Ana içeriğe atla

Bloggerda Yorum Ayarları

Sevgili arkadaşlar pek çoğunuzun yazılarına yorum yazdığım halde yayınlayıp yayınlamadığınıza dair bilgim olmuyor. Çoğu zaman hangi yazıya ne yazdığımı bile unutuyorum. Dolayısıyla bana yazdıklarınızı da göremiyorum :( Sizlerden ricam yorum ayarlarınızı eklediğim resimde gördüğünüz şekilde düzenlemeniz. Bu yazımı dikkate alıp düzelttiğiniz için şimdiden teşekkür ederim :)

Yorumlar

Chilek dedi ki…
Canım benim zaten öyleymiş:)Değişikliğe gerek kalmadı yani:))
Yeşim dedi ki…
Canım arkadaşım benim ilgin için teşekkür ederim :) öpüyorum seni.
lolipu dedi ki…
şekerim hemen açtım baktım, ayarlar aynıymış:))
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, konrolümü yaptım.Değişiklik yapmama gerek kalmadı aynı sizin gibi.

Güzellikler diliyorum sevgiyle kalın...
Yeşim dedi ki…
Lolipu, :) çok tatlısın canım benim çok teşekkür ederim ilgine :)

Evimin İncileri Belgin'im, canımsın tatlım ilgilendiğin için sağol. Mutlu bir haftasonu diliyorum sana
Adsız dedi ki…
benimde aynı canım ama benim yorumlar bu aralar canımı sıkıyor, gönderilen yorumlar normalde mailime düşüyordu simdi cogu mailime gelmiyor kumanda paneline düşüyor bunu daha yeni fark ettim ve birsürü yorum gördüm yayınlanmamıs. niye böyle oldu anlamadım 1 haftadır bu durumda. ayarlarımda da bi değişiklik yapmadım. blogger delirtiyor bazen beni =)
teşekkürler Yeşimcim ben de bu postu bekliyordum. Hemen düzelttim umarım bir aksilik olmaz. Sevgiler canım...
mihrace dedi ki…
handan, spam mail kısmına bi göz at. yorumlar bazen oraya gidiyor ne hikmetse. ordan da spam olmayan mailleri de spam değil diye işaretleyip normal posta kutuna gönderirsen en azından o adresler için bir daha sorun olmaz.
Şehnaz dedi ki…
yeşimcim benimkide aynı canım.....senin o güzel yorumlarını hep okuyorum...sevgiler canım....
YETENEK-SİZİN dedi ki…
benimde ayarlıymış bebeğim..
balböcükleri dedi ki…
benimki ayarlı olmalı
Syhn dedi ki…
benimkide böyle değil mi yeşimcim :)
ay ayarlar kısmı en sevmediğim kızım :))
Yeşim dedi ki…
Syhn'ım sorun yok senin ayarlarında :) ben de pek sevmiyorum.
Stil Direktoru dedi ki…
Tatlım buna gerek yok sen neye takıldın anlamadım ben
Yeşim dedi ki…
Handan'ım, Mihrace cevap yazmış :) sanırım işine yarar.

Sibel'ciğim, olmuş canım :)

Mihrace, teşekkürler tatlım :)

Şehnaz'cığım, teşekkür ederim canım, sevgiler...

Yetenek-Sizin, evet bebişim :)

Serpil'ciğim, ayarlı canım :)

Stil Direktörü'm, canısı yorumlarıma cevap alamadığım içindi :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?