Ana içeriğe atla

Arababıyığı ( Carstache )

Arabalarına daha güçlü, daha erkeksi bir görünüm vermek isteyen beyler için bu arababıyıklarını yapmışlar :) Günlük hayata renk getirmek ve insanları gülümsetmek adına yapılmış bu espirili bıyıklar. 12 Nisan 2010'da Amerika'da satışa sunulmuş. Amerika'da yaşıyorsanız caddelerde bu bıyıklardan takmış olan arabaları görebilirsiniz :)


Erkekte bıyığı sevmem ama bu bıyık fikrine bayıldım :) Ne dersin kociş biz de alalım mı arabamıza bunlardan? (Arabamızı aldıktan sonra tabii)

Yorumlar

mine dedi ki…
ha ha ha bizde elif şafağın kitabının pembe olması yüzünden erkeklerin okumadığını düşünürsek biraz zor mu olur ne :)
reyhane dedi ki…
Siz bıyığı alın, araba da alınır evelallah..Misal yıllar önce carrefour' da araba güneş koruyucusu veriyorlardı müşterilere hediye..Ben almadım arabamız yok diye, ablam dedi ki, siz bunu alın arabada alınır elbet..Netekim öle oldu:)
Chilek dedi ki…
Yeşimcim, ne tatlıymış bunlar hahaha bende istiyorum bir tane ama benimki mor olsun:))
Gizzy dedi ki…
yaa cnmm daha dün araba kirpikleri gördüm bi blogda kendi arabama alıyım dedim şimdi de bıyıkları gördüm ay evli çiftlerden biri kirpik biri bıyık alsa taksalar arabalarına ne tatlı olur dimi:):):)
Tiryaki dedi ki…
eheh pembe bıyık pek de erkeksi olmamış ama :)
ben de kırmızı rujlu bi dudak yaptırayım bari arabama :))
Atolyekedi dedi ki…
Bu da çok tatlıymış am benim aklım kirpiklerde kaldı :))
İşşallah arabanızı en kısa zamanda alır bıyıklarınıda takarsınız canım.
Stil Direktoru dedi ki…
Bu ara hep bıyık bıyık anladık mesajı bre :) Evet 6 ayda 1 bıyıklarımı aldırıyorum bu yüzden Ömi Sedat diyor bana da bunu post yapmana ne gerek vardı hahah :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini