Ana içeriğe atla

Ankamall'den Vitrinler

Yeni yıla girmenin en sevdiğim tarafı mağazaların vitrinlerini. Bu yıl Ankamall'de farklı vitrinler vardı ve ben sizler için onların fotoğraflarını çekmiştim. Ben en çok Beta'nın vitrinini sevdim. Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu'nun karikatürlerini vitrinlerine taşımışlar. Aslında hareketli bir vitrin ancak fotoğraf olduğu için belli olmuyor.Diğer vitrinimiz Park Bravo'nun. Mankenlerden birine bu ışıltılı elbiseyi giydirmişler :)


Son olarak Boyner'in vitrinini çok sevdim. Bu Noel Babalardan kırmızı olanından iki tane eve de aldım. Pencereden bakıyorlar şimdi :)

Yorumlar

YETENEK-SİZİN dedi ki…
betanınki eğlenceli,parkınki yaratıcı ama çekici deil, boynerinki hem yaratıcı hem eğlenceli:P
touch the sky dedi ki…
sayende Ankamall görüyoruz canım :)) betanınkini ben de beğendim ;)
Chilek dedi ki…
Beta' nın kini çok sevdim. Ankamall bana çok uzak kalıyor neredeyse yıl var oraya gelemediğim:(
sine'mden dedi ki…
beğendim beğendim,en çok boyneri :) bak şimdi ben nie almadım acaba o noel amcalardan eve?
Sayın KARACA dedi ki…
vallahi özledim Ankarayı yaa :( oralarda dolaşmayı kızlarla kahve içip dedikodu yapmayı... Özledim ankaryayı ve arkadaşlarımı kuzenlerim...
minikmini dedi ki…
boyner'in geyik başı çook güseeel :)
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
Bana da çok ışıl ışıl ve neşeli gelmişti yeni yıl hediyesi almaya gittiğim zamanlarda ama BETA'yı gözden kaçırmışım galiba:D
İşten dönerken yolumun üstü ben de uğrarım zaman zaman:)
noyumberry dedi ki…
Ben de çok severim yeni yıl vitrinlerini gezmeyi ışıl ışıl oluyor..ama bizim burada malesef dükkan yada mağaza yok:(
40 dkk uzaklıkta şehre inmem lazım..
Ankaraya da gittiğimiz zaman hep gezerdik,şimdi 5 senedir gelmedim Ankara'ya..yılbaşı temalı olan vitrin hoşuma gitti..Sevgiyle kal..
tülin dedi ki…
Uzun zamandır uğramadım,iyi geldi bu fotoğraflar bana canım.
Stil Direktoru dedi ki…
Süper fikirmiş 1. ye bayıldım ayrıca son karede kartondan yapılan masklar, heykeller bu sene çok trend, Hoş deli paralara satıyorlardı ydışında balım ama çok ciciler :)
Yeşim dedi ki…
YETENEK-SİZİN, hehhe aynen tatlım :) ben en çok Beta'nın vitrinini sevdim.

touch the sky, o halde Ankamall'den karelerin devamı gelsin :)

Chilek'im üzülme sen gelemiyorsan Ankamall sana gelir ;)

sine'mden, tatlım bak belki kalmıştır. Bulursam alırım senin için :)

Sayın KARACA, ahh canım ya kıyamam :(

minik'im :) bence de.

hande ne yapıyor? aa belki de karşılaştık seninle tatlım :)

Noyumberry, canım ablacığım inşallah seneye bu işiltiları görme şansın olur :)

tülin, ablacığım böyle ilginç detaylar oldukça yazacağım :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, evet böyle detaylar hayata renk katıyor tatlım :) örnek olsa bu vitrinler ve artık daha güzel vitrinler görsek :) yurtdışındaki vitrinler daha çarpıcıdır kanımca :)
MiskinKek dedi ki…
Ankara dışındayım ve Ankamall'i özlediğimi anladım. Erdil Yaşaroğlu konsepti pek bir şirin :)) Keşke bütün vitrinler öyle olsa, Leman Cafe gibi vitrinler filan :D

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?