Ana içeriğe atla

Tatlıyım-Tatlısın :)

Sevgili Gizzy bana bu tatlı ödülü göndermiş. Teşekkür ederim çıtırığım :) çok mutlu ettin beni.
Kurallar :
Bu ödülü 10 tatlı blogger'a gönderin.
Bu ödülle ilgili bir post yazın fotoyu ve ödülü göndereni yazın.
Ödülü blogunuza koyun.
Ödüllendirdiğiniz 10 kişiyi yorumla bilgilendirin
İşte benim tatlılarım : Stil Direktörü, Did Dans La Mode, Chilek, Benhurum, Herşeyden Biraz, Cecilia'nın Masalı, Yetenek-Sizin, Begonvilli Ev, Sibel, AtölyeKedi, Noyumberry.
Bu Ödülü aynı zamanda sevgili AtölyeKedi'mden ve sevgili Kokosh'umdan da aldım :) Teşekkür ederim kızlar, çok mutlu ettiniz beni.
Veee Ballı Cimcime'm de sağolsun bana kendi gibi tatlı olan bu ödülü göndermiş :) Canım arkadaşım çok teşekkür ederim, mutlu ettin beni :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
seni içime sokarım ben yazıcam balım geç olursa unuttum sanma emi mucxx
noyumberry dedi ki…
canım,ödülün için teşekkür ederim:))sevgiler..
Chilek dedi ki…
Canım çok tatlısın:))Teşekkürler.
Atolyekedi dedi ki…
Canım çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum. Yüzyüze görüşüp Tanışmadan birini sevmek ve karşılığını bulmak bu olsa gerek.
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, kuzum ödül senin ne zaman istersen o zaman yaz :) öperim yanaklarından.

Noyumberry, ablacığım ben teşekkür ederim bu kadar tatlı olduğun için :)

Chilek'im, sen daha da tatlısın :)

AtölyeKedi, canıım duygularımızın karşılıklı olması çok mutlu etti beni :)
Begonvilli Ev dedi ki…
Canım, bu blog arkadaşlığı ve dostluğu da bir başka oluyor. Her sabah, ''neler var blog dünyasında?'' diye heyecanla bakmak, ilginç fikirler, güzel yazılar ve dostça mesajlarla karşılaşmak gerçekten çok hoş.

Bu çok şirin ödül beni mutlu etti. Teşekkürler. Şimdi ben de kurallar gereği gerekeni yapacağım. Sana ve tüm blog yazarlarına sevgiler, selamlar Begonvilli Ev'den.
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ya benim yazdıkalrım nie gitmemiş, akşam yorum bıraktığımı sanıyordum. Çok teşekkür ederim "f"im benim :) bende yayınladım bile
KokoSh dedi ki…
bende ödül verdim sana bıdıkkk:)
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, ablacığım kesinlikle aynı fikirdeyim. İnanılmaz güzel arkadaşlarım oldu blog sayesinde :) çok keyif alıyorum aranızda olmaktan, yazılarınızı okuyup yorum yazmaktan :) Sanal da olsa çok güzelll :)

Yetenek-Sizin, güzel kuzum ben teşekkür ederim :) güzel yüreğinde bana da yer verdiğin için.

Kokosh'um, yerim seni güzelim benim aldım kabul ettim bu en değerli hediyeyi :)
balböcükleri dedi ki…
tebrikler ve nice ödüller dileğiyle
Yeşim dedi ki…
Serpil'ciğim, canım çok teşekkür ederim :) hep birlikte canım :)
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, ödülünüz hayırlı olsun. Tatlı ve zarif hanıma çok yakışmış.Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Haklısın güzelim, sağolasın hep geliyorsun, sabık ve sadık arkadaşım...iyiki varsın:) sen herşeyden tatlısın, gerisi teferruat:))
Yeşim dedi ki…
Evimin Incileri Belgin'ciğim, çok teşekkür ederim güzel sözlerin için :) Güzellikler seninle de olsun tatlı dilli arkadaşım :)

Hobicell, Afet'im canımsın ve sen de iyi ki varsın :) Ayrıca sen daha tatlısın ;)
Benhurum dedi ki…
Tatlı arkadaşımm ben senin nasıl kırabilirim, yaparmıyım hiç öyle şey;) sen benim tatlımmmmsın;) Kocamaaaaan öptüm tatlı yanaklarından;)
Hilal dedi ki…
Yeşim'cim ödülün hayırlı olsun canım öperim
Yeşim dedi ki…
Benhurum, canımsın :) ben de seni koccaman öpüyorum. İyi ki varsın :)

Hilalciğim, çok teşekkür ederim tatlım :)
MAVİ TUTKU dedi ki…
Kutluyorum.:)
Bucanni dedi ki…
Şekercim kutluyorum :) hak ediyorsun
Stil Direktoru dedi ki…
Temizlik canavarım çık ortaya, sabaha görünce öptüm say bak öptüm mucuuuuukk :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥