Ana içeriğe atla

Poketo Çantaları

Artık babalarınızın, kardeşlerinizin, eşlerinizin giymediği ceket ve gömleklerini atmayın. Çünkü onlardan çanta yapacağız :) Poketo harika bir geri dönüşümle bu ilginç çantaları yapmış :) Ne dersiniz iyi fikir değil mi?

Yorumlar

Neşetuana dedi ki…
harikaymış:)
Chilek dedi ki…
Ohooo ben 40 yıl düşünsen böyle birşey aklıma gelmezdi:))Yaratıcı gerçekten...
Adsız dedi ki…
oo çok ilginç olmuş , sevdim ben.
emintolga dedi ki…
Hmmm, o zaman Yeşim Hanım ben bunlardan bir tane istiyorum. Bakalım (takımlarımdan uzak durarak) nasıl yapacakmışsınız?
Yeşim dedi ki…
tuana, aynen tatlım bence de :)

Chilek'im, valla benim de gelmezdi ;)

Handancığım, :) ben de sevdim

Emin Tolga, aşkım giymediğin ceketin var da ben mi bilmiyorum?
YETENEK-SİZİN dedi ki…
harbiden çok ilginçler. bayılıyorums enin bu enteresan fikirlerine
MKBL dedi ki…
Canımm canımmmm canımmmm. Çok güzel fikir gerçekten ama hangi koca verirki ceketini:):) pahalı bişey hani kadın kıyafeti gibi 3 liraya alınmıyor ki :):)
Tolga'nın gözü korkmuş :) Heran Yeşim bişeyimi doğrayabilir diye haha.
Canımm çok öpüyorum seni çookk.
Yeşim dedi ki…
Yetenek-Sizin, sağol kuzum :) öperim seni.

www.mkblkonsept.com, tatlım hiç sorma evde sıkı takip ediyor beni. Diylere kafayı taktın sen kesin benim kıyafetlerime birşey yaparsın diye söyleniyor :) Ben de seni koccaman öpüyorum.
Stil Direktoru dedi ki…
aynen cano, Ömi de atmış kız bunu taa deniz aşırı ülkeden :)) yapılır da vakit yok be cano. Bak daha yorumlara yeni dönüyorum kuzum, kısmetse bir yazı yazarım artık :)
Yeşim dedi ki…
Edi'm, kuzum benim hoşgeldiin. Yaz artık bir yazı özledim :) Vakit olsa neler yaparız da ah ah yetmiyor zaman ;)
Stil Direktoru dedi ki…
aynen cano yazdım sonunda :)) blogları özlemişim kuzum mucx

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥