Ana içeriğe atla

Mimlerin İçinden Bir Mim Daha

Bu defa sevgili Handan mimlemiş beni :) Canım benim seve seve cevaplarım bu soruları :)

1. Hangi işleri yarım bırakırsın yada bıraktığın neler var?
 

Ütü yapmaktan nefret ederim. Ütülenecek herşeyi ütüleyip kaldırdığımı hatırlamıyorum :P

2. Yakın zamanda kaybettiğin biri var mı?
 

Süt anneannem :(
 

3. En ağır bulduğun, sana dokunan bir yemek var mı?

Aşırı yağlı ve margarinle yapılan yemekler.

4. Cinsellik ve aşk anlamında unutamadığın biri var mı?

Yok öyle biri.

5. Çocukken sevdiğin çizgi filmler?

Vikingler, Heidi, Şeker Kız Candy, Şirinler, Uçan Kaz, Ayı Yogi, Arı Maya, Musti, Kalimero, Pembe Panter, Red Kit, Jetgiller, Snopy Dog.

6. Blogger'a ne zaman kayıt oldun? Kim vesile oldu? Nereden duydun?

23 Aralık 2009'da girdim bu güzel dünyaya. Vesile olan ve bu konuda desteğini esirgemeyen canım aşkım kocişimden duydum.

7. Çok paran oldu neler yaparsın?

İş yerinde çalışan temizlik firması elemanlarına sözüm var: Hepsini çoluk çocuk tatile göndereceğim :)Ben de bu mimi Ballı Cimcime'me, Ebruli'me, Benhurum'a, Yetenek-Sizin'ime paslıyorum. Hadi bakalım hanımlar cevaplarınızı görelim :)

Yorumlar

MKBL dedi ki…
Bende ütü yapmaktan nefret ederim.ığğğğ.Keşke teknoloji biraz daha bu ütü meselesi üzerinde dursa:) yorulmadan,çabalamadan yapabilsek.
Sevgiler
Yeşim dedi ki…
www.mkblkonsept.blogspot.com, canıımmmmmmmmmm birbirimize benzediğimizi görmek beni mutlu ediyor :) Kesinlikle aynı fikirdeyim ütü yapmak dışında her işi kolaylaştırdı teknoloji :(
Adsız dedi ki…
canımcım bende ütü yapmayı atlamısım =) bak hatırlattın nefret ederim hele ki sıcaklarda hiç çekilmiyor. cevaplar için teşekkürler , öptüm kocaman.
Yeşim dedi ki…
Handan'ım, rica ederim tatlı kuzum :) Sıcakta ütü yapmak tam bir işkence haklısın :)
Benhurum dedi ki…
Yeşimcim tatlımmmm Mimimi aldım teşekkür ederim ve severek yanıtladım;)
Öptümm tatlı yanaklarını;)
Yeşim dedi ki…
Benhurum, canımmm teşekkür ederim :) Ben de seni öpüyorum :)
MAYRI dedi ki…
Meraba Yetenek-Sizin Nadire hanımla başlattığınız etkinliğe katılmıştım ve ben de sizinle eşleşmişim. Nerede olduğumu sormuştu. Sizin gibi Ankara da olduğumu belirtmiştim ona. İlk katıldığım projeli etkinlik bu.
Kalanlar arasında eşleşme yapılabiliyorsa bence sonuçlandırın. Belirlenen zamanda da yaptıklarımızı eşlerimize verelim. Hediyeye gerek yok ama yapılanları hepimiz link vererek yayınlayabiliriz. Güzel olur.
Zaman konusunda sorunum yok sayılır. Öss sonuçlarını bekliyoruz.Sonra kısa bir tatilim olabilir.
Sevgiler.
<:))
MAVİ TUTKU dedi ki…
Sevgili kardeşim göndermiş olduğunu mimi zevkle yanıtladım inceliğin için çok teşekkür ederim.

Bu arada ütüyü bende sevmiyorum, 3-4defa kalkıştım eridi yandı falan, ama suç bende değil ısısı fazlaymış.

Çizgifilmlerin hepsini hatırladım ne güzellerdi değilmi..
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Kuzum, aşkım, meleğim, akıl daşım(o ne oluyosa:), bebeğim, iyilik kuşum, yardımseverim seni çoks eviyorum.
Hadi bunları yazdım gidiimde mimi cevaplayım:))
Chilek dedi ki…
Yeşimcim, neyin var senin ya günlerdir keyifsiz ve mutsuzsun. Umarım çok kötü birşey değildir. Her ne ise lütfen geçeceğini düşünmeye çalış olur mu?:(
reyhane dedi ki…
1. cevapda kendimi gördüm, İyi kandiller..
Adsız dedi ki…
Yeni okudum ama neredeyse hepimize tercüman olmuşsun Yeşimcim:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?