Ana içeriğe atla

Etkinlikte Son Durum!

Uzuuuunnnnn bir aradam sonra nihayet döndüm :) Tatil yazılarımı daha sonra paylaşacağım sizlerle. Önce Yetenek-Sizin'imle başlattığımız etkinliğimizle ilgili son durumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Etkinliğimizin katılımcıları belli oldu. Lütfen ismi olmayanlar yorum yazarak bizi uyarsın. İşte katılımcılarımız:
Çelebi74, Fiyonk Aksesuar, Banuca, Hilal, Aşkım, Mayri, Esineasık, Sibel'in Hobi Dünyası, Arzuco, Benhurum, Aydilber, Ebruli, Turkuaz, imezindekorasyonevi, Yetenek-Sizin, Ojeli Parmaklar.
Hepimize kolay gelsin :)

Yorumlar

Adsız dedi ki…
canımmm hoşgeldn cok özledim seni, umarım süper bir tatil olmustur bol bol enerji dolu postlar bekliyorum ..
Yeşim dedi ki…
Handan'ım, canım benim ben de çok özledim seni. Gerçekten harikaydı tatilim :) Aranızda olmak güzelll :)
Atolyekedi dedi ki…
Hoşgeldin canım. İyiki geldin, özlettin kendini...
Hoşgeldin güzelim, seni ve yetenek-sizin'in yazılarınızı görmek ne kadar güzel, sevgiler canım...
Yeşim dedi ki…
AtölyeKedi'm, canım teşekkür ederim ben de çok özledim sizleri :)

Sibel'in Hobi Dünyası, teşekkürler tatlım :) ben de özledim sizleri.
AŞKIM & AŞKIM dedi ki…
merhabalar....
hoşgeldin canımcım
ben bazı özel sebeblerden ötürü üzülerek etkinliğe katılamayacağımı bildirmek istiyorum kusura bakmayın noooooolluuuurrrr!!!!
sevgilerimle :)
Yeşim dedi ki…
Aşkım& Aşkım, teşekkür ederim canım, hoş buldummm. Kusura bakmak ne demek canın sağolsun. Bir sorun yoktur inşallah.
Chilek dedi ki…
Yeşimcim, canım hoşgeldin. Özledim wallahi,umarım güzel bir tatil olmuştur. Tatil postlarını bekliyorum acilll ona göre:))
mutfakcini dedi ki…
Hoşgeldinnn :) ohh ne güzel enerjiyi topladın geldin,hadi bize de ver :) Liste tamadır ben de varım doğru :)Öpüyorummm

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?