Ana içeriğe atla

Mickey-Minnie Mouse Aşkına

Dikkat bu post Mickey Mouse ve Minnie Mouse hayranları içindir. Mickey'nin eli yüzük oldu :) Japon Jam Home Made tarafından tasarlanmış bu sevimli Mickey'nin eli yüzüklerini çok sevdim :)

Bunlar da Minnie'den esinlenerek yapılan yüzük ve kolye ucu. d_luxe tasarım ikilisi Karie ve Megan tarafından tasarlanmış.

minnie_ring

Ben bayıldım bu güzelliklere ya siz?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
sorulur mu aşkım enfes! Gamze görmesin mm hastası hemen yolluyorum linkini. Com oldu ya oh be diyorum .)
mrtha dedi ki…
çok şekerler yahu :)
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, evet balım ya com olunca sorun yok çok şükür özlemişim bloglamayı :) çok şirinler di mi kuzum :) Gamze'de baksın tabi :) aslında pileksiden yapılır bunlar ne dersin?

Gök, canım beğendiğine sevindim. Bu arada blogunu okuyabiliyorum ama iş yerinden yorum gönderemiyorum canım :( evden fırsat buldukça yorum yazıyorum. Maldivler'e gitmek benim de hayalim ;)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok şirinler mikemmmelll. sayenizde bende comlandım yaa:)))
minileri sevdim.:)
mrtha dedi ki…
canım bende o yorum gönderememe sorununu yaşıyorum bazen idare edicez artık bu dönemi de böyle :)
Followupfashion dedi ki…
Çok tatlı hepsi;)
üzüm kuşu dedi ki…
ben sonuncuyu çok sevdim çok şirinler
defne kurabiye dedi ki…
hepsı cok cici:)
reyhane dedi ki…
Ne diycem bak ben de bayıldım:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?