Ana içeriğe atla

Ödülüm...


Bu güzel ödülü bana layık gören blog arkadaşımdan bahsetmek istiyorum önce. Sevgili Eda nam-ı diğer Stil Direktörü'me yazdığı farklı ve espirili yorumlarıyla dikkatimi çekmişti. Edi'me her yorum yazışımda acaba O ne yazmış diye yorumunu okuduğum kişidir. Kısa zaman önce tanışmış olmamıza rağmen yıllardır tanışıyormuşcasına yakınlaştık birbirimize. Kıvrak zekasına hayran kaldığım, espirileriyle beni her zaman güldüren, tez zaman dostum Reyhan'ım, seni Edi'm sayesinde tanıdım :) iyi ki de tanıdım. Dostluğumuzun ölene kadar devam etmesi dileğiyle bana gönderdiğin senin kadar tatlı ödülümü yayımlıyorum. Canım Edi'me de bana senin gibi bir dost kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Vee diyorum ki: Ediiiiii'm çok özledik seni... Kurallar gereği bu ödülü 15 kişiye göndermem gerekiyormuş. Bu defalık kuralları ihlal edip bu ödülü beni izleyen bütün arkadaşlarıma gönderiyorum :)

Yorumlar

reyhane dedi ki…
Aşkım,benim için yazdığın güzellikler sana ait aslında.Deşarj olduğum,rahatladığım,maneviyatta başımı omzuna yasladığım,çıkarsız sevdiğimsin.O kadar da bilmiyorum desen de ben senden sürekli yeni şeyler öğreniyorum.Soru sorduğumda bilmesen de arayış içine girecek bir dost ne şanstır bir insana.Artık kat' i kanaatim şudur, sanal alemde de insan ruhlar aleminde ısındığı birine rastlayabiliyor.Kaliteli espri anlayışına o denli hayranım ki, tıpkı Stilimin Doktoruna hayran olduğum gibi.Sizler meşakkatli hayat şartlarında birer şanssınız,yansıtmasam da çok üzgün olduğum bazı anlarda size bir espiri patlatmak, karşılığında aynısını sizden almak bulunmaz nimet bençün.Daima güzellik içinde yaşayın ikiniz de, yaşayalım hatta hepimiz de..Yazını ilk okuduğumda şöyle bir durdum,tez zamanda birine bunları yazdırabilmekten onur duydum, bunu da belirteyim.Teşekkürlerin en alasını sunarım saygıyla..
yemekbiraşk dedi ki…
eh bende aldım ozaman hediyemi :)
sevgiler..
Stil Direktoru dedi ki…
Canlarıma bak sen ya yavruslar bende yeriniz bambaşka ve ikinizi de çok ayrı seviyorum. Emekelriniz, öğretileriniz için asıl ben tşk ederim sevgi bonkörlerim benim. Uzuncana yazamadım sabaha Hamburg'dan çıkıp Berlin'e doğru koyulmaca excel hazırlamam gerek mucx kuzularıma.
ödülün içn tebrikler arkadaşım sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?