Ana içeriğe atla

Gelenekselleşecek Olan Etkinliğimiz

Bildiğiniz gibi "Hayal Gücünü Kullan, Hobini Göster" etkinliğimiz bitti. Kaçırdığı için üzülen arkadaşlarımız oldu, yaz aylarında olduğumuz için aramızda olamayan ya da yoğunluğu olan arkadaşlarımız oldu. O nedenle az kişi ile yolumuza devam ettik. Projeler yayınlandıktan sonra hem yorumlarla hem de maillerle herkesin beğenisini kazandığımızı ve bunun tekrarının yapılması gerektiğini düşündük. İzleyici ve katılımcı arkadaşlarımızdan gelen yoğun talepler üzerine etkinliğimizi gelenekselleştirmeye karar verdik. Sevgili arkadaşım Yetenek-Sizin'imle aldığımız karar neticesinde "2. Hayal Gücünü Kullan Hobini Göster" etkinliğini Ramazan Bayramı akabinde yapmayı düşünüyoruz. Tam tarih ve detayları o zaman yayımlayacağız.

Her etkinlikte farklı 5 malzeme seçilecek olup, belli kurallar çerçevesinde şekillenecektir. Sevgili Yetenek-Sizin'im etkinlikle ilgili bir sayfa açtı. Detayları buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca bloglarımızdan da duyuru yaparak sizleri bilgilendireceğiz :) 

1. Hayal Gücünü Kullan, Hobini Göster Etkinliği tüm eserlerine gitmek için tıklayınız.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.


Yorumlar

Hilal dedi ki…
sabırsızlıkla bekliyorum
YETENEK-SİZİN dedi ki…
geleneksel bir işe kalkıştık allah sonumuzu hayır etsin:))
Gizzy dedi ki…
cnmmm ilkine katılamadım ama bi sonrakine katılmayı sabırsızlıkla bekliyorummm:)
ArZuCo dedi ki…
gelenekselleşmesine cok sevindim.
Atolyekedi dedi ki…
Çok mutlu oldum şekerim yaz beni şimdiden!!!
Yeşim dedi ki…
Hilal'ciğim, inşallah katılım yüksek olur 2.de :)

YETENEK-SİZİN, hadi bakalım tatlım bunun da hakkını veririz inşallah :)

Gizzy'im, yazdım seni çıtırığım :) vazgeçmek yok ama ;)

Arzuco, katılımını bekliyorum canım :)

AtölyeKedi'm, seni de yazdım tatlım :) vazgeçmek yok ona göre ;)
mine dedi ki…
çok güzel bir etkinlik takipcisiyim : )
Unknown dedi ki…
Güzel bir etkinlik oldu.Devam etmesi sevindirici,ne kadar çok katılım,o kadar süper fikir!!merak ve heyecanla bekliyorum.....
Yeşim dedi ki…
mine, canım gerçekten güzel 2.ciye katılımını bekliyoruz :)

turkuaz, evet inşallah katılım daha çok olur :) Ben de heyecanla bekliyorum :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥