Ana içeriğe atla

2010'a Veda 2011' e Merhaba

Üzerimde bütün bir yılın yorgunluğu var bugün. Yine de 2011'e umutla bakıyorum. Kendi adıma; yarım bıraktığım bütün işlerimi tamamlayacağım, okumak istediğim bütün kitapları okuyacağım, daha çok dinlenip daha az yorulacağım, sevdiklerimle daha çok birlikte olacağım, aşkım için; istediği fırsatları bulacağı, ülkem ve Dünyamız için, barış ve huzur dolu bir yıl olmasını istiyorum. Elbette sizler için de güzel dileklerim var :) Önce sağlık, mutluluk ve huzur getirsin 2011. Yüreğinizden sevgi, yüzlerinizden gülümseme eksik olmasın :) 

Yorumlar

boncuk mutfakta dedi ki…
Yeşimciğim yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor bütün güzelliklerin seninle olmasını dilerim.
Miya'nın küçücük burnundan benim için öp.
Sevgiler.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
parmaklarım koptuydu ama neyse sanada yazıyımda küsme:) Yeni yılın kutlu olsun, nice senlere Edi'ninde dediği gibi musmutlu gir:)
demet dedi ki…
Canımm Yeşimcim, sen hep mutlu hep güleryüzlü hep umutlu ol inşallah
yeni yıl tüm güzellikleri getirsin inşallah.Sen çokkk seviyorum
Stil Direktoru dedi ki…
Sana masaja gelsem alsam o yorgunluğunu, gıdıklasam, puflata puflata öpsem geçer belkim bebeğim :) Bu arada cepten yazıyorum umarım mesajım gelir. Bu yılın en güzel hedayesi sensin bana canım dostum, seni çok öperim eniştemi de. Nice yıllara çok uzun yıllara balım. Edi'n :)
reyhane dedi ki…
Haydi bakalım..Ama sen halen oturuyorsun..
Yeşim dedi ki…
boncuk mutfakta, canım Gonca'cığım güzel dileklerin için teşekkür ederim :) ben de senin için 2011 'in harika bir yıl olmasını diliyorum. Tabii öperim hem de sev seve :)

YETENEK-SİZİN, ah küçük kuzum benim küsmeyeyim diye o güzel parmaklarıyla bana da yorum yazmış :) Canım benim 2011 hayallerini gerçekleştirebileceğin fırsatlar getirsin sana :)

demet, ablaaammm sen de hep mutlu ol istiyorum, sadece kahkahalarını duyacağım bir yıl olsun 2011 :) ben de seni çok seviyorummmmm

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, Edi'mmm sen de benim aldığım en güzel hediyesin iyi ki varsın. Sesini duymak bile yorgunluğumu alır o yüzden duymadığım zamanlarda yorgunluk yakamı bırakmaz :) 2011 bizim yılımız olsun sağlık olsun, mutluluk olsun, aşk olsun hayatımızda :)

reyhane'm, haklısın canom ya hala oturuyo oturan boğa olsun benim adım artık :P

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?