Ana içeriğe atla

2010'a Veda 2011' e Merhaba

Üzerimde bütün bir yılın yorgunluğu var bugün. Yine de 2011'e umutla bakıyorum. Kendi adıma; yarım bıraktığım bütün işlerimi tamamlayacağım, okumak istediğim bütün kitapları okuyacağım, daha çok dinlenip daha az yorulacağım, sevdiklerimle daha çok birlikte olacağım, aşkım için; istediği fırsatları bulacağı, ülkem ve Dünyamız için, barış ve huzur dolu bir yıl olmasını istiyorum. Elbette sizler için de güzel dileklerim var :) Önce sağlık, mutluluk ve huzur getirsin 2011. Yüreğinizden sevgi, yüzlerinizden gülümseme eksik olmasın :) 

Yorumlar

boncuk mutfakta dedi ki…
Yeşimciğim yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor bütün güzelliklerin seninle olmasını dilerim.
Miya'nın küçücük burnundan benim için öp.
Sevgiler.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
parmaklarım koptuydu ama neyse sanada yazıyımda küsme:) Yeni yılın kutlu olsun, nice senlere Edi'ninde dediği gibi musmutlu gir:)
demet dedi ki…
Canımm Yeşimcim, sen hep mutlu hep güleryüzlü hep umutlu ol inşallah
yeni yıl tüm güzellikleri getirsin inşallah.Sen çokkk seviyorum
Stil Direktoru dedi ki…
Sana masaja gelsem alsam o yorgunluğunu, gıdıklasam, puflata puflata öpsem geçer belkim bebeğim :) Bu arada cepten yazıyorum umarım mesajım gelir. Bu yılın en güzel hedayesi sensin bana canım dostum, seni çok öperim eniştemi de. Nice yıllara çok uzun yıllara balım. Edi'n :)
reyhane dedi ki…
Haydi bakalım..Ama sen halen oturuyorsun..
Yeşim dedi ki…
boncuk mutfakta, canım Gonca'cığım güzel dileklerin için teşekkür ederim :) ben de senin için 2011 'in harika bir yıl olmasını diliyorum. Tabii öperim hem de sev seve :)

YETENEK-SİZİN, ah küçük kuzum benim küsmeyeyim diye o güzel parmaklarıyla bana da yorum yazmış :) Canım benim 2011 hayallerini gerçekleştirebileceğin fırsatlar getirsin sana :)

demet, ablaaammm sen de hep mutlu ol istiyorum, sadece kahkahalarını duyacağım bir yıl olsun 2011 :) ben de seni çok seviyorummmmm

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, Edi'mmm sen de benim aldığım en güzel hediyesin iyi ki varsın. Sesini duymak bile yorgunluğumu alır o yüzden duymadığım zamanlarda yorgunluk yakamı bırakmaz :) 2011 bizim yılımız olsun sağlık olsun, mutluluk olsun, aşk olsun hayatımızda :)

reyhane'm, haklısın canom ya hala oturuyo oturan boğa olsun benim adım artık :P

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?