Ana içeriğe atla

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada. Yapacak herkese kolay gelsin.

Yorumlar

reyhane dedi ki…
Merci bacım...
Stil Direktoru dedi ki…
Sizi kanviçe kraliçesi ilan edip, açılımı Ata'mızın imzasıyla yaptığın için ve insanları teşvik ettiğin için kutluyorum baayan!
Yeşim dedi ki…
reyhane, rica ederim balam :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ aman efenim teveccühünüz :) mihiii tink yu caanım :)
Chilek dedi ki…
Çok güzel buuuuu:)
Elifin Terazisi dedi ki…
KOpyaladım, teşekkürler:)
Noblesse dedi ki…
teşekkürler, nasıl bir projede kullanırım onu bilmiyorum.
AslıASLI dedi ki…
bende alıyorum çok tskler :)

geçen yapılmış halini görmüş ve çok begenmiştim, ellerinize saglık..
Selin Ergeçer dedi ki…
Oooo muhteşemmm :))))))
GÖNÜL dedi ki…
süper teşekkürler...
Nedret dedi ki…
Bayıldım ve aynen kopyalıyorum. Teşekkürler. Sevgiler.
Unknown dedi ki…
paylasımın ıcın cok tesekkur ederım kesınlıkle bende yapıcamm :))
Unknown dedi ki…
Elinize sağlık çok güzel olmuş bu model tül üzerine tel kırma nasıl olur acaba şimdiden teşekkürler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥