Ana içeriğe atla

Etkinlikte Son Durum!

Uzuuuunnnnn bir aradam sonra nihayet döndüm :) Tatil yazılarımı daha sonra paylaşacağım sizlerle. Önce Yetenek-Sizin'imle başlattığımız etkinliğimizle ilgili son durumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Etkinliğimizin katılımcıları belli oldu. Lütfen ismi olmayanlar yorum yazarak bizi uyarsın. İşte katılımcılarımız:
Çelebi74, Fiyonk Aksesuar, Banuca, Hilal, Aşkım, Mayri, Esineasık, Sibel'in Hobi Dünyası, Arzuco, Benhurum, Aydilber, Ebruli, Turkuaz, imezindekorasyonevi, Yetenek-Sizin, Ojeli Parmaklar.
Hepimize kolay gelsin :)

Yorumlar

Adsız dedi ki…
canımmm hoşgeldn cok özledim seni, umarım süper bir tatil olmustur bol bol enerji dolu postlar bekliyorum ..
Yeşim dedi ki…
Handan'ım, canım benim ben de çok özledim seni. Gerçekten harikaydı tatilim :) Aranızda olmak güzelll :)
Atolyekedi dedi ki…
Hoşgeldin canım. İyiki geldin, özlettin kendini...
Hoşgeldin güzelim, seni ve yetenek-sizin'in yazılarınızı görmek ne kadar güzel, sevgiler canım...
Yeşim dedi ki…
AtölyeKedi'm, canım teşekkür ederim ben de çok özledim sizleri :)

Sibel'in Hobi Dünyası, teşekkürler tatlım :) ben de özledim sizleri.
AŞKIM & AŞKIM dedi ki…
merhabalar....
hoşgeldin canımcım
ben bazı özel sebeblerden ötürü üzülerek etkinliğe katılamayacağımı bildirmek istiyorum kusura bakmayın noooooolluuuurrrr!!!!
sevgilerimle :)
Yeşim dedi ki…
Aşkım& Aşkım, teşekkür ederim canım, hoş buldummm. Kusura bakmak ne demek canın sağolsun. Bir sorun yoktur inşallah.
Chilek dedi ki…
Yeşimcim, canım hoşgeldin. Özledim wallahi,umarım güzel bir tatil olmuştur. Tatil postlarını bekliyorum acilll ona göre:))
mutfakcini dedi ki…
Hoşgeldinnn :) ohh ne güzel enerjiyi topladın geldin,hadi bize de ver :) Liste tamadır ben de varım doğru :)Öpüyorummm

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥