Ana içeriğe atla

Etkinlikte Son Durum

Aksilikler yaşasak da Yetenek-Sizin'imle bu güzel etkinliği sonuna kadar götürmeye karar verdik. Yeni eşleştirme listemiz belirlendi. Bitiş tarihimizi 14 Temmuz olarak belirlemiştik zaten. Diğer detaylar için Yetenek-Sizin'imin bloguna buyurun. Yapılan projeleri, yanlış anlamalara sebep olmamak için herkesin aynı gün blogunda yayımlamasına da özen gösterirsek sorunsuz bir etkinlik yapmış olacağız. Katılan veya isteyip de katılamayan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Umarım hepiniz için eğlenceli olmuştur :) 

Yeni Eşleştirme Listemiz:

1) Fiyonk Aksesuar - Eşine Aşık

2) Hilal - Çelebi74

3) Benhurum - Yetenek.sizin

4) Ebruli - Sibel'in Hobi Dünyası

5) Arzuco - Turkuaz

6) Yetenek.sizin - Devince

7) Ojeli Parmaklar - Mayri

Yorumlar

MAVİ TUTKU dedi ki…
Projeleri merak ediyorum eminim çok güzel şeyler ortaya çıkacak.
Kandiliniz mübarek olsun.:)
Unknown dedi ki…
Sevgili yeşim, sizin etkinliğinize katılamadım :( Çıkacak olan projeleri heyecanla bekliyorum.Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Hayırlı kandiller:)
umudunmaceraları dedi ki…
ben hazırladım.Tetenek size gönderceğim adres alıp.Sadece kırılmadan gitmesi için bir yöntem arıyorum
YeMeK vAkTi dedi ki…
vauv eminim çok güzel şeyler çıkacak ortaya
Unknown dedi ki…
CNM biz Arzuco ile hediyelerimizi aldık.Herhangi bir sorun yaşamadık.Arzuya tekrar hediyeleri için teşekkür ediyorum,sizede teşekkür ederim böyle güzel bir etkinlik yaptıgınız için,güzel dostlukların başlangıcına sebep oluyorsunuz.Şunu daha iyi anladım hediyeleşmenin neden sünnet oldugunu. Peygamberimizin(S.A.V) buna verdigi önemi, karşılıklı güzel duygulara vesile oluyor bu zamnd böyle güzelliklere ihtiyacımız var.Böyle güzel bir günde karşılıklı aynı almamız unutulmaz bir güzellik kattı......Sevgiler
mandalincikmazi dedi ki…
Güzel dileklerin için teşekkür ederim Yeşimcim
senin de kandilin mübarek dualarının kabulması dileklerimle sevgi ve selamlar.....
Benhurum dedi ki…
Oooo demek son durum böyle şekerler, hadi hayırlısı fakat kurabiyem iki kez yorulacak:(

Hayırlı kandinler canım, çook öpüyorum...
Begonvilli Ev dedi ki…
Senin de kandilin mübarek olsun canım.
Yeşim dedi ki…
O.K.A.- MAVİ TUTKU, abiciğim ben de çok merak ediyorum :) Eminim arkadaşlarımız çok güzel işler yapmıştır. Senin de kandilin kutlu olsun abiciğim.

Evimin İncileri Belgin'ciğim, çok isterdim senin marifetli ellerinden çıkacak projeyi görmeyi :) Canın sağolsun belki bir sonraki etkinliğe katılabilirsin :) Ben de tıpkı senin gibi meraktayım. Az kaldı yakında hepsini görürüz :)

Şanslı'm, sağol tatlım senin de :)

Devince, maşallah diyorum zira ben ev sahibi olarak daha başlayamadım bile :( İnşallah bir yolunu bulursun canım, merakla bekliyorum 14 Temmuz'u :)

Aylin'ciğim, canım hoşgeldin. Bakalım ne güzellikler çıkacak, ben de merak ediyorum :)

Turkuaz, canım en şanslı eşleşme sizinki oldu :) Biz teşekkür ederiz etkinliğimize katılabildiğiniz için :) İnşallah güzel dostluklarımız olur :)

Benhurum, evet tatlım artık en son hali böyle oldu ne yapalım sağlık olsun. Evet kurabiyem iki proje yapacak ama ev sahibi olmak kolay değil ;)

Begonvilli Ev, ablacığım çok teşekkür ederim senin de kutlu olsun.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini