Ana içeriğe atla

Ok Yüzükler

Daha önce de yazdığım gibi artık her objeyi takı malzemesi olarak kullanıyor tasarımcılar. Son eklenen obje de ok. Miju, Mike Giles ve eşi Judy Lawrence'nin ortak tasarımları olarak ortaya çıkan bir marka. Miju'nun, bahar koleksiyonunda ayarlanabilir deniz köpüğüne bandırılmış bakır ok yüzükler bulunuyor. Lila renkli olana bayıldımmm. Fiyatı $24 Miju'nun diğer ürünleri için buraya buyurun :)

Yorumlar

Begonvilli Ev dedi ki…
Bunlar çok hoş. İddiasız ama ilginç tasarımlar. Sevdim.
Stil Direktoru dedi ki…
Acsesorizedan aldım kuzum ben 14tlye mi ne düşmüş hatta bak istersen mucx
GÜL dedi ki…
yüzükler değişik ve şık...
cecilia dedi ki…
sembollü simgeli takılara bayılıyorum cnm zaten, orjinal duruyor buda iyi olmuş..:)
Adsız dedi ki…
güzel ama benim zevkimle örtüşmüyor =)
Benhurum dedi ki…
Bende beğendim şekerim farklı dizaynları severim;)
Ballı Cimcime dedi ki…
Blogumda bir ödülün var canım, alırsan sevinirim. iyi tatiller..
MAVİ TUTKU dedi ki…
Bence de lila güzel. İlginçler
İğne İle İplik dedi ki…
Çok güzelmiş, ok temalı şeylere bayılıyorum zaten:)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
telden kıvırılabilinir:)
Yeşim dedi ki…
Begonvilli Ev, ablacığım beğendiğine sevindim.

Stil Direktörü'm, Edi'm bakayım canım ama ben de bu şans varken kalmamıştır kesin ;)

Gül, evet tatlım bence de çok şık :)

Cecila'm, kuzum ben de severim bir de yüzük olursa daha da çok severim :)

Handan'ım, senin zevkine göre de buluruz bişeyler ;)

Benhurum, canım beğendiğine sevindim :)

Ballı Cimcime'm aldım yayınladım teşekkür ederim tatlım :)

Onuncu Köyün Adamı, Ağabeyciğim hoşgeldin :) takılara yorum yapan tek erkek izleyicimsin. Seninle gurur duyuyorum :) Beğendiğine sevindim.

İğne İle İplik, canımm beğendiğine sevindim :)

Yetenek-Sizin, tatlım ciddi misin? Aynısı olur mu ki? Sen kesin yaparsın bundan ;) öperim çok.
Marifetli Cadı dedi ki…
Bir zamanlar ben gençken :) ok şeklinde küpelerim vardı takınca kulağına ok saplanmış gibi duruyordu.Eskiye gittim birden, yüzük hastası olarak bayıldım, gördüğüm ilk yerden alacağım. Öptüm canısı....
Atolyekedi dedi ki…
Ayyy bende lila olana bayıldım
lale kunt dedi ki…
Acsesorize' dan almıştım ben de geçen yaz. hatta taşınma hengamesinde kayboldu, gittim büyüklerden kalmıştı, aldım ama parmağımdan düştü düşecek. sonra çantamın cebinden eskisi çıktı :)
Tanrı unutkanlığı kutsasın :p

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥