Ana içeriğe atla

Vee Kazanan...

Çikolata Sepeti'nin harika çikolatalarının tadına bakacak isim belli oldu. Toplam 30 yorumdan  geçersiz 2 yorumu çıkardıktan sonra, geçerli 28 yorumdan random.org'un belirlediği şanslı kişi 7 numaralı yorumu yazan Sine'mden. Canım bana iletişim bilgilerini gönderirsen sevinirim. Hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum.

Yorumlar

♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Ooooo afiyet olsun arkadaşımıza.Tebrikler:)
Sevgilerimle:)
ayy süperr çikolatalarrrr bunlar Yeşimcimm:))kazanan afiyetle yesinnn:))
zeynep78 dedi ki…
şanslı arkadaşı kıskanarak afiyet olsun dileklerimi gönderiyorum :)))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Şanslı arkadaşı tebrik ediyorum enfes bir çikolata kazandı, afiyet olsun
demet dedi ki…
Çok güzel çikolatalar onlar, şimdi olsa da yesek
sine'mden dedi ki…
evet evet o kazanan benim :))Yeşimcim çokk teşekkür ediyorum.tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ederim,afiyetle yiyeceğimden kuşkunuz olmasın :)
sine'mden dedi ki…
evet evet o kazanan benim :))Yeşimcim çokk teşekkür ediyorum.tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ederim,afiyetle yiyeceğimden kuşkunuz olmasın :)
reyhane dedi ki…
Tebrikler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?