Ana içeriğe atla

Ödülüm...


Bu güzel ödülü bana layık gören blog arkadaşımdan bahsetmek istiyorum önce. Sevgili Eda nam-ı diğer Stil Direktörü'me yazdığı farklı ve espirili yorumlarıyla dikkatimi çekmişti. Edi'me her yorum yazışımda acaba O ne yazmış diye yorumunu okuduğum kişidir. Kısa zaman önce tanışmış olmamıza rağmen yıllardır tanışıyormuşcasına yakınlaştık birbirimize. Kıvrak zekasına hayran kaldığım, espirileriyle beni her zaman güldüren, tez zaman dostum Reyhan'ım, seni Edi'm sayesinde tanıdım :) iyi ki de tanıdım. Dostluğumuzun ölene kadar devam etmesi dileğiyle bana gönderdiğin senin kadar tatlı ödülümü yayımlıyorum. Canım Edi'me de bana senin gibi bir dost kazandırdığı için çok teşekkür ediyorum. Vee diyorum ki: Ediiiiii'm çok özledik seni... Kurallar gereği bu ödülü 15 kişiye göndermem gerekiyormuş. Bu defalık kuralları ihlal edip bu ödülü beni izleyen bütün arkadaşlarıma gönderiyorum :)

Yorumlar

reyhane dedi ki…
Aşkım,benim için yazdığın güzellikler sana ait aslında.Deşarj olduğum,rahatladığım,maneviyatta başımı omzuna yasladığım,çıkarsız sevdiğimsin.O kadar da bilmiyorum desen de ben senden sürekli yeni şeyler öğreniyorum.Soru sorduğumda bilmesen de arayış içine girecek bir dost ne şanstır bir insana.Artık kat' i kanaatim şudur, sanal alemde de insan ruhlar aleminde ısındığı birine rastlayabiliyor.Kaliteli espri anlayışına o denli hayranım ki, tıpkı Stilimin Doktoruna hayran olduğum gibi.Sizler meşakkatli hayat şartlarında birer şanssınız,yansıtmasam da çok üzgün olduğum bazı anlarda size bir espiri patlatmak, karşılığında aynısını sizden almak bulunmaz nimet bençün.Daima güzellik içinde yaşayın ikiniz de, yaşayalım hatta hepimiz de..Yazını ilk okuduğumda şöyle bir durdum,tez zamanda birine bunları yazdırabilmekten onur duydum, bunu da belirteyim.Teşekkürlerin en alasını sunarım saygıyla..
yemekbiraşk dedi ki…
eh bende aldım ozaman hediyemi :)
sevgiler..
Stil Direktoru dedi ki…
Canlarıma bak sen ya yavruslar bende yeriniz bambaşka ve ikinizi de çok ayrı seviyorum. Emekelriniz, öğretileriniz için asıl ben tşk ederim sevgi bonkörlerim benim. Uzuncana yazamadım sabaha Hamburg'dan çıkıp Berlin'e doğru koyulmaca excel hazırlamam gerek mucx kuzularıma.
ödülün içn tebrikler arkadaşım sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini