Ana içeriğe atla

Acil Yuva Arıyoruz!

Sevgili Lale'nin blogunda duyurduğu resimdeki simsiyah oğlumuz ve siyah-beyaz kızımıza acil yuva arıyoruz. 3 kardeşten tekir olanı yuvasına kavuştu, şimdi onlar da sıcak kucaklar bekliyorlar. Şu an kaldıkları yer cadde üzeri ve eğer yuva bulunamazsa çok büyük tehlikeler bekliyor onları. Yok mu kucak açacak sevgisini verecek bir aile bu iki dünya tatlısına? Onları kayıtsız şartsız evladı gibi sevecek, asla terketmeyecek, evine duyguları olan bir canlı aldığının farkında olan, kediyle yaşadığının bilincini taşıyan yüce gönüller arıyoruz. Neredesiniz? Lütfen yazılan şartları taşıyorsanız iletişime geçiniz. Sıkıldım, tüyü dökülüyor diye onları terk edecekseniz sakın bu işe kalkışmayın. Daha fazla fotoğraf için buraya tıklayınız. Gerçekten ilgileniyorsanız lütfen yorum bırakın.

Yorumlar

Hilal dedi ki…
Yeşimcim ne güzel bir şeye vesile oluyorsun. umarı mbir an önce onları sahiplenecek iyi insanlar çıkar. evde bir bebek olmasa ben alırdım bu şirinlerin ikisini de. sevgiler canım
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, zarifliğinize hassasiyetinize çok teşekkürederim.Güzellikler sizinle ve ailenizle olsun. Sevgiyle kalın....
HÜRREM TAKI dedi ki…
ahhh canım ne zor işler bunlar.benimde sahiplendirmek istediğim tam 9 yavru var.napcam bilmem.sokaklarda sefil olmalarına dayanamıyorum.bakmaya çalışıyorum ama sokaktada bi yere kadar.her zaman yanlarında olup koruyamıyorum sonra bişey olunca ben perişan oluyorum:(( çok konuştum gene dimi.umarım vicdanı olan birileri sahip çıkar bu güzellere
Yeşim dedi ki…
Hilal'ciğim, canım güzel dileğin için teşekkür ederim. Ben sadece aracıyım. Hiç dayanamıyorum minicikler ve istediklerini anlatamıyorlar. Sadece bizlerin vizdanına kalmış kaderleri. İnşallah gerçekten seven ailelere kavuşurlar :)

Evimin İncileri Belgin'ciğim, ne demek arkadaşım. Ben teşekkür ederim sana zarafetinden dolayı. Günlerin hep güzel geçsin :)

Hürrem Takı, ah tatlım çok iyi anlıyorum seni. Ben de çok yaşadım o duyguyu aklım çıkardı birşey olacak diye yavrulara. Canım benim Allah bu kuzucuklara güzel birer yuva bulmamızı nasip etsin :)
aydilber dedi ki…
çok tatlılar..inşallahonları çok seven bir yuvaları olur
Stil Direktoru dedi ki…
Gerçekten ilgileniyorsanız lütfen yorum bırakın. ne kadar yerinde bir tespit, hepsine yuva bulunca içimiz rahat edecek canım.
Yeşim dedi ki…
aydilber, amin canım inşallah en kısa zamanda yuva bulunur.

Stil Direktörü'm, evet kuzum hayırlısıyla hepsi yuvalarını bulunca biz de huzur bulacağız.
MKBL dedi ki…
Ah canlarım benim keşke ben size bakabilseydim :((
İnşallah sımsıcak bir yuvanız olur!

Yeşimim ,canım ,duyarlı insanım benim sağol.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?