayni renklere gonul vermenin yaninda, olaylara tepkimizi tek bir yumruk gibi gosterebilmek olmali. FB li olarak yurekten kutluyorum Carsi Alemini :)
beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum.izninle paylaşıyorum.sevgiler
Yeşim dedi ki…
zeynep bayram, çok özel hem de :)

Aybige-Kedi Defteri, tebrikler tatlım baskı altında bile vazgeçmemişsin takımından :) Keşke bütün taraftarlar sportmen olabilse.

colette, teşekkürler ablacığım :)

tülin, canım ablam Beşiktaş 4ever :)

GÖNÜL'üm, elimden şimdilik bu kadarı geliyor :) teşekkür ederim canım arkadaşım.

Selin Ergeçer, Beşiktaşk 4ever :))

Peri Tozu Fotoğraf, teşekkürler tatlım. Katılamadıklarımı duyuruyorum belki okuyup giden olur diye :) çok haklısın olay sadece aynı renklere gönül vermek değil gerçek sportmen olabilmekte :)

GÜLÜN TAKI EVİ, sevinirim tatlım teşekkür ederim :)
Stil Direktoru dedi ki…
Taraftarı değilim bilirsin ama bu ülkenin takımı ve helal olsun canım. Seni özlemişim kadın .)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
en güzel takım yaa, taraftarı gibi:))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥