Ana içeriğe atla

Ankara'lı Blog Yazarlarına Davet

Sevgili Anne Kaz Ankara'lı blog yazarlarını bir araya getirmek, aktiviteler düzenlemek amacıyla bir iletişim ağı oluşturmak istiyor. Tek yapacağınız Anne Kaz'ın sayfasına gidip adınızı ve blog adresinizi yazmak. Şimdilik 33 kişiyiz. Bütün Ankara'lı bloggerları bekliyoruz :) 

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Ah bir iyi olsam sırf senin için gelicem biliyorsun canom
MKBL dedi ki…
ooo Ankaralı Blogger durmuyor heççç. Ne güzellll yaff..Harikasınız.
Aha buraya da not ettim en kısa zamanda Ankara seyahati planlayacağım sırf senin için..yeter yafff.Merak ediyorum.
Öptümm bebeemm.
Syhn dedi ki…
buluşuyosunuz he.. oh oh.. renkli kareler göreceiz desene ;)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Edi gelirse bende gelirim:P kıskanırım yoksa:))
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, balım sen iyi ol elbet buluşuruz :)

www.mkblkonsept.com, canım benimmmm İstanbul bloggerlarına yetişemiyoruz :) Gel kuzum gelemezsen ben zaten geleceğim oraya buluşuruz :)

Syhn'ım, daha değil ama yakındır buluşmamız :)

Yetenek-Sizin'im, gel tatlım gel sen de gel oyy hepinize tek tek sarılsam :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?