Ana içeriğe atla

Vazolara Kuş Kondu

Graham&Green tasarımı olan bu minyatür kuşlu vazoları çok sevdim. Serçe ve ağaçkakan olarak iki ayrı kuş çalışılmış. Tanesi £19,75. Bu vazolar masalara çok yakışacak. Ne dersiniz serçe mi, ağaçkakan mı?

Yorumlar

Marifetli Cadı dedi ki…
Harika bir tasarım.Seçim zor Yeşimcim ama serçeler daha şirin sanki. Öpüyorum.........
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, ben Ağaçkakan'ı seçiyorum izninle.Nedeni ise Ağaçkakan en önemli özelliği seçici olması .)

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle sevgiyle kalın...
pınar dedi ki…
bence serçe:)))
Atolyekedi dedi ki…
İkiside çok tatlı bence kararsız kaldım.
Stil Direktoru dedi ki…
Romantizim ve huzur tek kelime ile enfes balım böreğim
GÜL dedi ki…
canım serçe iyi sanki:))))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
ilginç tasarım olmuş ama benim en çok dikkatimi sergilendikleri masa çekti.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?