Ana içeriğe atla

Lazanya

lazanya
Çarşamba günü yaptığım bu güzelliğin kaynağı hepinizin tanıdığı ve sevdiği, blog aleminin birtanesi ve benim güzel meleğim, canım dostum sevgili Eda, nam-ı diğer Stil Direktörü :) Canım benim bu muhteşem lezzet için tekrar çok teşekkür ederim sana. Eminim senin yaptığın daha lezzetli oluyordur, yine de yemelere doyamadık o derece iyiydi :) Tarifini yazmıyorum, merak edenler için Eda'nın yazısı burada. Yapım aşamalarıyla birlikte çok güzel anlatmış kendisi :) Benden söylemesi mutlaka deneyin pişman olmayacaksınız :)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
Sevgl yeşim, görüntü muhteşem, Lazanya hmm harika bir lezzet.Ellerinze emeğinize sağlık.
yi geceler.Sevgiyle kalın...
cecilia dedi ki…
of yeşimcim ne de nefis görünüyor, hiç denemedim yediğimi de hatırlamıyorum bu lazanya yemeğini eline sağlık cnm,edim ve yeşimcimden sonra her an yapabilirim bende ozaman :)
Syhn dedi ki…
edoşun elinden her iş geliyor, onun eli her yere yetişiyor :)
yeşimcim seninkide güzel görünüyor ellerine sağlık..
bu kdr tembel olmasam kalkar yaparım ama resimle yetiniyorum :D
Zeynep'in Evi dedi ki…
eda bana da yap demişti ramazanda hiç aklıma gelmedi yapmak bak şimdi burda bu fotoğrafı görünce! :)
Zeynep'in Evi dedi ki…
eda bana da yap demişti ramazanda hiç aklıma gelmedi yapmak bak şimdi burda bu fotoğrafı görünce! :)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Ellerine sağlık canım. Çok güzel görünüyor, Sevgili Edanın da ellerine sağlık, sevgiler, mutlu pazarlar.
zeynep bayram dedi ki…
eminim göründüğü gibi lezzetlidirde......edanında on parmaında on marifeti var dimi....
yemekbiraşk dedi ki…
nefis bir lezzet katılıyorum size :)
ellerinize sağlık
Unknown dedi ki…
Sevgli Yeşim, yazdığım mesajlar ulaşmadı :( sanırım.

Ellerinze emeğinze sağlık. Sevgiyle kalın....
Stil Direktoru dedi ki…
Amanın bak ya yapmış valla ben tşk ederim asıl bebeğim afiyet bal şeker olsun. Sen gelince sana yapana kadar ben kendi yapmış yavrum ya :) Öperim
YETENEK-SİZİN dedi ki…
2 marifetli kuzu bir araya gelirmişte, tarifleşirmişte neler yaparlarmış nelerrrrr....
Leziz, enfes ve şahane görünüyor
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin'ciğim, çoook teşekkür ederim canım görüntüsü kadar lezzetliydi de :) tavsiye ederim. Mutlu pazarlar :)

cecilia, tatlım benim de ilk denemem. Tarif güzel tarif eden güzel olunca tadına da doyum olmadı :) En kısa zamanda yapmalısın bence :)

Syhn'ım, aynen öyle tatlım kadın dediğin Eda gibi olmalı :) Sağol tatlım gerçekten haika bir tadı vardı. Bence tembel olma hemen kalk yap pişman olmayacaksın :)

zeynep'ciğim, hiç durma yap derim :) daha önce neden yapmamışım diye çok hayıflandım ben :)

Hobibox, sağol tatlım gerçekten çok lezizdi. Edim'in de ellerine sağlık, elinden her iş geliyor benim güzelimin :)

zeyno, :) aynen dediğin gibiydi çok lezizdi. Eda muhteşem bir kadın, keşke hepimiz onun kadar marifetli olabilsek :)

yemekbiraşk :) teşekkürler tatlım.

Evimin İncileri Belgin'ciğim, mesajların ulaştı tatlım da ben kapsama alanı dışındaydım :) gecikme için özür dilerim :)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, minnoşum kıyamam sana ben geldiğimde sadece sohbet edelim yemekle uğraşma sen :) Tarif güzel tarifi veren güzel olunca neffis bir yemek yedik biz de :) terrar teşekkür ederim sana balım.

YETENEK-SİZİN, tatlım sırada senin tiramisu tarifin var :) Lazanya gerçekten de lezizdi :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini