Ana içeriğe atla

Tchibo Meydan Savaşı ve Ganimetlerim :)

Tchibo'yu bilmeyen yoktur artık. Yeni tema Plaj Modası olunca tatil öncesi birkaç eksiğimi tamamlamak istedim. Geçen hafta ki tema satışında seyahat ütüsünü kaçırınca, bugün erkenden Ankamall'e gittik eşimle. Mağazanın açılmasıyla kadınların içeriye hücumu görülmeye değerdi. Ezilmemek için çok çaba gösterdim. Ben böyle bir çılgınlık görmemiştim daha önce. Resmen saldırıyorlardı. Şaşkınlığımı üzerimden atana kadar bikinilerin sadece büyük bedenleri kalmıştı reyonda :P Fiyatlar öyle inanılmazdı ki ihtiyacım olmamasına rağmen bikini bile aldım ;) Görevli arkadaşlardan birine rica ettim de sağolsun o hengamede bana uygun bedeni depodan verdi. Topu topu iki parça aldım ama savaştan çıkmış gibiyim. Başka hiçbirşeye bakamadan çıkmak zorunda kaldım :(

Yorumlar

Canım güle güle giy bikinini.İndirim olunca savaşlar başlıyo aynı metro reklamlarındaki gibi:))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok güzel canım ii günlerde kullan, tuniğinde şahane çok uyumlu olucak
Begonvilli Ev dedi ki…
Bikiniye bayıldım. Güle güle giy.
Ben o tür alışveriş izdihamlarından oldum olası korkarım. Neyse kazasız bir şekilde atlatmışsın. Sevgiler, selamlar.
Yeşim dedi ki…
fashion house by zeto'm, sağol tatlım :) acayip bir durummuş bu indirim savaşları :)

YETENEK-SİZİN, tatlım teşekkür ederim :) beğendiğine sevindim.

Begonvilli Ev, ablacığım çok teşekkür ederim. Ben de tek parça çıkabildiğim için çok mutluyum :)
Adsız dedi ki…
çok hoşmus resimdeki modelse. iyi günlerde giy, günşelen , yan =)
Chilek dedi ki…
Güle güle giy canım, zaten Ankamall başlı başına bir savaş alanı özellikle de hafta sonları:)
pınar dedi ki…
:)
aa benim aberim olmadı..Olsa da gitmezdim:))
güle güle kullann..
Stil Direktoru dedi ki…
Güzel günlerde giy bir an önce git tatile balım. Resmen haklısın izdiham olunca bende daralıyorum gözüm kalsa bile almadan çıkıyorum bebem
Atolyekedi dedi ki…
Evet konu alışveriş bir de indirimlisi olunca insanlar çılgıncasına alışveriş yapıyorlar neyseki kazasız atlatmışsın canım aldıklarını iyi günlerde güle güle kullan
modafobik dedi ki…
Şu bayanların çılgın alışveriş merakı öldürüyo beni (: Ben de severim bir erkek olarak alışverişi ama sizinki doğa üstü bir yetenek genlerde var kesinlikle eheh =)
sibel dedi ki…
Yeşimciğim güle güle giy,öyle kalabalıklar hiç bana göre değil..sevgiler
Yeşim dedi ki…
Handan'cığım, evet tatlım resimdeki model :) Çok teşekkür ederim canım söz hakkını vereceğim ;)

Chilek'im, haklısın tatlım ben dün şok geçirdim. Hiç öyle bişey görmemiştim, hala inanamıyorum bunları almayı başarabildiğime :)

impossible, sağol tatlım. Öyle olacağını bilmiyordum inan çok şaşırdım. Gitmişken de boş çıkmak istemedim :)

Stil Direktörü'm, balım sağol gerçekten ilaç olacak bu seneki tatil. Kuzum inan şok geçirdim öyle bir izdiham beklemiyordum. Kadınları görseydin resmen talan ettiler, en kibarı bendim :P yardım bile ettim ha o kalabalıkta :) Neyse ki çalışanlar çok tatlılardı onların yardımı olmasaydı birşey alamazdım ;)

AtölyeKedi'm, canım hoşgeldin :) çok teşekkür ederim tatlım. Ya aslında indirim yoktu ama fiyatlar çok uygundu sanırım o yüzden oldu bu izdiham. Dediğin gibi kazasız çıkmış olmam büyük şans :)

Sibel, ablacığımm çok teşekkür ederim. Aslında ben de gelemem kalabalığa. Zaten neye uğradığımı şaşırdım birden sardılar her yeri :)

Modafobik, Tuna haklısın bir bayan olarak ben de bu kadar çılgınlığı şaşkınlıkla izliyorum :) Dediğin gibi işin sırrı genlerde :)
Aslı dedi ki…
Ben de mail geldiğinde girip bakmıştım ve internette hemen tükenmişti herşey! Sen de çok şanslıymışsın (ve de sabırlı!) güle güle kullan:)
Yeşim dedi ki…
Aslı'cığım, teşekkür ederim canım. Gerçekten çok şanslıymışım, çünkü anlatılır gibi değildi. Sanırsın kansere çare dağıtıyorlar, öyle bir hezeyan vardı ve zaten neye uğradığımı şaşırdım birden oldu herşey :)
MKBL dedi ki…
Canımmm güle gülee giyy..
Öptüm..
Yeşim dedi ki…
Sağol datlummm :) daha güzelleri senin olsun :) Ben de öperim yanaklarından. Naaptın bronzlaşabildin mi?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥