Ana içeriğe atla

Aşkı Armada'da YAŞARsam...

2011-02-12 23.18.13

Bu yıl Sevgililer Gününü Armada AVM'nin düzenlediği, şarkılarında aşkın her halini anlatan ve benim de hastalık derecesinde hayran olduğum Yaşar konseriyle kutladım. Muhteşem bir konserdi. Yaşar o buğulu sesiyle yine büyüledi beni. Onu yakından görüp şarkılarını birlikte söylemek benim için bitmesini istemediğim güzel bir rüya gibiydi :) Yaşar sahnede tek kelimeyle devleşiyor. Biraz üzüldü aslında, ışık ve ses düzeni istediği gibi değildi. Yine de kapris yapıp bizi o muhteşem sesinden mahrum bırakmadı. En güzel şarkılarını birlikte söyledik. Orkestra her zamanki gibi inanılmazdı. Özellikle saksafonda Mehmet Çelik'in yaptığı sololara bayıldım. Müthiş çalıyor gerçekten ve bence solo albüm yapmalı artık. Ayrıca sesi de çok güzelmiş bu defa Yaşar'a vokal olarak da eşlik etti. O büyülü anı doyasıya yaşamak istediğimden çok fazla fotoğraf çekmedim :) Tam 2 saat sana eşlik etmek, en sevdiğim şarkılarını seninle birlikte söylemek hayatımdaki en özel anlardan biriydi :) İyi ki varsın Yaşar...

2011-02-13 00.09.31

Yorumlar

Atolyekedi dedi ki…
Yaşarı her gördüğümde seni görür gibi oluyorum valla bak dalga geçmiyorum. Geçen hafta da Aşti'ye giderken yolda gördüm konser afişini yine aklıma sen geldin hatta bende burada olsam giderdim diye düşündüm :((
Stil Direktoru dedi ki…
Ya ben seni yerim genc kizim ahahah ;) Mehmet abi bu habere cok sevinecek tez elden haber ucula, ayrica dun konustum imkan olursa hem kulise hem en onden izleme olayina da el atildi valla bilesin operim can dostum!
Ballı Cimcime dedi ki…
Yeşimcim ne iyi etmişsiniz:) Ben de çok severim Yaşar'ı; Antalya'da şirketin bir gala yemeği dolayısıyla Yaşar'ı da yakından tanıma ve canlı canlı izleme imkanı bulmuştum. O gün bugün hayranıyım, tüm albümlerine gözüm gibi bakarım:)) Sevgiler..
MKBL dedi ki…
Şekerimm ne kadar mutlu olmuşsun.Tatlım benimmm.
MAYRI dedi ki…
Kıskandım kıskandım... hem YAŞAR hem konser hemi de sevgililer günü.....
nicelerine inşallah.
<:))
aşgaane dedi ki…
lisedeyken yaşar fanatiğiydim ben:) zaman içinde köreldi,artık sadece nişanlımın fanatiğiyim:) ama hala seviyorum yaşarın buğulu sesini ve romantik şarkılarını...
yemekbiraşk dedi ki…
bende imrendimmm ah istanbul...
yaşarı en son açık havada dinlemiştim. bende çok severim..
sevgilerimle canım
Zeynep'in Evi dedi ki…
bir hafta önce ankaradaydım ve afişlerinde görmüştüm aşkı armadada yaşar yazıyodu:) başlık tanıdık geldi:)
Nedret dedi ki…
Yaşaaar, Yaşaar diye çığlklar atarak izlemek istiyorum:)) Ne yani yaşlılar da Yaşar'ı sevebilir:)))
Ay çoook hoşşş :))))
tülin dedi ki…
Birkaç yaz önce izlemiştim ben de canlı performansını.
Ben daha çok kullandığı büyülü sözcükleri seviyorum.
İyi bir şair ayrıca değil mi Yeşim?
demet dedi ki…
Nedret Hanım tabi yaşlılar da sever ben de yaşlıyım (ama sadece yaşım yaşlı) çok severim Yaşar'ı öle böle değil. Yeşimle beraber bağıra çağıra izledik konseri.
Elifin Terazisi dedi ki…
Vavv, önlerden de izlenilmiş, ohh sefan olsun:)
reyhane dedi ki…
Ah Yaşar, ah Yeşim orada ben de olacaktım ki,seni o kadar seviyorum ki Yaşar' ı bile doyasıya kıskanamıyorum senden.Stilim menajerime de bak sen:)
Syhn dedi ki…
yaşarın şarkılarını epk severim bende..
off canlı dinlemek harika olmuştur :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?