Ana içeriğe atla

Tchibo Meydan Savaşı ve Ganimetlerim :)

Tchibo'yu bilmeyen yoktur artık. Yeni tema Plaj Modası olunca tatil öncesi birkaç eksiğimi tamamlamak istedim. Geçen hafta ki tema satışında seyahat ütüsünü kaçırınca, bugün erkenden Ankamall'e gittik eşimle. Mağazanın açılmasıyla kadınların içeriye hücumu görülmeye değerdi. Ezilmemek için çok çaba gösterdim. Ben böyle bir çılgınlık görmemiştim daha önce. Resmen saldırıyorlardı. Şaşkınlığımı üzerimden atana kadar bikinilerin sadece büyük bedenleri kalmıştı reyonda :P Fiyatlar öyle inanılmazdı ki ihtiyacım olmamasına rağmen bikini bile aldım ;) Görevli arkadaşlardan birine rica ettim de sağolsun o hengamede bana uygun bedeni depodan verdi. Topu topu iki parça aldım ama savaştan çıkmış gibiyim. Başka hiçbirşeye bakamadan çıkmak zorunda kaldım :(

Yorumlar

Canım güle güle giy bikinini.İndirim olunca savaşlar başlıyo aynı metro reklamlarındaki gibi:))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok güzel canım ii günlerde kullan, tuniğinde şahane çok uyumlu olucak
Begonvilli Ev dedi ki…
Bikiniye bayıldım. Güle güle giy.
Ben o tür alışveriş izdihamlarından oldum olası korkarım. Neyse kazasız bir şekilde atlatmışsın. Sevgiler, selamlar.
Yeşim dedi ki…
fashion house by zeto'm, sağol tatlım :) acayip bir durummuş bu indirim savaşları :)

YETENEK-SİZİN, tatlım teşekkür ederim :) beğendiğine sevindim.

Begonvilli Ev, ablacığım çok teşekkür ederim. Ben de tek parça çıkabildiğim için çok mutluyum :)
Adsız dedi ki…
çok hoşmus resimdeki modelse. iyi günlerde giy, günşelen , yan =)
Chilek dedi ki…
Güle güle giy canım, zaten Ankamall başlı başına bir savaş alanı özellikle de hafta sonları:)
pınar dedi ki…
:)
aa benim aberim olmadı..Olsa da gitmezdim:))
güle güle kullann..
Stil Direktoru dedi ki…
Güzel günlerde giy bir an önce git tatile balım. Resmen haklısın izdiham olunca bende daralıyorum gözüm kalsa bile almadan çıkıyorum bebem
Atolyekedi dedi ki…
Evet konu alışveriş bir de indirimlisi olunca insanlar çılgıncasına alışveriş yapıyorlar neyseki kazasız atlatmışsın canım aldıklarını iyi günlerde güle güle kullan
modafobik dedi ki…
Şu bayanların çılgın alışveriş merakı öldürüyo beni (: Ben de severim bir erkek olarak alışverişi ama sizinki doğa üstü bir yetenek genlerde var kesinlikle eheh =)
sibel dedi ki…
Yeşimciğim güle güle giy,öyle kalabalıklar hiç bana göre değil..sevgiler
Yeşim dedi ki…
Handan'cığım, evet tatlım resimdeki model :) Çok teşekkür ederim canım söz hakkını vereceğim ;)

Chilek'im, haklısın tatlım ben dün şok geçirdim. Hiç öyle bişey görmemiştim, hala inanamıyorum bunları almayı başarabildiğime :)

impossible, sağol tatlım. Öyle olacağını bilmiyordum inan çok şaşırdım. Gitmişken de boş çıkmak istemedim :)

Stil Direktörü'm, balım sağol gerçekten ilaç olacak bu seneki tatil. Kuzum inan şok geçirdim öyle bir izdiham beklemiyordum. Kadınları görseydin resmen talan ettiler, en kibarı bendim :P yardım bile ettim ha o kalabalıkta :) Neyse ki çalışanlar çok tatlılardı onların yardımı olmasaydı birşey alamazdım ;)

AtölyeKedi'm, canım hoşgeldin :) çok teşekkür ederim tatlım. Ya aslında indirim yoktu ama fiyatlar çok uygundu sanırım o yüzden oldu bu izdiham. Dediğin gibi kazasız çıkmış olmam büyük şans :)

Sibel, ablacığımm çok teşekkür ederim. Aslında ben de gelemem kalabalığa. Zaten neye uğradığımı şaşırdım birden sardılar her yeri :)

Modafobik, Tuna haklısın bir bayan olarak ben de bu kadar çılgınlığı şaşkınlıkla izliyorum :) Dediğin gibi işin sırrı genlerde :)
Aslı dedi ki…
Ben de mail geldiğinde girip bakmıştım ve internette hemen tükenmişti herşey! Sen de çok şanslıymışsın (ve de sabırlı!) güle güle kullan:)
Yeşim dedi ki…
Aslı'cığım, teşekkür ederim canım. Gerçekten çok şanslıymışım, çünkü anlatılır gibi değildi. Sanırsın kansere çare dağıtıyorlar, öyle bir hezeyan vardı ve zaten neye uğradığımı şaşırdım birden oldu herşey :)
MKBL dedi ki…
Canımmm güle gülee giyy..
Öptüm..
Yeşim dedi ki…
Sağol datlummm :) daha güzelleri senin olsun :) Ben de öperim yanaklarından. Naaptın bronzlaşabildin mi?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?