Ana içeriğe atla

Aşk...

Hepinize aşk dolu günler diliyorum :)

aşk

Yorumlar

e-Felsefe Kapısı dedi ki…
Aşk ne güzel şeymiş değil mi?
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne güzel bir dilek, çok sevdim:)
AŞK tam da bu sevimli karikatürlerde anlatılandır ....

ÇOK TATLI....))
renklicehobiler dedi ki…
Oyy en sevdiğim aşk sakızlarının sürpriz hediyeleri... Küçüktük anlam vermeden okurduk. Az büyüdük kıkır kıkır okuduk... Büyüdük bu sefer hadi ya diye alaylı okuduk. Eskittik, tükettik aşkları... Şimdi YENİDEN yeşertmek adına birdaha...Sevgiler...
GÖNÜL dedi ki…
ne hoş dilekler hayatımızdan eksilmesin...
tülin dedi ki…
ne güzell.
Chilek dedi ki…
çok tatlılar çokkk:))
reyhane dedi ki…
Ben bunları ne severdim,aşk rutinleşince bunlar da mı rutinleşti ne bende:)
yasemen k. dedi ki…
ayy hangimiz acaba bunları küçükken biriktirmemiştirr (: <3
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bian burnuma bu kağıtların çıktığı sakızın 'Şıpsevdi' nin kokusu geldi:))
yeşimcim, özledşm seni. çok sevgili arkadaşım. beni zor anımda yalnız bırakmadın. sevgiler. bu sakızın içindekileri bende biriktiriyordum. bir de garfield'in minik çizgi romanlarını 3-4 karelık.
üzüm kuşu dedi ki…
aminnnnn canım hepimize:)
minikmini dedi ki…
küçükken bu sakız kağıtlarını biriktirirdim,duygusallık doğuştan yani,ama sonraları aşk duygusuyla bozuştuk,başırız inşallah :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?