Ana içeriğe atla

PETFEST 20114-5 Haziran'da Parkorman'da can dostlarımızın sağlık ve mutluluğu için Whiskas ve Pedigree'nin sponsorluğunda harika bir festival başlıyor.

Sosyal sorumluluk projesi olan İstanbul Petfest 2011, iki gün boyunca rengârenk bir program sunuyor. Yarışma ve gösterilerden oluşan çok sayıda köpek aktivitesi, çocuklarınızın hoşça vakit geçirebileceği oyun parkları, workshoplar ve fotoğraf çekimleri, eğitici, bilgilendirici seminerler, sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Sokak hayvanları yararına düzenlenen projede bilet satışlarından elde edilecek tüm gelir Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği (BGD) ile belirlenecek barınakların iyileştirilmesinde kullanılacak ve sayenizde sahiplenilmeyi bekleyen dostlarımız daha mutlu olacaklar.

İki gün geçerli olacak giriş biletleri sadece 12 TL. Biletlerinizi buradan temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Yeşim'cim süper bir aktiviteymiş bu. Annemlere de haber vereceğim oğulları Haşmet için onlar da gitmek isterler, ben de fırsat bulursam kesinlikle gideceğim canım:))http://betwinus.blogspot.com/
Unknown dedi ki…
Güzel bir etkinliğe benziyor,izninle ben de blogumda paylaşıyorum...:))
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Paylaşım için teşekkürler canım.
Çok güzel bir aktivite.
Sevgiler:)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
İyi kalpli canişim benim, her yere yardım eli uzanır..
Unknown dedi ki…
Harika bir etkinlik gerçekten keşke sınavlarım olmasa katılabilsem :)
reyhane dedi ki…
Fırsat olsa da çocuklarla gidebilsek..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?