Ana içeriğe atla

Mickey-Minnie Mouse Aşkına

Dikkat bu post Mickey Mouse ve Minnie Mouse hayranları içindir. Mickey'nin eli yüzük oldu :) Japon Jam Home Made tarafından tasarlanmış bu sevimli Mickey'nin eli yüzüklerini çok sevdim :)

Bunlar da Minnie'den esinlenerek yapılan yüzük ve kolye ucu. d_luxe tasarım ikilisi Karie ve Megan tarafından tasarlanmış.

minnie_ring

Ben bayıldım bu güzelliklere ya siz?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
sorulur mu aşkım enfes! Gamze görmesin mm hastası hemen yolluyorum linkini. Com oldu ya oh be diyorum .)
mrtha dedi ki…
çok şekerler yahu :)
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, evet balım ya com olunca sorun yok çok şükür özlemişim bloglamayı :) çok şirinler di mi kuzum :) Gamze'de baksın tabi :) aslında pileksiden yapılır bunlar ne dersin?

Gök, canım beğendiğine sevindim. Bu arada blogunu okuyabiliyorum ama iş yerinden yorum gönderemiyorum canım :( evden fırsat buldukça yorum yazıyorum. Maldivler'e gitmek benim de hayalim ;)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok şirinler mikemmmelll. sayenizde bende comlandım yaa:)))
minileri sevdim.:)
mrtha dedi ki…
canım bende o yorum gönderememe sorununu yaşıyorum bazen idare edicez artık bu dönemi de böyle :)
Followupfashion dedi ki…
Çok tatlı hepsi;)
üzüm kuşu dedi ki…
ben sonuncuyu çok sevdim çok şirinler
defne kurabiye dedi ki…
hepsı cok cici:)
reyhane dedi ki…
Ne diycem bak ben de bayıldım:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥