Ana içeriğe atla

Vee Kazanan...

Çikolata Sepeti'nin harika çikolatalarının tadına bakacak isim belli oldu. Toplam 30 yorumdan  geçersiz 2 yorumu çıkardıktan sonra, geçerli 28 yorumdan random.org'un belirlediği şanslı kişi 7 numaralı yorumu yazan Sine'mden. Canım bana iletişim bilgilerini gönderirsen sevinirim. Hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum.

Yorumlar

♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Ooooo afiyet olsun arkadaşımıza.Tebrikler:)
Sevgilerimle:)
ayy süperr çikolatalarrrr bunlar Yeşimcimm:))kazanan afiyetle yesinnn:))
zeynep78 dedi ki…
şanslı arkadaşı kıskanarak afiyet olsun dileklerimi gönderiyorum :)))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Şanslı arkadaşı tebrik ediyorum enfes bir çikolata kazandı, afiyet olsun
demet dedi ki…
Çok güzel çikolatalar onlar, şimdi olsa da yesek
sine'mden dedi ki…
evet evet o kazanan benim :))Yeşimcim çokk teşekkür ediyorum.tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ederim,afiyetle yiyeceğimden kuşkunuz olmasın :)
sine'mden dedi ki…
evet evet o kazanan benim :))Yeşimcim çokk teşekkür ediyorum.tebrik eden arkadaşlara da teşekkür ederim,afiyetle yiyeceğimden kuşkunuz olmasın :)
reyhane dedi ki…
Tebrikler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥