1 Ekim 2010 Cuma

Hayal Gücü Etkinliği 2

Etkinliğimizin ikincisini yapacağımızı sevgili Yetenek-Sizin'im duyurmuştu. Katılımcılar büyük ölçüde belli oldu. Sevgili Yetenek-Sizin en son gün yani 3 Ekim'de katılımcıların listesini yayımlayıp, herkesten son bir onaylama isteyeceğini yazdı.
Geçen sefer son anda ayrılanlar olduğu için çok sıkıntı yaşamıştık, bu sefer aynı olaya sebebiyet vermek istemiyoruz. Gerçi onayladıktan sonra bile yapmayan bir arkadaşımız olmuştu ( bize oldukça sıkıntı yaratmıştı kendisi)!
Lütfen son kararınızı verirken iyi düşünün çünkü karşınızda bir eş olacak, son anda vazgeçmeniz arkadaşınızı yarı yolda bırakmanıza sebebiyet verecektir. Etkinlik sona erene kadar özverinizi lütfen eksik etmeyin.
Kimsenin zor durumda kalmasını, üzülüp kırılmasını istemeyiz. Bu nedenle herkes elinden geldiğince çaba göstersin. Tecrübeli arkadaşlarımız bunları gayet iyi biliyor yeni katılacak olan arkadaşlarımızın da bilgilenmesi açısından yazma ihtiyacı hissettim.
Hayal Gücü 2 Etkinliği 04 Ekim 2010 - 18 Ekim 2010 tarihleri arasında yapılacaktır. 18 Ekim günü herkes kendi projesini blogunda yayımlamakla ve eşine göndermekle yükümlüdür.
Etkinlik Nedir? Malzemeleri nasıl kullanacağım diyorsanız buraya...
Gelelim kullanacağımız malzemelere, Yetenek'imin random.org vasıtası ile belirlediği malzemelerimiz şunlar: Taş, tül, yapay çiçek, ip ve teneke kutu. Bu 5 malzemenin mutlaka kullanılması gerekiyor. Dilediğiniz ya da projeniz için gereken başka bir malzeme varsa fazladan onu da kullanabilirsiniz. Hepimize kolay gelsin :)

6 yorum:

Begonvilli Ev dedi ki...

Çok güzel bir etkinlik. Katılmak isterdim ama planlanmış başka çalışmalarım ve seyahatim olduğu için katılamıyorum. Katılan arkadaşlara keyifli bir etkinlik diliyorum. Sevgiler, selamlar.

MKBL dedi ki...

Canımm çok güzel bir etkinlik ama kendime güvenemediğim için katılamıyorum.Güzel şeyler ortaya çıkacak kesin merakla bekliyorum..
Çok öpüyorum tatlım cekurum.

moda_kesh dedi ki...

evet bende varım yetenek sizine yazdırdım adımı:))çok heyecanlıım

üzüm kuşu dedi ki...

ne güzel ama ben yaratıcı değilim ki hiç olmadım:)) yapılanları merakla bekliyorum:)

Yeşim dedi ki...

Begonvilli Ev, ablacığım keşke katılabilseydin. Senin neler yapabileceğini çok iyi biliyorum. Neyse artık inşallah bir sonrakine katılabilirsin :)

www.mkblkonsept.com, tatlım cekurum ben bile katılıp bişeyler yapabildiysem sen kim bilir neler çıkarırsın :) 3 Ekim'e kadar düşün bakalım belki fikrini değiştirirsin :) Koccaman öperim kuzumu muahhh :*

moda_kesh, çok sevindim katılmana evet ben de çok heyecanlıyım canım :)

cemre, tatlım ben de kendim için aynı şeyi düşünüyordum ta ki ilk etkinliğe katılana kadar. Bu defa ki malzemeler daha kolay bence bir dene ;)

CEPAYNASI dedi ki...

sevgili yeşim,çok güzel bir etkinlik...
sonucu heyecanla bekliyorum...
şimdiden herkesin eline sağlık:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...