Ana içeriğe atla

Gianmarco Lorenzi

Sevgili moda blogu yazarları sayenizde geldiğim son nokta budur :) Blog dünyasına adım attığımdan beri takip ettiğim her blogdan yeni şeyler öğrendim. Topuklu ayakkabılara stiletto dendiğini, Melissa'ları Vivienne Westwood'un tasarladığını, küçük çantalara clutch dendiğini, cameoyu, vintageı, Go Jane'i, diy'i... Şimdi hatırlayamadığım pek çok şeyi öğrendim sizlerden :) E tabi bu arada zevklerim de değişti. Önceden sade, gösterişsiz şeyleri seven ben giderek renkli ve kokoş olan herşeyi sevmeye başladım :) Bana kazandırdığınız yeni zevkler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)  (Görsel) Ayakkabıların tasarımcısı İtalyan Gianmarco Lorenzi. Söyleyecek söz bulamıyorum benim olsunlar demekten başka :)


Yorumlar

. dedi ki…
Yeşim moda bloglarını ben de seviyorum.
Okuduğun kitapların hakkında post yazmanı da bekliyorum.
Gizzy dedi ki…
süpersin!!!işte budurrr seni bu tarz stilettolarda görmek istiyorum ben:):):)
MKBL dedi ki…
Canımm bu blog alemi seni bana kazandırdığı için çook mutluyum :) İyi ki bulduk birbrimizi.Seni seviyorum.
CEPAYNASI dedi ki…
yazına bayıldım yeşim:)
bunlar çok güzel ama...üstünde yürümek zor olmalı:))))
Stil Direktoru dedi ki…
Dostum öldüm nefesim tıkandı suni tenefüs hizmetin var mı :)
GÖNÜL dedi ki…
yeşimciğim bende sade şeylerden hoşlanırım ama mor olana bayıldım:)))))))
Yeşim dedi ki…
GÖNÜL, tatlım beğenilmeyecek gibi değil :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, sen iste her hizmetim var sana :) Nasıl güzel değil mi? Sayende bebişim çok şey öğrendim senden :)

CEPAYNASI, yazımı beğenmen benim için çok anlamlı çok teşekkür ederim canım :) Yürümek zordur ama her güzelliğin bir bedeli vardır :)

www.mkblkonsept.com, tatlımm ben de seni tanımaktan çooook mutluyum :) ve seni çok seviyorum tatlım cekurum :)

Gizzy, :)) yürümeyi becerebilirsem görürsün çitlembiğim :) Beğenmeye başladıysam yüymeye de başlarım diye düşünüyorum bakalım :)

masal'ım, onlar da gelecek tatlım :) teşekkür ederim.
Unknown dedi ki…
İddialı, kendine güvenen, güçlü... Bu ayakkabıları siyah bir biker deri montla tahayyül ettim bir an: süper!
Sezsel by Sezgi dedi ki…
:) HARİKAAAA...
DENEMEK LAZIM HEMEN :)
Yeşim dedi ki…
Coşkun Hürsel, böyle bir ayakkabımım olursa ve ben üzerinde durabilmeyi becerebilirsem bu önerini dikkate alacağım :)

ツ ✁✂✄ Sezgi ✁✂✄ ツ, canım ben de çok beğendim :) deneyelim de nerde? :)
Stil Direktoru dedi ki…
Esta piti sultanım seviyorum seni :)
reyhane dedi ki…
Yürü be koçum kim tutar seni..
Yeşim dedi ki…
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, canımmmmm ben de seni seviyorum hem de çooooooooooooooooookkkkkkkk

reyhane'm, kimse tutamaz değil mi? :)
Stil Direktoru dedi ki…
Deme öyle be dostum ne demek seviyorum seni :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini