28 Aralık 2010 Salı

Geç Kalan Bir Post Daha!


Ne olacak benim bu halim daha ne kadar sürecek bu durum bilemiyorum. Bu post da Kurban Bayramı'nda sevgili Yeni Gelin'in düzenlediği Kalpleri Bağlar Kartpostallar Etkinliği'nden kalma 0.o Yok ben adam olmam. Etkinlik eşim sevgili Çiçek'ten çok özür diliyorum gecikme için. Gerçekten yoğun ve sıkıntılı günler yaşadım. Çok şükür bu hafta biraz hafifledim. Birikmiş o kadar çok yazacak konu var ki, hangisinden başlayacağımı şaşırmış durumdayım. Daha bloglarınızı bile gezmeye yeni yeni fırsat buluyorum. Neyse konumuz tembelliğimi haklı çıkarmak değil elbette ki. Sevgili Çiçek'in dün akşam bana attığı mail sayesinde aklım başıma geldi, çok utandım yaptığımdan. Halbuki fotoğrafları hazır bir posttu bu. Sevgili Çiçek çok cici bir kart hazırlamış bana. Ön yüzünde Hello Kitty çıkartmaları, çiçekler  ve sanırım fimodan bir kalp var ki onu yaka iğnesi olarak da kullanabilirim.


Kartın yanına bir de el emeği güzel bir kolye koymuş :) teşekkürler Çiçek'ciğim. Çok geç yazdığım için tekrar özür dilerim senden.


Bir de bu etkinlik çerçevesinde sevgili Yeni Gelin bir soru sormuştu. Sorunun cevabını bildiğim ve etkinliğine katıldığım için bana da kart ve küçük hediyeler göndermiş :) Çok incesin tatlım teşekkür ederim :)

11 yorum:

Gizzy dedi ki...

Kuzucummm özletme kendinii dön aramıza:)mucksss

YETENEK-SİZİN dedi ki...

aman aman bizim kız coşmaya başladı, hadi bakalım azcık hareketlen. Hediyelerinide güle güle kullan

cecilia dedi ki...

tatlım bazen insanların yoğun zamanlarına denk geliyor her şey ve yapacaklar birikiyor yetişemiyoruz, hediyelerin çok güzelmiş, sevgiyle kal..:*

NiLaY dedi ki...

böylesi dostluklar gerçekten harika, birini düşünmek mutlu etmek gibisi yok :)

Stil Direktoru dedi ki...

Bu hale gelmene sebep verenlerden biri olarak tıp diyorum bebeğim :)

Adsız dedi ki...

Olsun hiç önemli değil,bazen inanılmaz yoğun oluyor insan seni anlıyorum canım, bu arada teşekkür ederim yine de paylaşımın için,NİCE PAYLAŞIMLARA...yeni yılını da kutluyorum şimdiden...ÇOOOOK DAHA VERİMLİ ve MUTLU BİR YIL DİLERİM!!!!

mandalincikmazi dedi ki...

Mutlu yıllar dilerim.
Yeni yıl sana ve sevdiklerine sağlık, huzur ve dilediğin herşeyle gelsin...

Nilgün Torunoğlu dedi ki...

Yeşimciğim ben de senin yeni yılını içtenlikle kutlarım.Yeni yıl sana ve güzel ailene sağlık mutluluk şans ve bol kazanç getirsin.Kızlar da Miya'ya kuyruk sallıyorlar :)

DaRmAn dedi ki...

Bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.. :)
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN....!

reyhane dedi ki...

Sizin etkinliklerinize hastayım

Yeşim dedi ki...

Gizzy'im, :) yavaş yavaş dönüyorum kuzucuğum :)

YETENEK-SİZİN'im, hehhe keşke coşabilsem kuzum :) teşekkür ederim canım benim :) :*

cecilia, tatlım bu durum anlatılır gibi değil :( elim kolum kalkmıyor. Hatta ayı olup kış uykusuna yatasım var havalar ısınınca uyanırım :) teşekkür ederim tatlım :*

NiLaY'cığım, kesinlikle aynı fikirdeyim :) başka birinin mutluluğundan mutlu olmak gibi güzel bir duygu yok bence :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, şşştt deme öyle bakiim benim kendi tembelliğim o bebişim :) öperim.

YENİ GELİN'im, canım benim anlayışın için teşekkür ederim. Sayende harika bir etkinlik yaptık :) Yeni yılın hepimiz için daha verimli ve dah güzel olmasını diliyorum ben de :)

Yıldız'ım teşekkürler canım benim. Herşeyden önce sağlık diliyorum ben de :) sevdiklerimizle birlikte güze günler yaşamak dileğiyle 2011'de.

colette, canım ablacığım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Umarım yeni yılın yeni günleri güzellikler getirmeye başlamıştır :) Miya'da kızlara meauw diyomuş :)

DaRmAn, çok teşekkürler güzel dileklerin için. Ben de sizler için sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum :)

reyhane'm saol canom sen de katıl diyeceğim ama gelemezsin sıkıntıya bilirim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...