Ana içeriğe atla

Gelenekselleşecek Olan Etkinliğimiz

Bildiğiniz gibi "Hayal Gücünü Kullan, Hobini Göster" etkinliğimiz bitti. Kaçırdığı için üzülen arkadaşlarımız oldu, yaz aylarında olduğumuz için aramızda olamayan ya da yoğunluğu olan arkadaşlarımız oldu. O nedenle az kişi ile yolumuza devam ettik. Projeler yayınlandıktan sonra hem yorumlarla hem de maillerle herkesin beğenisini kazandığımızı ve bunun tekrarının yapılması gerektiğini düşündük. İzleyici ve katılımcı arkadaşlarımızdan gelen yoğun talepler üzerine etkinliğimizi gelenekselleştirmeye karar verdik. Sevgili arkadaşım Yetenek-Sizin'imle aldığımız karar neticesinde "2. Hayal Gücünü Kullan Hobini Göster" etkinliğini Ramazan Bayramı akabinde yapmayı düşünüyoruz. Tam tarih ve detayları o zaman yayımlayacağız.

Her etkinlikte farklı 5 malzeme seçilecek olup, belli kurallar çerçevesinde şekillenecektir. Sevgili Yetenek-Sizin'im etkinlikle ilgili bir sayfa açtı. Detayları buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca bloglarımızdan da duyuru yaparak sizleri bilgilendireceğiz :) 

1. Hayal Gücünü Kullan, Hobini Göster Etkinliği tüm eserlerine gitmek için tıklayınız.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.


Yorumlar

Hilal dedi ki…
sabırsızlıkla bekliyorum
YETENEK-SİZİN dedi ki…
geleneksel bir işe kalkıştık allah sonumuzu hayır etsin:))
Gizzy dedi ki…
cnmmm ilkine katılamadım ama bi sonrakine katılmayı sabırsızlıkla bekliyorummm:)
ArZuCo dedi ki…
gelenekselleşmesine cok sevindim.
Atolyekedi dedi ki…
Çok mutlu oldum şekerim yaz beni şimdiden!!!
Yeşim dedi ki…
Hilal'ciğim, inşallah katılım yüksek olur 2.de :)

YETENEK-SİZİN, hadi bakalım tatlım bunun da hakkını veririz inşallah :)

Gizzy'im, yazdım seni çıtırığım :) vazgeçmek yok ama ;)

Arzuco, katılımını bekliyorum canım :)

AtölyeKedi'm, seni de yazdım tatlım :) vazgeçmek yok ona göre ;)
mine dedi ki…
çok güzel bir etkinlik takipcisiyim : )
Unknown dedi ki…
Güzel bir etkinlik oldu.Devam etmesi sevindirici,ne kadar çok katılım,o kadar süper fikir!!merak ve heyecanla bekliyorum.....
Yeşim dedi ki…
mine, canım gerçekten güzel 2.ciye katılımını bekliyoruz :)

turkuaz, evet inşallah katılım daha çok olur :) Ben de heyecanla bekliyorum :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?