Ana içeriğe atla

Arababıyığı ( Carstache )

Arabalarına daha güçlü, daha erkeksi bir görünüm vermek isteyen beyler için bu arababıyıklarını yapmışlar :) Günlük hayata renk getirmek ve insanları gülümsetmek adına yapılmış bu espirili bıyıklar. 12 Nisan 2010'da Amerika'da satışa sunulmuş. Amerika'da yaşıyorsanız caddelerde bu bıyıklardan takmış olan arabaları görebilirsiniz :)


Erkekte bıyığı sevmem ama bu bıyık fikrine bayıldım :) Ne dersin kociş biz de alalım mı arabamıza bunlardan? (Arabamızı aldıktan sonra tabii)

Yorumlar

mine dedi ki…
ha ha ha bizde elif şafağın kitabının pembe olması yüzünden erkeklerin okumadığını düşünürsek biraz zor mu olur ne :)
reyhane dedi ki…
Siz bıyığı alın, araba da alınır evelallah..Misal yıllar önce carrefour' da araba güneş koruyucusu veriyorlardı müşterilere hediye..Ben almadım arabamız yok diye, ablam dedi ki, siz bunu alın arabada alınır elbet..Netekim öle oldu:)
Chilek dedi ki…
Yeşimcim, ne tatlıymış bunlar hahaha bende istiyorum bir tane ama benimki mor olsun:))
Gizzy dedi ki…
yaa cnmm daha dün araba kirpikleri gördüm bi blogda kendi arabama alıyım dedim şimdi de bıyıkları gördüm ay evli çiftlerden biri kirpik biri bıyık alsa taksalar arabalarına ne tatlı olur dimi:):):)
Tiryaki dedi ki…
eheh pembe bıyık pek de erkeksi olmamış ama :)
ben de kırmızı rujlu bi dudak yaptırayım bari arabama :))
Atolyekedi dedi ki…
Bu da çok tatlıymış am benim aklım kirpiklerde kaldı :))
İşşallah arabanızı en kısa zamanda alır bıyıklarınıda takarsınız canım.
Stil Direktoru dedi ki…
Bu ara hep bıyık bıyık anladık mesajı bre :) Evet 6 ayda 1 bıyıklarımı aldırıyorum bu yüzden Ömi Sedat diyor bana da bunu post yapmana ne gerek vardı hahah :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?