Ana içeriğe atla

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada. Yapacak herkese kolay gelsin.

Yorumlar

reyhane dedi ki…
Merci bacım...
Stil Direktoru dedi ki…
Sizi kanviçe kraliçesi ilan edip, açılımı Ata'mızın imzasıyla yaptığın için ve insanları teşvik ettiğin için kutluyorum baayan!
Yeşim dedi ki…
reyhane, rica ederim balam :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ aman efenim teveccühünüz :) mihiii tink yu caanım :)
Chilek dedi ki…
Çok güzel buuuuu:)
Elifin Terazisi dedi ki…
KOpyaladım, teşekkürler:)
Noblesse dedi ki…
teşekkürler, nasıl bir projede kullanırım onu bilmiyorum.
AslıASLI dedi ki…
bende alıyorum çok tskler :)

geçen yapılmış halini görmüş ve çok begenmiştim, ellerinize saglık..
Selin Ergeçer dedi ki…
Oooo muhteşemmm :))))))
GÖNÜL dedi ki…
süper teşekkürler...
Nedret dedi ki…
Bayıldım ve aynen kopyalıyorum. Teşekkürler. Sevgiler.
Unknown dedi ki…
paylasımın ıcın cok tesekkur ederım kesınlıkle bende yapıcamm :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?