Ana içeriğe atla

Acil Yuva Arıyoruz!

Sevgili Lale'nin blogunda duyurduğu resimdeki simsiyah oğlumuz ve siyah-beyaz kızımıza acil yuva arıyoruz. 3 kardeşten tekir olanı yuvasına kavuştu, şimdi onlar da sıcak kucaklar bekliyorlar. Şu an kaldıkları yer cadde üzeri ve eğer yuva bulunamazsa çok büyük tehlikeler bekliyor onları. Yok mu kucak açacak sevgisini verecek bir aile bu iki dünya tatlısına? Onları kayıtsız şartsız evladı gibi sevecek, asla terketmeyecek, evine duyguları olan bir canlı aldığının farkında olan, kediyle yaşadığının bilincini taşıyan yüce gönüller arıyoruz. Neredesiniz? Lütfen yazılan şartları taşıyorsanız iletişime geçiniz. Sıkıldım, tüyü dökülüyor diye onları terk edecekseniz sakın bu işe kalkışmayın. Daha fazla fotoğraf için buraya tıklayınız. Gerçekten ilgileniyorsanız lütfen yorum bırakın.

Yorumlar

Hilal dedi ki…
Yeşimcim ne güzel bir şeye vesile oluyorsun. umarı mbir an önce onları sahiplenecek iyi insanlar çıkar. evde bir bebek olmasa ben alırdım bu şirinlerin ikisini de. sevgiler canım
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, zarifliğinize hassasiyetinize çok teşekkürederim.Güzellikler sizinle ve ailenizle olsun. Sevgiyle kalın....
HÜRREM TAKI dedi ki…
ahhh canım ne zor işler bunlar.benimde sahiplendirmek istediğim tam 9 yavru var.napcam bilmem.sokaklarda sefil olmalarına dayanamıyorum.bakmaya çalışıyorum ama sokaktada bi yere kadar.her zaman yanlarında olup koruyamıyorum sonra bişey olunca ben perişan oluyorum:(( çok konuştum gene dimi.umarım vicdanı olan birileri sahip çıkar bu güzellere
Yeşim dedi ki…
Hilal'ciğim, canım güzel dileğin için teşekkür ederim. Ben sadece aracıyım. Hiç dayanamıyorum minicikler ve istediklerini anlatamıyorlar. Sadece bizlerin vizdanına kalmış kaderleri. İnşallah gerçekten seven ailelere kavuşurlar :)

Evimin İncileri Belgin'ciğim, ne demek arkadaşım. Ben teşekkür ederim sana zarafetinden dolayı. Günlerin hep güzel geçsin :)

Hürrem Takı, ah tatlım çok iyi anlıyorum seni. Ben de çok yaşadım o duyguyu aklım çıkardı birşey olacak diye yavrulara. Canım benim Allah bu kuzucuklara güzel birer yuva bulmamızı nasip etsin :)
aydilber dedi ki…
çok tatlılar..inşallahonları çok seven bir yuvaları olur
Stil Direktoru dedi ki…
Gerçekten ilgileniyorsanız lütfen yorum bırakın. ne kadar yerinde bir tespit, hepsine yuva bulunca içimiz rahat edecek canım.
Yeşim dedi ki…
aydilber, amin canım inşallah en kısa zamanda yuva bulunur.

Stil Direktörü'm, evet kuzum hayırlısıyla hepsi yuvalarını bulunca biz de huzur bulacağız.
MKBL dedi ki…
Ah canlarım benim keşke ben size bakabilseydim :((
İnşallah sımsıcak bir yuvanız olur!

Yeşimim ,canım ,duyarlı insanım benim sağol.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?