Ana içeriğe atla

EOS Mixtape Saatler

Bu saati gördüğümde kaset çalarlarımızın olduğu yıllar geldi aklıma :)  Ne çok kasetim vardı. Bir gün onları kollarda saat olarak görebileceğimi hiç düşünmemiştim :) Çok sevdim bu fikri. Saat paslanmaz çelik kasa üzerine mavi aliminyumdan yapılmış. Üzerindeki EOS NEW YORK yazısı lazerle kazınmış. Ayrıca yine lazerle sol alt tarafına bir robot, sağ alt tarafına ise 60 MIN kazınmış.  Saat kadran üzerindeki hareket edebilen diskler sayesinde gerçek bir teyp kaseti görünümünde. Satın almak isterseniz burada. Maviden başka siyah ve altın rengi var ve her biri $135. Bir de Tokidoki temalı olan var. Onun fiyatı da $110.

Yorumlar

Pelin P.A. dedi ki…
Yapmayın diyorum böyle tasarımlar, ev saat doldu diyorum dinletemiyorum. Çok feci canım çekti şimdi benim. Nasıl olacak bu işler?
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, farklı ve harika yaratıcı tasarım olmuş çok beğendim.
Paylaşım için teşekkürler evgiyle kalın...
Canım ne güzelmiş bu saat çok orjinal çok sevdim:)
orece dedi ki…
harikaymış yeşimcim gerçekten deniz altıda süper. paylaştığın için sağ ol canım.
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canısı, sayfamda yazdım ama burdanda yazayım, dediğinde haklısın, o kutucuki, pop-up pencerelerde var, bunun için yanıltmış olabilirim seni

Yanlız sen söyleyince bende aşağılara baktım ve google amcanın böyle yorumlama modelinde bu imkan varmı diye, ve var olduğunu gördüm.

hani aşağıda hemen altta, gönderme biçiminde secenek var ya, onun yanında, "oturum kapat" ve "e" posta yoluyla abone ol" diyor işte o aboneliğe tıklarsan, sana şöyle bir yazı çıkıyor" bu yoruma yanıtlarınız falanca adresine gönderilecektir" diye...sonra iptel etmek istersen ediyorsun, sayende bende bunu yeni görmüş oldum, aslında bunu paylaşmak bildirmek lazım...

bu arada bu saatler tam gençlik delilerine göre, teşekkürler canım paylaşımın için.
Bucanni dedi ki…
Süper tasarım, çok öptüm şekercim.
Atolyekedi dedi ki…
Tam benlikmiş canım. Benim gibi kaset döneminden kalma bir kadına iyi gider bu saat
Stil Direktoru dedi ki…
Sen herşeyin en güzeline sahipsin güzel dostum benim, herşey için tşkler cano iyiki varsın
MKBL dedi ki…
Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Tatlım benim benimderadyo çantam şimdi olsaydı ne kadar moda olurdu dimi (hatırladın mı babamın bize yaptığı) :)))
Canımm seni öpüyorum çok özledim.B
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin'ciğim, beğendiğine sevindim. Güzellikler seninle de olsun canım :)

Pelin P.A., hahha ev saat doldu demek :) Ama bu güzellikten mahrum kalma bence ;)

Ece Çakıroğlu, canımm beğendiğine sevindim. Denizaltı benim oldu :) önümüzdeki hafta elime geçer sanırım :)

fashion house by zeto, canım beğendiğine sevindim :)
Yeşim dedi ki…
hobibox, tatlım çok şükür hallettik yorum işini :) Biz de genciz canısı bize de olur bu saatler :)

Bucanni'm, beğendiğine sevintim tatlım. Ben de öpüyorum seni.

AtölyeKedi'm, deme kıs öyle :) Fiyatı da uygun olsaydı alırdık birer tane ;)

Stil Direktörü'm, kuzuuummm sağol canım benim. Sen de iyi ki varsın. Ben bir aynayım ne görüyorsam onu yansıtıyorum canısı ;)

www.mkblkonsept.com, hehhe hatırladım tatlım :) Babacığın bunları görseydi "pehhh ben 30 sene önce yapmıştım" derdi herhalde :) Canımmmmmmmmmmm ben de koccaman öpüyorum seni.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini