Ana içeriğe atla

Bir Güzel Ödül

Sevgili Gül'üm bu harika ödüle layık görmüş beni :) Teşekkür ederim canım benim. Dün yayımlayacaktım ama öyle kötüydüm ki. Neyse bugün daha iyiyim çok şükür. Güne bu güzel ödülle başlamak istedim. Herkese mutlu bir hafta diliyorum :) ve Gül'ün bloguna uğramayı da ihmal etmeyin lütfen çok güzel paylaşımları var :) Bu güzel ödülü beni izleyen bütün blog arkadaşlarıma gönderiyorum.

Yorumlar

Begonvilli Ev dedi ki…
kutluyorum. Nice güzel dostluklara!
MKBL dedi ki…
Canımmm kutluyorum.Herşeyin en güzeline layıksın :)
Canım biraz halsizmisin ne oldu?
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, teşekkür ederim ablacığım :) Evet güzel dostluklar kuralım :)

www.mkblkonsept.com, canımmmmm benim sağolasın güzel arkadaşım. Sen de öyle birtanem, hayatın güzellikler ve mutluluklarla dolsun. İki gün elim kolum kalkmadı kuzum halsizlik biraz mutsuzluk da vardı. Neyse ki çabuk geçti :)
NiLaY dedi ki…
tebrikler canımcım :) buarada gelmiş geçmiş olsun halsizlikler..
Yeşim dedi ki…
Nilay'cığım, canım teşekkür ederim. Bugün daha iyiyim :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?