Ana içeriğe atla

Mutlu Kibrit Kutuları :)

Haftalar öncesinden hazırlamaya başladığım halde ancak dün bitirebildiğim (tembel Yeşim) yaparken inanılmaz bir keyif ve mutluluk duyduğum kibrit kutularım bunlar. Ben daha çok erkek çocukları için kibrit kutuları süsledim. Kutuların içine balonlar ve kendi yaptığım ayıcık magnetlerden koydum. Kutulardan dördünün bir yüzüne çocuklar için sütün önemini hatırlatmak istediğimden süt temalı stickerlar yapıştırdım. Diğer yüzüne de aldığım küçük arabaları hasır iple bağladım. Diğer iki kutunun da bir yüzüne yine stickerlar yapıştırdım. Bu iki kutunun hediyesi de keçelerden yaptığım minik fil anahtarlıklar oldu. Son olarak yaptıklarımı beyaz keçeyle kaplayıp dört tarafına renkli keçe balonlar yapıştırdığım kutuya yerleştirdim. Kutunun üst kapağına da yine renkli keçe balonları bu defa üç boyutlu yaparak yapıştırdım. Umarım minik yüzlerde kocaman gülümsemelere sebep olur kutucuklarım :)

Yorumlar

Chilek dedi ki…
Becerikli hatun:)Ellerine sağlık...
fioritamodatasarım dedi ki…
çok güzel olmuşlar eline sağlık :)
lolli dedi ki…
pek şirin gözüküyorlar ellerinize sağlık :)
sesiber dedi ki…
Şirinlik abidesi olmuşlar:) Mutluluk getirecekleri kesin...
Banuca dedi ki…
Ne kadar özenle hazırlamışsın, çocuklar için insan zevkle çalışıyor değil mi :)) Ellerine sağlık.
Adsız dedi ki…
ne kadar da güzel olmuşlar, ne kadar incesin ya.. ellerine sağlık, nasıl mutlu olacaklar..
mutluolalim dedi ki…
Desteğiniz için canı gönülden teşekkür ederiz,

Sevgilerimizle
www.mutluolalim.com
Marifetli Cadı dedi ki…
Canım benim ellerine sağlık, nasılda uğraşmışsın minicik şeylerle. Elin,kolun,yüreğin dert görmesin. Bir minik oğlan da senin olsun İnşallahhh...
Kocaman öpüyorum seni tatlım......
lolipu dedi ki…
amanın pek de güzel olmuş bu kibrit kutuları:)))kim bilir nasılda mutlu olacaklar:)
Pelin P.A. dedi ki…
Ne kadar özenerek yapmışsın. Gönlü zengin kuş.
Stil Direktoru dedi ki…
o güzel gönlünü sardım hissettin mi :)
Yeşim dedi ki…
Chilek, tatlım teşekkür ederim şımartıyorsun beni :)

Fluffy, Banuca, Sesiber, sizler beğendiyseniz ben bu işi becerebilmişim demektir. Çünkü sizler benim ustalarımsınız. Size yetişmem için kırk fırın ekmek yemem gerek :)

Lolli, canım beğendiğine sevindim :)

Handan, tatlım çok teşekkür ederim beğendiğine sevindim :) İnşallah kuzular da beğenir :)

Mutluolalım, sizin emeklerinizin yanında yaptıklarım az bile. Bizlere böyle güzel paylaşımlar yaşattığınız için ben çok teşekkür ederim :)

Ozlem, sağol tatlım beğendiğine sevindim :) ben de seni öpüyorum.

Pelin P.A., çok teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim.

Stil Direktörü'm, Edi'm bir an içim titredi ondandır değil mi? :) olmuş değil mi? Gerçi sen keçeden bıkmıştın ama benim için çok yeni ve keyifli bir malzeme :) Öperim çokca.
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, Harika hazırlanmışsınız
ellerinize sağlık. Önemli olan çocuklarımızı yüzlerinde o güzel tebessümü yakalaya bilirsek ne mutlu bizlere. Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
Stil Direktoru dedi ki…
Olur mu bal böreğim hepimiz güzel güzel şeyler üretelim bak ne güzel işte yeter ki üretelim bebek mucx kocaman
***tasanart*** dedi ki…
Ellerinize sağlık harika olmuş.Çocukların gülümsememesi mümkün değil.
Biz büyükler bakarken gurur duyuyoruz çalışan ,üreten sizler gibi büyüklere.
Adsız dedi ki…
mrh, çok şirin gözüküyorlar,çocukların yüzlerindeki tebessümü,mutluluğu, şimdiden tahmin edebiliyorum.ellerine sağlık..
Atolyekedi dedi ki…
Yeşimciğim, geç olsun güç olmasın demişler, bence hepsi birbirinden güzel olmuş, ellerine sağlık. Bu kutuları alan çocukların mutlluluklarını hayal ettikçe senin adına çok heyecanlandım canım.
GÜL dedi ki…
sonunda buda oldu demek ama çokta güzel olmuş bayıldım
mutluolalim dedi ki…
Yeşim Hanım;

Hediyeleriniz ulaştı,
tekrar çok teşekkür ederiz.

Sevgiler,
YETENEK-SİZİN dedi ki…
kutuların çoğunluğunu bende erkekler için hazırlamıştm. Kutuların harika olmuş. Bayıldım walla.. Ellerine sağlık Yeşim'ciğim
burcu d. dedi ki…
sooo sweet! cok güzel olmus, eline saglik!
Bellek Kutusu dedi ki…
Eline sağlık Yeşim'cim, çok güzel olmuşlar:)
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin, çok teşekkür ederim arkadaşım :) beğendiğin için çok mutlu oldum. Dediğin gibi önemli olan çocukların yüzündeki tebessümü yakalayabilmek :) bunu becerebildiysek ne mutlu bize.

Stil Direktörü'm, canısım desteğin için teşekkür ederim. Üretelim güzelleşelim :) koccaman öperim.

Tasanart, canım çok teşekkür ederim güzel yorumun için :) çocuklar için çalışmak çok keyifliydi.

Ceylan, canım çok teşekkür ederim :) Onları mutlu etmek için yaptıklarım az bile.

AtölyeKedi'm, tatlım çok teşekkür ederim. Aslında o kadar çok şey yapmak istedim ki. Bunlar düşündüklerimin yarısı bile değil. Yine de ortaya birşeyler çıkarabilmem bile güzel ;)

Gül'üm, hehhe kibrit kutuları da mutlu oldu çocuklara gidecekleri için :) teşekkür ederim beğendiğine sevindim.

mutluolalım, fazla birşey yapamadım az oldu biliyorum. İnşallah çocuklar da mutlu olurlar. Bizlere bu güzel hazzı yaşattığınız için tekrar teşekkür ederim :)

Yetenek-Sizin, tatlım beğendiğine sevindim. Bir ara yetiştiremeyeceğimden çok korktum, neyse ki yetiştirebildim :)

Burcu d., canım teşekkür ederim :)

Bellek Kutusu, Kutucuğum teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim :)
Benhurum dedi ki…
Yeşimciğim bir harikasın maşaallah ellerin dert görmesin çok beğendim inan hatta hayran kaldım güzel yüreğin dert görmesin ben bu aralar hep geç kalıyorum zira günlerim çook yoğun o nedenle geç kalışımın kusuruna bakma bir tanem;) öperim güzel yanaklarından...
Yeşim dedi ki…
Benhrum, canım teşekkür ederim. Sizler kadar becerikli değilim yine de iyi iş çıkardım sanırım :) Kusurluk birşey yok ki canım benim. Biliyorum ne kadar yoğun olduğunu. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim, beğendiğin için çok mutlu oldum :) koccaman öpüyorum ben de :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini