Ana içeriğe atla

Hayalgücünü Kullan, Hobini Göster

Yeni bir etkinlik ile canlanma zamanı geldi diyorsanız Yetenek-Sizin'imle ortak hazırladığımız bu etkinliğimize hepiniz davetlisiniz.
Gelelim etkinliğimizin konusuna; belirlediğimiz materyallerle ortaya bir ürün çıkaracağız. Daha sonra katılımcılar arasında yapılan eşleştirme ile birbirimize hediye edeceğiz.
Amacımız; elimizdeki malzemeleri hayal gücümüzü kullanarak nasıl kullanabileceğimizi göstermek.
Etkinliğin Detayları:
Kullanacağınız Malzemeler :
1. Dal parçası, 2. Kağıt havlu rulosu, 3. Kurdele, 4. Çengelli İğne, 5. Gazoz Kapağı.
Nerede kullanacağınızı, nasıl uygulayacağınızı kendiniz hayal edin. İster bir taşın üzerine, ister kumaşın, isterseniz camın üzerine birbirinden güzel ve kullanışlı tasarımlar yapın. Bu malzemelerin hepsinin kullanılması zorunludur!
Etkinliğe Katılım Tarihleri: 31.05.2010 ve 11.06.2010 arasındadır.
Uygulama Başlama Tarihi: 12.06.2010 ve 30.06.2010 arasındadır.
Yapılan Ürünlerin Sergilenme ve Taraflara Ulaştırılması: 01.07.2010-07.07.2010 arasındadır.

Katılacağınızı bildiren yorumlarınızı bana ya da
Yetenek-Sizin'ime iletebilirsiniz.
Ayrıca yetenek.sizin@gmail.com ve yesimozdemir@gmail.com adreslerine de mail atabilirsiniz.


Herkesi bu güzel etkinliğimize bekliyoruz.

Yorumlar

Begonvilli Ev dedi ki…
Canım, bana çok ilginç geldi bu etkinlik. Şu an çıkmak zorundayım, dönünce inceleyip tekrar yazacağım. Sevgiler, selamlar Begonvilli Ev'den.
Chilek dedi ki…
Becerisi pek olmayan biri olarak sadece izlemeye gelsem olur mu? Zaten cumartesi gelemediğim için sizleri görmek için sabırsızlanıyorum da:)
Yeşim dedi ki…
Tiryaki'ciğim, sağol tatlım fikir Nadire'mden :) Benim de hayal gücüm zayıf ama zorlamak istiyorum ;)

Begonvilli Ev, canım ablacığım katılırsan çok memnun oluruz :)

Chilek'im, gelemediğin için ben de üzüldüm :( Bir dahaki sefere inşallah. Olur tatlım :) belki keşfetmeyi ertelediğin bir el becerin vardır ;) bi yoklama yap bakalım. Öpüyorum seni :**
Stil Direktoru dedi ki…
Çok akıllıca bir proje vakit bulursam yaparım, ancak telde de dedim kırılır mı sizlere yollarken :(
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, Edi'm kırılmaz bebişim ;) ben sana kutu gönderirim hehhe (sanki sen kutu bulamazmışsın gibi :P) katılırsan çok seviniriz :)
ArZuCo dedi ki…
katılmak istediğimizi buradan mı bildiriyoruz. ben ne yapacağımı buldum bile hatta 2 tane alternatif bile buldum herhalde benim kafa sadece hayal gücüne calışıyor :))) peki bu temel malzemelerin yanına başka malzemelerde ekleyebiliyormuyuz?
Yeşim dedi ki…
Arzuco, canım yazdık seni listeye. Bana ya da sevgili Yetenek-Sizin'ime yorum bırakabilirsin :) başka malzeme konusuna daha sonra açıklık getireceğiz :)
Vay vay vayyy demek o gizli etkinliğiniz buydu şekerim :D olur tabi ben de katılırım ama bişi sorucam bu malzemeleri çok mu aradınız yahu :D ben kuru dalsız ve gazoz kapaksız birkaç proje geliştirdim şimdiden ama onları da bir yere sıkıştırayım bari :D neyse beni de yaz şekerim, bakalım neler çıkacak :D
YETENEK-SİZİN dedi ki…
Sibel abla, inan malzemelerin neler olacğaını bizde bilmiyorduk. 15 malzemeden oluşan bir liste yaptık ve random.orgtan kura çektik:)

Arzuco: yanında istediğiniz malzemeyi kullanabilrsiniz ama bu 5 malzeme olmak zorunda
Benhurum dedi ki…
Yeşimcim ne güzel bir etkinlik başlatmışsınız, senin ve yetenekli kurabiyemin düşüncelerinize sağlık;)

Ayrıca Ankarılar buluşmuşsunuz, nefis olmuş, inan çok mutlu oldum:) harikasınız, muhabbetiniz bol olsun, öptüm kocaman...
MKBL dedi ki…
Aaa çok güzel proje buu...
Ama Ama Ama ben yetiştiremem ki.Düğün varrr :((((
TÜhhhh
Ama aklınıza sağlık çok güzel bir proje canımmm..
Sen yaparsında güzel olmaz mı Tatlım kaymaklım.Öptüm senii.
Yeşim dedi ki…
Sibel'ciğim, evet işte sürpriz buuu :) beğendiğine sevindim tatlım. Yazdık listeye seni :) kolay gelsin.

Benhurum, canım benim fikir annesi Nadire'm :) sağolsun O'nun emeği daha çok bu projede :)
Nihayet buluştuk tatlım sizinkiler kadar kalabalık değildi ama çok keyifli bir gün geçirdik :) ben de seni çok çok öpüyorum :)

Makbuşum, keşke sen de katılabilsen ama biliyorum telaşınız çok. Amam düğün 6 Haziranda katılabilirsin aslında yine de zorlamıyım seni ;) Neyse bir sonraki projeye katılırsın inşallah. Teşekkür ederim canımın içi Yetenek-Sizin Nadire'min fikri bu. Ben sadece yardım ediyorum O'na ;) Şekerpare'mi, Alya'yı ve seni koccaman öpüyorum
mutfakcini dedi ki…
Canım tüm materyallerin bir arada kullanılması şart doğru anladım di mi ?
Yeşim dedi ki…
Ebruli'm evet tatlım doğru anlamışsın :)
Elifin Terazisi dedi ki…
Çok orjinal çalışmalar çıkacağına eminim, sevgiler:)
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim etkinliğinizi çok çok beğendim. İşlerimi rayına koyabilirsem katılmak isterim son katılma tarihinden önce size dönmeye çalışacağım.

Yaratıcılığı öne çıkaran harika bir proje etkinliği olmuş tebrikler.

Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
Yeşim dedi ki…
Elif'in Terazisi, biz de öyle umuyoruz tatlım :) teşekkürler.

Evimin İncileri Belgin'ciğim, inşallah işlerini halledebilirsin ve katılırsın bu etkinliğe. Çok memnun oluruz :)
Ayca Karaoglan dedi ki…
Yeşim'cim harika bir proje valla ikinize de tebrikler :) Bu aralar bir etkinliğe katılasım vardı ama malzemeleri henüz kafamda birleştiremedim :))) Kararım kesinleşsin, haber vericem :) Öpüyorum

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?