Ana içeriğe atla

Duyduk Duymadık Demeyin!

Sevgili Hobicell'imiz Afet Ergü, Google da yaşanan sorunlar sebebiyle blogunu Hobibox isimiyle yayınlamaya devam edecek. Hobicell izleyicilerini Hobibox'a bekliyoruz :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Teşekkürler Ankaranın gülü...öpüldün çokkk, sevgiler canım.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ay bebişim iiki haber verdin, benim haberim yoktu zaten Afet ablayı izleyemiyordum işyerinde belki burdan takip ederim:)
GÜL dedi ki…
bende bir ödülün var iyi hafta sonları
Begonvilli Ev dedi ki…
Afet Hanım'ın blog sayfasını ben de severek izliyordum. Bilgi için teşekkürler.
Yeşim dedi ki…
Hobibox, Afet'im ne demek canım, lafı mı olur. Öpüyorum seni.

Yetenek-Sizin'm, rica ederim bebeğim :)

Gül'üm, teşekkür ederim :) Almaya geliyorum.

Begonvilli Ev, rica ederim ablacığım :) Davetin için çok teşekkür ederim. Çok isterim seninle o güzel balkonda sohbet etmeyi :) kısmet bakalım ne zaman olur?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?