Ana içeriğe atla

Duyduk Duymadık Demeyin!

Sevgili Hobicell'imiz Afet Ergü, Google da yaşanan sorunlar sebebiyle blogunu Hobibox isimiyle yayınlamaya devam edecek. Hobicell izleyicilerini Hobibox'a bekliyoruz :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Teşekkürler Ankaranın gülü...öpüldün çokkk, sevgiler canım.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ay bebişim iiki haber verdin, benim haberim yoktu zaten Afet ablayı izleyemiyordum işyerinde belki burdan takip ederim:)
GÜL dedi ki…
bende bir ödülün var iyi hafta sonları
Begonvilli Ev dedi ki…
Afet Hanım'ın blog sayfasını ben de severek izliyordum. Bilgi için teşekkürler.
Yeşim dedi ki…
Hobibox, Afet'im ne demek canım, lafı mı olur. Öpüyorum seni.

Yetenek-Sizin'm, rica ederim bebeğim :)

Gül'üm, teşekkür ederim :) Almaya geliyorum.

Begonvilli Ev, rica ederim ablacığım :) Davetin için çok teşekkür ederim. Çok isterim seninle o güzel balkonda sohbet etmeyi :) kısmet bakalım ne zaman olur?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?