Ana içeriğe atla

Kalpleri Bağlar Kartpostallar

Sevgili arkadaşımız Yeni Gelin yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yeni bir etkinlik başlattı. Etkinliğin adı: Kalpleri Bağlar Kartpostallar. Soğuk, ruhsuz, elektronik bayram tebriklerinden sıkıldıysanız katılmanızı öneririm. Zira kendi ellerimizle hazırlayıp mesajını el yazımızla yazacağımız harika bayram kartları yapacağız :) Katılmak isterseniz ivedilikle Yeni Gelin'in ilgili yazısına tıklayınız. Bayram öncesi yeni bir heyecan daha sardı beni :) Kartım kime gidecek ve ben kimden kart alacağım bilmiyorum. Tamamen sürpriz olacak hepimize :) Gelin bu heyecanı birlikte paylaşalım...

Yorumlar

ebru altin dedi ki…
çok güzel bir düşünce... Zira biz bunu son 4 senedir aksatmadan uygulamaya çalışıyoruz. Yılbaşıları da dahil... Postahane çalışanları bile şaşkınlıkla bakıyorlar artık, kart atacağız deyince :)) Bende katılabilirimm doğrusu böylesi güzel bir etkinliğe :)) Sevgiler ve keyifli pazarlar...
Adsız dedi ki…
Çooook teşekkür ederim desteğinize, umarım sonuçtan da mutlu olursunuz...sevgilerr..
Syhn dedi ki…
bende katılmak istiyorum!!
bakarsın sana gönderirim kartımı :Pp

dogum günü msjın için ise tşk ediyorum cnm ;)
Yeşim dedi ki…
brai, canım ne iyi düşünmüşsünüz siz de :) Katılabilirsen harika olur belki de birbirimize göndeririz ;)

YENİ GELİN, canım ben teşekkür ederim bu güzel düşüncen ve etkinlik için :)

Syhn'ım, katılıyor olmana sevindim canım :) neden olmasın bekleyip göreceğiz ;) Teşekkürlük bişey yapmadım kuzum seviyorum seniii :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?