Ana içeriğe atla

Ankamall'den Vitrinler

Yeni yıla girmenin en sevdiğim tarafı mağazaların vitrinlerini. Bu yıl Ankamall'de farklı vitrinler vardı ve ben sizler için onların fotoğraflarını çekmiştim. Ben en çok Beta'nın vitrinini sevdim. Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu'nun karikatürlerini vitrinlerine taşımışlar. Aslında hareketli bir vitrin ancak fotoğraf olduğu için belli olmuyor.Diğer vitrinimiz Park Bravo'nun. Mankenlerden birine bu ışıltılı elbiseyi giydirmişler :)


Son olarak Boyner'in vitrinini çok sevdim. Bu Noel Babalardan kırmızı olanından iki tane eve de aldım. Pencereden bakıyorlar şimdi :)

Yorumlar

YETENEK-SİZİN dedi ki…
betanınki eğlenceli,parkınki yaratıcı ama çekici deil, boynerinki hem yaratıcı hem eğlenceli:P
touch the sky dedi ki…
sayende Ankamall görüyoruz canım :)) betanınkini ben de beğendim ;)
Chilek dedi ki…
Beta' nın kini çok sevdim. Ankamall bana çok uzak kalıyor neredeyse yıl var oraya gelemediğim:(
sine'mden dedi ki…
beğendim beğendim,en çok boyneri :) bak şimdi ben nie almadım acaba o noel amcalardan eve?
Sayın KARACA dedi ki…
vallahi özledim Ankarayı yaa :( oralarda dolaşmayı kızlarla kahve içip dedikodu yapmayı... Özledim ankaryayı ve arkadaşlarımı kuzenlerim...
minikmini dedi ki…
boyner'in geyik başı çook güseeel :)
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
Bana da çok ışıl ışıl ve neşeli gelmişti yeni yıl hediyesi almaya gittiğim zamanlarda ama BETA'yı gözden kaçırmışım galiba:D
İşten dönerken yolumun üstü ben de uğrarım zaman zaman:)
noyumberry dedi ki…
Ben de çok severim yeni yıl vitrinlerini gezmeyi ışıl ışıl oluyor..ama bizim burada malesef dükkan yada mağaza yok:(
40 dkk uzaklıkta şehre inmem lazım..
Ankaraya da gittiğimiz zaman hep gezerdik,şimdi 5 senedir gelmedim Ankara'ya..yılbaşı temalı olan vitrin hoşuma gitti..Sevgiyle kal..
tülin dedi ki…
Uzun zamandır uğramadım,iyi geldi bu fotoğraflar bana canım.
Stil Direktoru dedi ki…
Süper fikirmiş 1. ye bayıldım ayrıca son karede kartondan yapılan masklar, heykeller bu sene çok trend, Hoş deli paralara satıyorlardı ydışında balım ama çok ciciler :)
Yeşim dedi ki…
YETENEK-SİZİN, hehhe aynen tatlım :) ben en çok Beta'nın vitrinini sevdim.

touch the sky, o halde Ankamall'den karelerin devamı gelsin :)

Chilek'im üzülme sen gelemiyorsan Ankamall sana gelir ;)

sine'mden, tatlım bak belki kalmıştır. Bulursam alırım senin için :)

Sayın KARACA, ahh canım ya kıyamam :(

minik'im :) bence de.

hande ne yapıyor? aa belki de karşılaştık seninle tatlım :)

Noyumberry, canım ablacığım inşallah seneye bu işiltiları görme şansın olur :)

tülin, ablacığım böyle ilginç detaylar oldukça yazacağım :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, evet böyle detaylar hayata renk katıyor tatlım :) örnek olsa bu vitrinler ve artık daha güzel vitrinler görsek :) yurtdışındaki vitrinler daha çarpıcıdır kanımca :)
MiskinKek dedi ki…
Ankara dışındayım ve Ankamall'i özlediğimi anladım. Erdil Yaşaroğlu konsepti pek bir şirin :)) Keşke bütün vitrinler öyle olsa, Leman Cafe gibi vitrinler filan :D

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥