Ana içeriğe atla

Etkinlik Eşleştirme Listesi

Hilal'in El Emeği     &     Arzuco 
adadeniz    &     lila handcraft 
Yeni Gelin   &     Fiyonk Aksesuar 
Benhurum    &    Ojeli Parmaklar 

Eşine ulaşamayan Cuma gününe kadar lütfen bana veya Yetenek-Sizin'e mail atarak durumu bildirsin. Sevgili  AtölyeKedi işi dolayısıyla Ankara dışında olduğundan ve internet bağlantısı olmadığından projesini bana gönderecek. Ben de fotoğrafladıktan sonra eşine göndereceğim. Sevgili Lila eşime ulaşamadım diye üzülme :) Güzel projeler çıkacağına eminim hepimize kolay gelsin :)

Yorumlar

touch the sky dedi ki…
Yeşim bu ne şekerim benim haberim yok o.O eşim de yok dolayısıyla, ne yapıcam ne edecem?
Yeşim dedi ki…
touch the sky, tatlım bizim Yetenek-Sizin'le düzenlediğimiz bir etkinliğimiz var. Linkini yazıyorum incele bir sonrakine seni de aramızda görelim :)
http://ojeliparmaklar.blogspot.com/2010/10/hayal-gucu-etkinligi-2.html
MAVİ TUTKU dedi ki…
Güzel etkinlikleriniz tam gaz..ne güzel.:)
LiLa dedi ki…
Yeşimcim ben kime göndereceğim projemi peki :(( Fotoğraflayıp kendim mi yayınlayacağım ozaman ? Karıştım iyi mi?
Yeşim dedi ki…
Lila, üzülme tatlım bana göndereceksin :) mailde adresim ve telefon numaralarım var :)
Yeşim dedi ki…
O.K.A.- MAVİ TUTKU, abiciğim ne yapalım boş duranı Allah sevmez deyip devam ediyoruz etkinliklere.
Nazan dedi ki…
Yeşim ben etkinlik hediyemi arkadaşa bugün gönderdim..Barkod numarasını ve gönderdiğimi onada bildirdim...
ArZuCo dedi ki…
pazartesi son gönderme günü değilmi biryerle okumuştum :) Ben son dakikaya kadar ne yapsam diye düşünürken bir andailham perileri şenlendirdi beni :))
Yeşim dedi ki…
Nazan, canım teşekkürler :) Pazartesiyi heyecanla bekliyorum ben de:)

Arzuco, evet canım pazartesi son gönderim günü. Yetenek-Sizin'in yazmıştı orada okumuşsundur :) Şu perileri bana da gönderir misin işin bitince :) Pazartesi hepimiz bloglarımızda projelerimizi yayımlayacağız. Gelsin pazartesi o zaman :)
Sevil Şahin dedi ki…
blogumda bir etkinlik var katılmak isterseniz beklerim
sevgiler
canım merhaba:)))))
sonunda açtım bilgisayarı, ancak açabildim:))))
ankaralı oldum ben de artık, sibelimin sayesinde biliyorsundur belki, işe başladım:))) iki haftadır çalışıyorum canım, ev hala fethiyede, iki üç haftaya kadar ev tutucam eşim, köpeğim, tasım tarağım da gelecek tam ankaralı olucam:) şimdilik benden bu kadar şekerim, görüşürüz öptüm seni:)))

bu arada bloglararası neden eşleştiniz ne yapacaksınız nasıl eşleştiniz çok merak ettim ben:(
Nazan dedi ki…
Yeşim günaydın,
Benim etkinlik resmim cep telefonumdaydı, o da evde kaldı.Ancak akşama ekleyebileceğim...
DeNiZ.KaYRa dedi ki…
bir daha ki sefere bende etkinlikte olmak isterim..sevgiler..
Şehnaz dedi ki…
yeşimcim sen tatlı bir insansın..bana her yorum yazışında mutlaka yüzümde bir gülümseme oluşuyor..seninle tanışmak çok isterdim...kimbilir belki olur..sevgiler tatlım...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini