Ana içeriğe atla

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada. Yapacak herkese kolay gelsin.

Yorumlar

reyhane dedi ki…
Merci bacım...
Stil Direktoru dedi ki…
Sizi kanviçe kraliçesi ilan edip, açılımı Ata'mızın imzasıyla yaptığın için ve insanları teşvik ettiğin için kutluyorum baayan!
Yeşim dedi ki…
reyhane, rica ederim balam :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ aman efenim teveccühünüz :) mihiii tink yu caanım :)
Chilek dedi ki…
Çok güzel buuuuu:)
Elifin Terazisi dedi ki…
KOpyaladım, teşekkürler:)
Noblesse dedi ki…
teşekkürler, nasıl bir projede kullanırım onu bilmiyorum.
AslıASLI dedi ki…
bende alıyorum çok tskler :)

geçen yapılmış halini görmüş ve çok begenmiştim, ellerinize saglık..
Selin Ergeçer dedi ki…
Oooo muhteşemmm :))))))
GÖNÜL dedi ki…
süper teşekkürler...
Nedret dedi ki…
Bayıldım ve aynen kopyalıyorum. Teşekkürler. Sevgiler.
Unknown dedi ki…
paylasımın ıcın cok tesekkur ederım kesınlıkle bende yapıcamm :))
Unknown dedi ki…
Elinize sağlık çok güzel olmuş bu model tül üzerine tel kırma nasıl olur acaba şimdiden teşekkürler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini