Ana içeriğe atla

Aşk...

Hepinize aşk dolu günler diliyorum :)

aşk

Yorumlar

e-Felsefe Kapısı dedi ki…
Aşk ne güzel şeymiş değil mi?
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne güzel bir dilek, çok sevdim:)
AŞK tam da bu sevimli karikatürlerde anlatılandır ....

ÇOK TATLI....))
renklicehobiler dedi ki…
Oyy en sevdiğim aşk sakızlarının sürpriz hediyeleri... Küçüktük anlam vermeden okurduk. Az büyüdük kıkır kıkır okuduk... Büyüdük bu sefer hadi ya diye alaylı okuduk. Eskittik, tükettik aşkları... Şimdi YENİDEN yeşertmek adına birdaha...Sevgiler...
GÖNÜL dedi ki…
ne hoş dilekler hayatımızdan eksilmesin...
tülin dedi ki…
ne güzell.
Chilek dedi ki…
çok tatlılar çokkk:))
reyhane dedi ki…
Ben bunları ne severdim,aşk rutinleşince bunlar da mı rutinleşti ne bende:)
yasemen k. dedi ki…
ayy hangimiz acaba bunları küçükken biriktirmemiştirr (: <3
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bian burnuma bu kağıtların çıktığı sakızın 'Şıpsevdi' nin kokusu geldi:))
yeşimcim, özledşm seni. çok sevgili arkadaşım. beni zor anımda yalnız bırakmadın. sevgiler. bu sakızın içindekileri bende biriktiriyordum. bir de garfield'in minik çizgi romanlarını 3-4 karelık.
üzüm kuşu dedi ki…
aminnnnn canım hepimize:)
minikmini dedi ki…
küçükken bu sakız kağıtlarını biriktirirdim,duygusallık doğuştan yani,ama sonraları aşk duygusuyla bozuştuk,başırız inşallah :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥