Ana içeriğe atla

Blogger Hearts By Bugga

Bugga Design'ın sevgili sahibesi Müge hanım Sevgililer Günü için düşündüğü projesinde bana da yer verdi. İşte bu proje için yaptığım, kalbimin durumunu anlatan tasarımım. Bütün kalpleri bir arada görmek ve beğendiğiniz kalbe oy vermeniz için hepinizi buraya alayım :) Müge hanım, böyle keyifli bir projeye beni de dahil ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Yorumlar

oylamaya katıldım canım bol şans dilerim.....
Stil Direktoru dedi ki…
Hepimize bol şans tatlım, seninkisini de çok sevdim .)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bol şans prenses
Canımm çok güzel olmuş hemen oylamaya gidiyorum:)
Elifin Terazisi dedi ki…
bol şanslar dilerim:)
reyhane dedi ki…
Oyladım canım,bol şans..
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Gidiyorum ylamaya canım, ama süper bişey olmuş, çok güzel. Bol şans canım.
Adsız dedi ki…
http://lemonadelist.blogspot.com/2011/02/gonlumden-kopan-altin-limon-odullerinin.html
Ben eski adıyla YENİ GELİN,yenilenen blogumda sizin için bir ödülüm var buyurun,HEP BÖYLE GÜZEL KALIN!!!
MKBL dedi ki…
Oyumuda verdim.
Senin kalbini yirimm ben.Fıstığımmm.
Fikir/Siz Yazılar dedi ki…
Selamlar canım, ben namı diğer "hobibox" Bugün sizlere, diğer blogumdan seslenmek istedim, epeydir ihmal ediyordum. Güncel ve toplumsal yazılarımdan düşüncelerimden oluşan, paylaşımlarımla, beni buradan da izlerseniz çok sevinirim.

Mubarek mevlit kandilinizi kutlar, bu gecenin kudretiyle, gönüllerin ve bütün duaların Rabbin huzurunda kabul olmasını dilerim.

Afet Ergü Şaşmaz

fikr-i alem
hobibox
lolipu dedi ki…
Yeşimcim eğer kabul edersen mimledim seni. Bu arada bol şans, kalbin çok güzel:))
minikmini dedi ki…
çok beğendim,bol şans...
Sevtap dedi ki…
Bol şanslar tatlım.Kandilin Mübarek, Sevgililer Günün Kutlu Olsun Tatlım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?