2 Eylül 2010 Perşembe

Arababıyığı ( Carstache )

Arabalarına daha güçlü, daha erkeksi bir görünüm vermek isteyen beyler için bu arababıyıklarını yapmışlar :) Günlük hayata renk getirmek ve insanları gülümsetmek adına yapılmış bu espirili bıyıklar. 12 Nisan 2010'da Amerika'da satışa sunulmuş. Amerika'da yaşıyorsanız caddelerde bu bıyıklardan takmış olan arabaları görebilirsiniz :)


Erkekte bıyığı sevmem ama bu bıyık fikrine bayıldım :) Ne dersin kociş biz de alalım mı arabamıza bunlardan? (Arabamızı aldıktan sonra tabii)

7 yorum:

mine dedi ki...

ha ha ha bizde elif şafağın kitabının pembe olması yüzünden erkeklerin okumadığını düşünürsek biraz zor mu olur ne :)

reyhane dedi ki...

Siz bıyığı alın, araba da alınır evelallah..Misal yıllar önce carrefour' da araba güneş koruyucusu veriyorlardı müşterilere hediye..Ben almadım arabamız yok diye, ablam dedi ki, siz bunu alın arabada alınır elbet..Netekim öle oldu:)

Chilek dedi ki...

Yeşimcim, ne tatlıymış bunlar hahaha bende istiyorum bir tane ama benimki mor olsun:))

Gizzy dedi ki...

yaa cnmm daha dün araba kirpikleri gördüm bi blogda kendi arabama alıyım dedim şimdi de bıyıkları gördüm ay evli çiftlerden biri kirpik biri bıyık alsa taksalar arabalarına ne tatlı olur dimi:):):)

Tiryaki dedi ki...

eheh pembe bıyık pek de erkeksi olmamış ama :)
ben de kırmızı rujlu bi dudak yaptırayım bari arabama :))

Atolyekedi dedi ki...

Bu da çok tatlıymış am benim aklım kirpiklerde kaldı :))
İşşallah arabanızı en kısa zamanda alır bıyıklarınıda takarsınız canım.

Stil Direktoru dedi ki...

Bu ara hep bıyık bıyık anladık mesajı bre :) Evet 6 ayda 1 bıyıklarımı aldırıyorum bu yüzden Ömi Sedat diyor bana da bunu post yapmana ne gerek vardı hahah :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...